reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

dowikla no choć raz ci nie zazdroszczę pobudki:-D:-D:-D:-D
A ja w południe jadę do szpitala po wynik wymazu i zobaczymy czy jadę na zabieg czy nie..ale jestem dobrej mysli i mam nadzieje że żadna infekcja mi sie nie przyplątała...:dry:
 
reklama
Witam sie w ten piękny dzień
8 marca -SWIETO NASZE -100 LAT WSZYSTKIM KOBIETKOM!!!!!

mMH było super dzis juz zdrowa jak rybka jestem,zreszta wczoraj też nie było żle,a zabawa przednai:tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D

Nie cierpię poniedziałków,bałagan poweekendowy ,zimno z rana,tyle roboty ,bu,no coś paskudnego,ale wyspałam sie dziś całkiem całkiem,choć mało:-D

Rano odpiłam herbatke u brata,normalnie posprzatane juz ,czyściutko ,ani śladu imprezki:tak:

Ja od jutra wpakowałam sie w kanał ,3 dni z rzędu będzie do Klaudii przychodziło3 kolegów z klasy ,bo mają próby z lektury,tym razem kopciuszek,masakra jakaś :szok:

Kerna trzymam kciuki,będzie dobrze,zobaczysz:tak:
 
No to trzymam kciuki zebys nie miala zadnej infekcji:tak::tak::tak:Bo im szybcije zaloza Tobie ten krazek tym lepiej:tak::tak::tak:
Ja powoli zmykam bo mlode daja mi takiego czadu ze szok:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Klaudia caly czas sie drze,biora moje kosmetyki i sie maluja:no::no::no:No jak nic zwariuje dzisiaj z Nimi:no::no::no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Witam kochane poniedziałkowo poweekendowo :happy2:
wczoraj troszku was podczytałam i tyle co pamiętam to witam nowe mamusie:-) Kerna trzymaj się w tym szpitalu szybko ci zleci :tak:Natalineczka chłop z domu = się spokój cisza harmonia :-)wię wypoczywaj ;-) Dowikluś no twoje szczypiory to mistrzowie bałaganu niczym moi :sorry2::-D
KOBIETKI WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ W DNIU NASZEGO ŚWIĘTA CO BY CHŁOPY NASI CHOĆ RAZ MIELI @ I ZOBACZYLI JAKA TO ROZKOSZ. CO BY RAZ RODZILI I POCZULI TEN "CUD NARODZIN" CO BY RAZ BYLI W CIĄŻY I POCZULI TEN "BŁOGOSŁAWIONY STAN" CO BY CHOĆ RAZ KARMILI PIERSIĄ I ZOBACZYLI TĄ ROZKOSZ ZRANIONYCH BRODAWEK ITP..A MY BYŚMY CHOĆ RAZ MIAŁY ZAPRACOWANY DZIEŃ NASZYCH CHŁOPÓW ;-);-);-);-);-)
U nas szpitala ciąg dalszy :sorry2:Adam zdrowy poszedł na rekolekcje od 9-11 :sorry2: Julina zdowa ale nie poszła bo nie mam jej jak zaprowadzić raz że musiałbym na nią czekać bo zanim bym doszła spowrotem to już bym musiała iść znów po nią :sorry2: a dwa Antoni chory :-:)-:)-(wczoraj miał cały dzień temperaturę 37.9-38.6 zero kaszlu kataru tylko maruder jak to mój ietruszka określił no to była masakra :-pnocka do duszy cała nieomal nieprzespana o 24 wziełam Antosia do nas do łóżka bo już miałam dość wstawania budził się płakał w nocy gorączkę miał 39.9 :-(dałam mu czopek pyralginy wypił 3 butelki wody rano temperatura 37.3 i jak narazie zjadł śniadanko i jest w iarę ok :tak:nie wiem co mu jest i czy to nie przypadkiem górne 3 bo ma masakrycznie spuchnięte dziąsła i takie kulki w miejscach 3 :dry:
a zapomniałabym macie najserdeczniejsze życzenia od mojego Pietruszki :tak:

Witaj zdrówka dla Antosia może faktycznie to te ząbki Kamilkowi też idą górne 3 :blink::shocked2:
i dziekuje za życzenia od Pietruszki.

