reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

No mieszkania obiecałas ze jak bedziesz miała aparat to zrobisz.":0)

Witaj Asiu no mi Kamilek też nie daje posiedziec teraz zają sie patrzeniem do okna :tak::tak:a mi pasowało by sie ruszyc i cos zrobic

Wiki ,ale czadowa posciel i ręczniki ,takie ręczniki to sama bym chciała:-D:-D

Też bym chciała:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Wiki pościel świetna sama bym taką chciała:-D:-D:-D:-D:-D
Witaj Joasi ty jesteś kobieta w biegu:-)
Moje dzieciaki zjadły obiad i graja dalej w słówka i Adam do Julki stoS a Julia na to słoŃ..... Adam myśli myśli poszedł do siebie do pokoju szuka w słowniku wraca po jakiś 10 minutach i mówi Julka ale nie ma wyrazu na Ń ....A Julka no ja to wiem a ty na to tyle czasu potrzebowałeś?????? Adam to była gra na zwłokę chciałam odpocząć po obiedzie:szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Dno wyłam z jej tekstu i przebiegłości:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Wiki pościel świetna sama bym taką chciała:-D:-D:-D:-D:-D
Witaj Joasi ty jesteś kobieta w biegu:-)
Moje dzieciaki zjadły obiad i graja dalej w słówka i Adam do Julki stoS a Julia na to słoŃ..... Adam myśli myśli poszedł do siebie do pokoju szuka w słowniku wraca po jakiś 10 minutach i mówi Julka ale nie ma wyrazu na Ń ....A Julka no ja to wiem a ty na to tyle czasu potrzebowałeś?????? Adam to była gra na zwłokę chciałam odpocząć po obiedzie:szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Dno wyłam z jej tekstu i przebiegłości:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Julka wymiata :-D:-D:-D:-D:-D:-D

Ha ,ha Julka to debeściara,Malina ona was wszystkich pewnego dnia sprzeda:-D
oj zgadzam się malinka z Madziulą.
Wszyscy z torbami pójdziecie :-D:-D:-D:-D

A przeżyć z Antośkiem nie zazdroszczę.:no::baffled::baffled: Ja tam miałam z Klaudią kilka razy a Kuba to też odlatywał ,ale ten to zawsze coś połknał to i gorzej było.:baffled::baffled::baffled:

MH jak tam Helenka?
Zdrówka dla niej.

Madziula pięknie wyglądasz.:tak::tak::-):-)
Oriflame ślicznie razem wyglądacie a dziewczynki jak aniołki.:-D:-D

Lunka fajnie ,że w urzędzie wsio załatwione.

AHA.Lunka zapomniałam Ci napisać.
Od dwóch dni Ikolka pływa z zamkniętym pyszczkiem.:tak::-D:-D:-D
Może i ja się wreszcie dochowam.:dry:
Jak znów nie połknie.:baffled::baffled:
 
Powiem wam że sama się tego boję:-D:-D:-D:-D:-D:-Dcwaniara się z niej robi wygadana na maxa:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2: i po kim ona to ma????? a poza tym zauważyliśmy z Pietruszką że ona świetnie łapie półsłówka i takie niedopowiedzenia:baffled:
Wiki ale Kamilek to ci rośnie jak na drożdżach:szok: śliczny jest :tak:
dziewczyny oglądałyście we wtorek o 21.30 ten nowy serial na tvn klub szlonych dziewic czy jakoś tak???ja oglądałam fajny a Ania Przybylska to jest śliczna podoba mi się w tej nowej fryzurce bardzo:tak::tak::tak::tak::tak: a i wczoraj oglądałam YCD ludzie są niektórzy szaleni zgłosić się do takiego programu nie umiejąc wcale tańczyć:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
 
Hej dziewuszki

Mlena no nie ma przebacz skoro nie chudniesz znaczy ,ze jesz za duzo a,ruszasz sie za mało,bo sadzę ze zdrowa jesteś:tak:Cudów nie ma ,ja cieżko pracuje nad sobą powiem nie skromnie:-D ,wkleję wam moja najjswierzża fotkę:tak:Myszunia i Malinka ,bo one mnie widziały w realu będa miały jakiś punkt odniesienia:-D

