reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Nie no druga klasa to już najwyższa pora he he mój pił do połowy pierwszej klasy ale tylko dlatego że miał uczulenie na białko mleka i nie mógł jeśc nabiału.Córeczce skazamineła ale mleczko lubi i już ale pije z kubka niekapka.
to moja mama ponoc mleko z butli pila jeszcze w 6 klasie, jak kolezanki do niej przychodzily a byla pora na mleko to wychodzila do drugiego pokoju i zjadala a pozniej wracala:tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D
dowikla no choć raz ci nie zazdroszczę pobudki:-D:-D:-D:-D
A ja w południe jadę do szpitala po wynik wymazu i zobaczymy czy jadę na zabieg czy nie..ale jestem dobrej mysli i mam nadzieje że żadna infekcja mi sie nie przyplątała...:dry:
kochana trzymam kciuki, nie martw sie bedzie dobrze:tak::tak::tak::tak:
wiem ze latwo mowic bo pewnie sama bym wygladala jak klebek nerwow,

a my nocka spokonie, czarek grzeczny, zaraz na spacerek idziemy bo ladnie slonce swieci:-D:-D:-D:-D:tak::tak::tak:
 
reklama
ja sobei troszke posprztalam,a reszte zrobie moze pozniej:-);-)
Mlodym wlaczylam mini-mini ale jakos nie ogladaja tylko dorwaly sie do szafki z czapkami i je sobie przymierzaja:baffled::-D
niesmialo wyglada sloneczko co jakis czas wiec pozniej troszke wyjdziemy:-D:tak::tak::tak:
 
A mojego M naszło na gofry:szok::no: i oczywiście musiałam je zrobic.Ale zaraz przychodzą znajomi i poczestunek jak znalazl,zwłaszcza że na ten weekend nic nie upiekłam.
Ale mi narobiłaś ochoty :tak: mi nigdy gofry nie wychodzą :sorry2:
No a tu następna ochoty na żarcie robi :tak:
Dzień Dobry! :-)

Ja, oczywiście, tylko na chwilę! Dopiero co udało mi się uśpić Zuzię, która od 9.00 wisiała mi na cycku. :dry: A właśnie wstał Piotruś i zaczyna marudzić :baffled: Powiedzcie mi, jak wy to robicie, że zajmujecie się dwójką tudzież trójką i jeszcze macie czas na BB????? :confused::confused::confused:

Tęsknię za wami przeogromnie i nawet trochę staram się podczytywać, ale i tak wszystko mi z głowy wyparowuje. :zawstydzona/y: Zapamiętałam tylko, że są tu nowe mamy, które serdecznie witam! :tak:

Zmykam - muszę jakiś podwieczorek Piotrusiowi zaserwować! :tak:
Fajnie że zajrzałaś chociaż na chwilkę :-D jeszcze trochę i sobie czas rozplanujesz i na wszytsko będziesz miała chwilę ;-)
Moje dzieci zrobily taki sajgon u dziewczyn w pokoju ze nawet nie ma jak tam wejsc
Zaraz wkleje Wam fotki
Super fotki :-D:-D:-D
a ja muszę zacząć się pakować do tegoszpitala powoli...jutro nie będę mieć głowy. A najlepsze jest to, że nawet nie wiem gdzie ten szpital jest!!!! Co ja mam tam zabrać..ehhh....
Trzymam kciuki :tak: na pewno wszystko będzie dobrze :tak:
Witam :-):-):-)
Melduję że już wróciłyśmy. Maja chora więc jutro czeka nas lekarz. Stęskniłam się za wami :tak::tak::tak: ale u mamy było mi tak dobrze że chętnie wcale bym tu nie wracała, tylko tam została i oczywiście neta podłączyła :-p:-p
Zdrówka życzę :tak: fajnie że u mamy super było :-)
u mnie też szły hurtowo. Najpierw dwa na raz, a zadwa dni następny...mój aż tak nie wrzeszczał..dawałąm mu zimne do picia i jedzenia.ciepłego nie tknął..łyżeczka też sprawiała mu ból
Kubie szły na górze na raz ale on jakoś mi nie marudził, tylko rozwolnienie ma jak już mu mają wychodzić i nic więcej :tak:
hejk.



Oliwka usnęła ok 21.00.