Kerna trzymam kciuki za ciebie
 
Mojej Mai też maruder się włączył i coś czuję że ciężki dzień mnie czeka :cool::cool:
Malinka życzenia super :tak::tak::tak:
Kerna może to i lepiej jak ci założą ten krążek, będziesz spokojniejsza i dzidzia będzie bezpieczniejsza :tak::tak:
 
Dowikluś spoko poczekam :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Madziula to brat sie spisał wszystko sprzątnął :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Julina zajeła się zabawą z Antkiem ja mam dziś trochę roboty bo z racji tego że Antek wczoraj był taki jaki był to Pietrucha tylko obiad zrobił a prasowanie zostało mi :sorry2:no i niestety pranie w koszu kipi :sorry2: ale potem jeszcze dzieciaki zagonie do pmocy w sprzątaniu :cool2:
 
Ja sobie kawjke teraz zrobiłam i funduje sobie przerwę ,ale nie chce mi sie sprzątać.Miałam w sobote takie chęci kupiłam nawet sobie pudełko plastikowe z pokrywka,na kable i płyty zeby zrobić porządek na regale,ale dzis nic z tego ,nie chce mi siekosmicznie,moze póżniej coś mi sie zachce zrobić wiecej:baffled:

Rodzice zostawili nam swojego yorka-Lukiego,powiem wam upierdliwy jest piesek w domu,wyprowadzać na spacer trzeba 2-3 razy dziennie,głaskania sie domaga,wczoraj wieczorem gdy ogladałam sobie tv z godzine chodził do mnie z teletubisiem w pysku,zeby mu żucać zabawke ,istny szał ,za leniwa jestem na małe pieski:baffled:

Na bbc lifestyle obejrzałam wczoraj fajny program "puszyści kontra szczupli",para ludzi,grubas i chudzielec ,na tydzień zamieszkuja razem i zamieniają sie posiłkami:tak:Jako wstęp do zmiany trybu zycia,bardzo fajny ,kto ma kanał niech sobie sprawdzi program ,bo ciekawy.

Malinka jak waga ,nic nie widzę na suwaczku??
 
Ja sobie kawjke teraz zrobiłam i funduje sobie przerwę ,ale nie chce mi sie sprzątać.Miałam w sobote takie chęci kupiłam nawet sobie pudełko plastikowe z pokrywka,na kable i płyty zeby zrobić porządek na regale,ale dzis nic z tego ,nie chce mi siekosmicznie,moze póżniej coś mi sie zachce zrobić wiecej:baffled:

Rodzice zostawili nam swojego yorka-Lukiego,powiem wam upierdliwy jest piesek w domu,wyprowadzać na spacer trzeba 2-3 razy dziennie,głaskania sie domaga,wczoraj wieczorem gdy ogladałam sobie tv z godzine chodził do mnie z teletubisiem w pysku,zeby mu żucać zabawke ,istny szał ,za leniwa jestem na małe pieski:baffled:

Na bbc lifestyle obejrzałam wczoraj fajny program "puszyści kontra szczupli",para ludzi,grubas i chudzielec ,na tydzień zamieszkuja razem i zamieniają sie posiłkami:tak:Jako wstęp do zmiany trybu zycia,bardzo fajny ,kto ma kanał niech sobie sprawdzi program ,bo ciekawy.

Malinka jak waga ,nic nie widzę na suwaczku??

ja się zabieram za posprzątanie *******nika w pokojach od soboty :confused: w weekend ciągle gdzieś , biegalismy ogladać meble potem odwiedzinki u mojego starego przyjaciela i weekend zleciał a bałagan został:happy2:
program oglądałam ciekawy i, jak widziałam ile niektórzy pochłaniają to w szoku byłam
 
reklama
Mlena ,ile jak ile ,ale za to jak smacznie:-D:-D:-D:-D:-D Robi wrazeniae jak ludzie traktuja swój zoładek jak śmientnik,calutki dzień jedząc:tak:
Kawe skończę i sobie pójde ,to wtedy pewnie sie zlecicie,eh,co za pech:baffled:
 
Do góry