Nie jestem jakaś tam szcuupła super ,ale i tak jestem zadowolona z tego co mie ise udało ,a tio jeszcze nie koniec

Ja Madziula pamiętam Twoje fotki jak kiedys wstawiłaś na forum i widze ogromną róznice jestem pełna podziwu !!! Ja mam za mało ruchu bo jedzenia nie mam w nadmiarze na pewno i do tego ciągłe problemy z hormonami co też sprawy nie ułatwia ale Ci powiem Madziula ,że jak zobaczyłam fotki ( a już Cię chciałam o nie prosić :tak::tak:) to mnie normalnie zmotywowałaś :-D

:-D:-D:-D:-D:-D
Mlenko, kurcze rzeczywiście nie masz lekko, ale może powoli ale stanowczo zacznj ją od tego odzwyczajać. wiem, ze się boisz ataku histetrii, wcale Ci się nie dziwię ale tak kontrolowanie warto byłoby jej zacząć odmawiać. Może w końcu zrozumie. Wiadomo, ma to juz nieco zakorzenione, wiec trochę to potrwa, a le uważam, że gra warta świeczki.
Dobrze się nad tym zastanów. Odzyskaj życie kochana.

ja odzyskam zycie za ok 3 miesiace jak sie wynose z tego domu wariatów :-D

Wróciłysmy ze spacerku Lenka się wylatała i poszła spać :szok:

ale niestety w domu jazdy jak zwykle matka awantury z ojczymem robi nieziemskie już jej się słuchać nie daje :no::no:

MH jak tam Helenka ? bidulka ona jest taki słodziak mały duzo zdrówka dla niej!
Wiki super pościel ale ręczniki jeszcze lepsze :tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
cześć dziewczyny
póki co niepoodpisuje.. Maks juz przed 5 zrobil pobudke:eek:
nie mówiąc, ze o 1 tez się obudził:eek:


myslalam,ze przeziebienie przeszło.... ale.....

kurde nawet sliny polknac nie umie, nie mowiac o odezwaniu sie do dziecka:sorry2:
no nic chyba lekarz mnie czeka..... i zas tablety wrrr ciekawe jakie drogie jeszcze:wściekła/y:

jak znajde troche sił to poczytam co u Was
szybciutko do lekarza i powiedz ze checsz tanie leki bo nie masz kasy
Iwcik, cieszę się, że wszystko oki! No i to musi być kobieta, hehehe, jak Malinka mówi-żadnaza wagą nie przepada.
Raz jak je nie powiedziałąm, to przepisała mi za 200zł prawie, wróciłam się z apteki do niej i wypisała nowe za niespełna 40zł. MOZNA?!!!

Witam środowo. Słonko pięknie wychodzi, póki co na minusie, ale czuję, że się ociepli. Chyba do skarbówki dziś wycieczkę zrobię, bo przysłale wezwanie na korekty do wyjaśnienia.
pewnie ze sie da tylko ja nie wiem dlaczego lekarze przespisuja ludzia drogie tablety jak mozna tanio i skutecznie sie wyleczyc:dry:
witam czwartkowo.
Dziś już trochę ochłonełam to napiszę Wam o co chodzi.
Kamila mnie wczoraj okradła a w zasadzie Anię.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::baffled::baffled::angry::angry::angry:
Weszła na teren stajni bez niczyjej zgody wzięła derkę Ori i wyszła.
Zabrała też swoje rzeczy,więc pewne jest,że na stajnię nie wróci.:crazy::crazy::crazy::crazy:
mam nadzieje ze zglosilas to na Policje bo to jest kradziez:tak:
A więc jednak czwartek, hehe
. Nie uczmy nierobów, oszustów i złodziei bezkarności!
dokladnie:tak:
Próbuje coś wrzucić
i się udało