Dowikla zdjęcia superowe to dziewczyny narobiły Ci sajgonu.I kto to posprzątał w końcu??? :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D wspólczuje :tak::tak::tak::tak:



mnie buzia nadal boli,troszkę mniej ale boli a do tego amm podpuchnietą troche lewą stronęchyba od tego że tak ćmi ten ból cały czas.już sama nie wiem.


dziś rozmawiałąm z kuzynka i ona mi mówiła że pól roku temu tez miała wyrywaną osemke to 2 tyg się meczyła z bólem.to mnie pocieszyła:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:



juz mam dość bo z tego wszystkiego to mnie stale głowa boli,dziś to calutki dzień normalnie mam dość do tego niewyspana ,na nogach od 5.00.:no::no:



u teściów było fajnie.wróciliśmy do domu ok 20.00.


ale jedna fajna rzecz,spojrzałam na allegro i zobaczyłam ze znów zarobiłam 60 pare złotych za sprzedaż kilku rzeczy.cieszę się bardzo.:tak::tak::tak::tak::tak:
Kochana to wszystko zależy od człowieka i samopoczucia, ja w tamtym tyg wyrywałam znowu siódemkę i mnie nic nie bolało, teraz we wtorek idę ósemkę wyrywać :sorry2:
witam wieczorna pora


Ja caly dzien przesiedzialam nad ofertami wakacji w Chorwacji
Teraz nawet widze te ceny i hotele
Ostatecznie wybralam sposrod mnostwa Hoteli 3 do wyboru:-)Zawsze cos
Wybieramy sie na wyspe Rab w miejcowosc Lopar:-):-):-):-)
Juz sie ciesze :) Oczywiscie jedziemy na tydzien od 4-11 lipca :) wlasnym samochodem
Wykupujemy noclegi, sniadania i obiadokolacje.
Ale Ci zazdroszczę :tak: mam nadzieję że my z M też kiedyś będziemy mogli się tak wybrać :tak:
PRZYJMIJ ŻYCZENIA BABO KOCHANA
OD DRUGIEJ BABY Z SAMEGO RANA!
NIECH KAŻDY DZIEŃ BĘDZIE RADOSNY,
PAMIĘTAJ BABO:OBY DO WIOSNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Dołączam się do życzonek dla Nas wszystkich :-D:-D
Hej dziewczynki, witam poweekendowo.
Ni emiałam nawet jak wejść, z góry przeoraszam, pewnie nie dam rady nadrobić.
Naisze wieć po krótce co u nas.
W piątek wysprzatałam chatę, bo sobote P miał wolne i zaplanowałam współne siedzenie i gadanie i oglądanie filmów i w ogóle tak razem. tesciowa nie byłaby sobą, gdyby planów mi nie pokićkała, tak więc w sobotę kazała przyjechać na 11, bo do szymborza nagdrobki oglądnąc ( a chce pomnik w lipcu stawiać!), no dobra, później obiad, zadzwonił brat, ze ma wolną niedzielę i zeby sie skumac na wieczór, no to mała do mamy ( mojej oczywiście) , no i dosłownie jak wchodzilismy juz do domu do Adama dzwonią z roboty, że w niedziele na 6 rano, więc musi wstać o 4, lipa z impry. POsiedzielismy wszyscy u moich rodziców i zdecydowalismy, ze skoro mama i tak chce mała na nc, to pomozemy im dotachać zakupy do domu, kupimy po piwku luz. No i posiedzielismy do 22, do domu na te planowane niecne moje lany, poszlismy spac dośc późno, hehe. Rano do mamy po Witusie , obiad i do domu. Kurcze mialam posprawdzac jakie rachunki mam jeszcze do oplacenia na ten miesiąc i zlecenia stałe pozatrymywać, bo kiepsiuuuuuutko bardzo. 200zł, a rachunków jeszcze koło 800zł, no lipa. Czekam na ten zwrot podatku bo inaczej niewydolimy, ech..