Witam z ranca
Ja nie spie juz od 7 i ja kos nie moglam usnac:baffled:No ale tak jakby jestem wyspana:szok::tak::tak::tak:Zaraz sobie troszke pocwicze,umyje sie,zjem sniadanko i bede powoli budzila dziewczynki-a tak slodko sobie spia
U mnie za oknem samo slonce:tak::tak::tak::tak:i nie widac zadnej chmury:tak::tak::tak::tak:a zapowiadali caly dzien snieg:baffled:
Mam pootwierane okna i balkon i jest mega przyjemnie:tak::tak::tak:
Tak mi sie nie chce jechac do tego okulisty ze szok:no:no ale pozniej jeszcze zakupki,wiec moze uda mi sie cos fajnego kupic
W sumie to nawet nie patrzylam czy Wiktoria nie ma goraczki-zaraz bede musiaal isc zobaczyc
mam nadzieje ze Wika nie ma goraczki i ze wszsytsko ok
U nas tez sloneczko pieknie swieci ale na plusie tylko 4st
Ty nadal cwiczysz, gratuluje super!
Dzięki dziewczyny, to nie sa najaktualniejsze zdjęcia, ale jeszcze nie wszystkie mam zgrane na kompa
czekamy na kolejne
Hej witam i ja z rana

Wyspana na maksa normalnie ,d dziecko w przedszkolu a wlasnie mąż wrócił z pracy ide zrobic sniadanko , pózniejpewnie z kumpela wybierzemy sie na zakupy :-):-):-)
ja tez chce na zakupy
origlame na tym zdjeciu jestes ty rozumiem.Ale u mnie sie nie da powiekszyc tego zdjecia :-(.

Zadzwonilam do 2 przedszkoli gdzie wchodzi w rachube zapisanie Oliwki i u nas rekrutacja od 4 lub 6 kwietnia :-).

Ja narazie dziewczynki lece.Ide poscielic lozka i przebrac niunie.Do pozniej
powodzenia :happy:
śliczne masz córeczki śliczna z was rodzinka:tak:
Witam kochane czwartkowo:happy:
słuchajcie tego co wczoraj przeżyłam nie życzę nikomu:no::no::no:
było przed 17 czytam na bb Antek chodzi po mieszkaniu z Julci sweterkiem ja zabierm się za odpisywanie MH że super że z Helenką ok a Julia podeszła do Antosia i mówi daj mi sweterek nie wolno mi wyciągać ubrań z szafki.... Antek się rozpłakał i się zaniósł :-:)-:)-:)-(on się nie raz już tak zapowietrzał ale pani doktor kazała mu zawsze dmuchnąć w buzię i pomagało..a wczoraj nic wziełam go na ręce dmucham a on nic siny się zrobił cały buzia głowa ręce nogi przewrócił oczy tak że tylko było widac białka i zero reakcji:-:)-:)-:)-:)-(krzyknełam do Adama żeby dzwonił na pogotowie położyłam małego na podłogę Julce kazałam sszybko otworzyć okno i zaczełam małego masować i jak zabrałam się za sztuczne oddychanie się ocknął:-:)-:)-:)-:)-:)-( Adam się rozłączył z pogotowiem ja usiadłam na podłodze tuliłam Antosia i wyłam a dzieciaki ze mną:-:)-:)-:)-:)-(dziewczyny ja się nigdy tak nie wystraszyłam jeszcze nigdy sie tak nie bałam ja myślałam że on mi umiera że tracę swoje dziecko:-:)-:)-:)-:)-:)-( potem był bladziutki przez jeszcze jakieś 15 minut taki spokojny cały czas przytulony a wieczorem doszedł do siebie zupełnie...Piotrek cały czas go obserwował i mówił że ok:tak: byłam dzis u naszej pani doktor zbadała go i mamy skierowanie do neurologa:-( trzeba to sprawdzić bo niby dużo dzieci tak ma wyrastaja z tego różnie w wieku 18 m-cy do 5 lat ale nie można tego zlekceważyć bo następnym razem może nie złapać oddechu i co wtedy:-:)-:)-:)-:)-( wyłam wczoraj pół wieczoru rozmawialiśmy z Pietruszką jakoś dopiero to z nas zeszło:-:)-:)-:)-(
w pracy bez zmian ile ludzi tyle wersji:wściekła/y: ale po wczorajszych przeżyciach z Antosiem miałam wszystko w d**** zrobiłam co do mnie należy i o 21.15 wyszłam do domu było mi wszystko jedno czy szefowa będzie czy mam pracować czy mnie zwolni nic się nie liczyło:no::no::no::no::no::no:
za oknem mamy piękne słonko zero wiatru mam nadzieję że pogoda się utrzyma i zima odpuści:tak:A dam w domu nie puściłam go do szkoły bo smarczy kicha dostał rutinoskorbin i leży w łóżku z lekturą "Ania z zielonego wzgórza" sie dowiedziałam że głupszej książki nie czytał nigdy:szok: a ja przeczytałam całą serię i byłam w tym zakochana no ale fakt to taka dziewczęca książka:tak:
o ludzie kOCHANA WYOBRAZAM SOBIE TEN STRACH W OCZACH I OBAWA ZE STRACISZ DZIECKO SAMA BYM SIEDZIALA I RYCZALA DO BIALEGO RANA.sUPER ZE MIALAS CZYSTE MYSLI I WIEDZIALAS CO ROBIC.upss sory z caps
ja się wczoraj poryczałam z bezsilności tak mi Lenka nie dośc ,ze rozrabia to jeszcze wymusza ciągłe branie na ręce ,że nie mam czasem chwili zupełnie dla siebie nie moge się umyć jak jestem z nia sama w domu zupełnie nic zrobić bo się kładzie na podłodze pod drzwiami i ryczy przeraźliwie a jak nie to to rozrabia , weszłą do duzej szafy i pościągała mi prawie wszystkei ubrania z wieszakó wchodze do pokoju a tam masakra :no: sprzatam to a ta juz roznosi kuchnie w tym czasie i tak jest cały dzień wczzoraj mialam kryzys i poczułam się totalnie do d.. nie radzę sobie z moim dzieckiem :baffled: nie umiem sobie w ogóle przy niej czasu zorganizować traz też ciśnie sie juz na kolana 5 minut się spokojnie nie pobawi sama
wspolczuje przerabialam to ale u nas to bylo bardzo rzadko, zalezne czy Lali sie wyspala czy nie bo jak nie to nie dawala oddychnac Non stop chciala byc blisko
Hej Kochane, jestem w szoku co się stało z forum hehehe :-):-):-)
Wiecie , mam wrazenie, że na nic nie mam czasu, cłay dzień tylko chodzę, sprzątam ,bawię maluchy, gotuję itp. ostatnio wogóle mało robię dla siebie...Tak dla odpoczynku... Nie wiem jak się bardziej zorganizować żeby mieć więcej wolnego...:-(
Nie to, ze narzekam, ale czasem fajnie byłoby odpocząć tak w samotności choć dłuższą chwilkę.:tak:
Czy tylko ja tak mam ?:baffled:



To miałaś przeżycia, ja kiedyś też miałam syt., że myślałam, że straciłam synka.. Zaginąl mi w lesie...:zawstydzona/y::-(Aż się nie chce wspominać...
fajnie ze napisalas
Sczerze to kazda z nas nie zawsze umie sie odszukac w dniu.Ja mam czasem tyle zajec ze brakuje mi czasu na cokolwiek a mam jedno dziecko:baffled:
Cześć moje kochane,witam czwartkowo ,ale ten czas zapiernicz:-D

Poza tym to nie wczytywałam sie za bardzo,bo nie mam weny,pochwale sie ,ze wczoraj wystawiłam troche ksiazek na allegro i juz 60 zł. zarobiłam:tak::-D Także teraz siedząc przy kompie,bo wystawiam dalej ,jestem w pracy.:-D Tylko komp jakiejs zawiechy dostał ,bo mi allegro sie zamuliło i nic nie chce wejść.
gratuluje sprzedazy baw sie na maxa, baluj!
Anka to się cieszyć trzeba że jeszcze się załapał tv na gwarancję bo 6 dni później było by za późno :-Da rzeczy mają to do siebie że lubią się psuc po gwarancji :-D:-D:-D:-D
chyba bym sie wkurzyla jakby sie po gwarancji zepsul:baffled:
 
Do góry