Spadam, na szyko koncze, bo mój mnie do łóżka zaciąga , poi mała jeszze spi
No to weekend miałaś Kochana pełen wrażeń :tak::-D
Witam kochane poniedziałkowo poweekendowo :happy2:
wczoraj troszku was podczytałam i tyle co pamiętam to witam nowe mamusie:-) Kerna trzymaj się w tym szpitalu szybko ci zleci :tak:Natalineczka chłop z domu = się spokój cisza harmonia :-)wię wypoczywaj ;-) Dowikluś no twoje szczypiory to mistrzowie bałaganu niczym moi :sorry2::-D
KOBIETKI WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ W DNIU NASZEGO ŚWIĘTA CO BY CHŁOPY NASI CHOĆ RAZ MIELI @ I ZOBACZYLI JAKA TO ROZKOSZ. CO BY RAZ RODZILI I POCZULI TEN "CUD NARODZIN" CO BY RAZ BYLI W CIĄŻY I POCZULI TEN "BŁOGOSŁAWIONY STAN" CO BY CHOĆ RAZ KARMILI PIERSIĄ I ZOBACZYLI TĄ ROZKOSZ ZRANIONYCH BRODAWEK ITP..A MY BYŚMY CHOĆ RAZ MIAŁY ZAPRACOWANY DZIEŃ NASZYCH CHŁOPÓW ;-);-);-);-);-)
U nas szpitala ciąg dalszy :sorry2:Adam zdrowy poszedł na rekolekcje od 9-11 :sorry2: Julina zdowa ale nie poszła bo nie mam jej jak zaprowadzić raz że musiałbym na nią czekać bo zanim bym doszła spowrotem to już bym musiała iść znów po nią :sorry2: a dwa Antoni chory :-:)-:)-(wczoraj miał cały dzień temperaturę 37.9-38.6 zero kaszlu kataru tylko maruder jak to mój ietruszka określił no to była masakra :-pnocka do duszy cała nieomal nieprzespana o 24 wziełam Antosia do nas do łóżka bo już miałam dość wstawania budził się płakał w nocy gorączkę miał 39.9 :-(dałam mu czopek pyralginy wypił 3 butelki wody rano temperatura 37.3 i jak narazie zjadł śniadanko i jest w iarę ok :tak:nie wiem co mu jest i czy to nie przypadkiem górne 3 bo ma masakrycznie spuchnięte dziąsła i takie kulki w miejscach 3 :dry:
a zapomniałabym macie najserdeczniejsze życzenia od mojego Pietruszki :tak:
Życzenia trafione :-D i dziękuję za życzenia od Pietruszki :tak: zdrówka dla Was Kochani :tak:
 
my w tym tygodniu podpisujemy umowe kredytową na mieszkano w piątek przyszła oficjalna zgoda na przyznanie kredytu :-D:-D:-D więc z emocji spać nie mogłam :happy2:
oby wszystko udalo się załatwić do 15 to wtedy za 1,5 miesąca oni się wyprowadzą a ie za 2,5jak wczesniej chcieli wszystko zalezy od tego czy 15 damy im kase na splate ich kredytu by mogli wziąc na dom który chcą kupić
Ja wiem ,ze ludzie się ciesza z wielkich rzeczy ale dla mnei to M to nowy rozdział w życiu i chodze podekscytowana jak dziecko :tak::tak::tak:
będę Was potem zamęczac fotkami z remontu i urządzania :cool:
 
witam :-( szpital w domu :szok: Wojtek -zapalenie górnych dróg oddechowych ,Gabi -krtań ,ja mam zawalony cały nos i z...... ście bolimnie glowa ,wczoraj ledwo wrociłam z pracy ponoć aż zielona bylam tak mnie bolala ze az na wymioty mnie ciągnęlo i jeszcze @ :szok: Zostawiłam w aptece ponad 200zl bo wkurzyłam sie i kupiłam inhalator ze względu na Gabi bo ona często ma krtan :-(Zuiz na razie zdrowa mąz tez sie jakos trzyma tylko puchną mu bardzo nogi ale wygoń go do lekarza akurat :no: dobrze ze w tym tygodniu mam tylko 24 godziny to jakoś moze dojde do siebie najgorzej jakzaczyna mnie glowa bolec chyba jakieś badani musz zrobić
miłego dnia zajrze jak poczuje sie lepiej :tak:
 
witam :-( szpital w domu :szok: Wojtek -zapalenie górnych dróg oddechowych ,Gabi -krtań ,ja mam zawalony cały nos i z...... ście bolimnie glowa ,wczoraj ledwo wrociłam z pracy ponoć aż zielona bylam tak mnie bolala ze az na wymioty mnie ciągnęlo i jeszcze @ :szok: Zostawiłam w aptece ponad 200zl bo wkurzyłam sie i kupiłam inhalator ze względu na Gabi bo ona często ma krtan :-(Zuiz na razie zdrowa mąz tez sie jakos trzyma tylko puchną mu bardzo nogi ale wygoń go do lekarza akurat :no: dobrze ze w tym tygodniu mam tylko 24 godziny to jakoś moze dojde do siebie najgorzej jakzaczyna mnie glowa bolec chyba jakieś badani musz zrobić
miłego dnia zajrze jak poczuje sie lepiej :tak:

oj to się porozkładaliście :no:
dużo zdrówka dla Was kochana !!
 
Witam w nowy tydzień :tak: ja już życzenia dostaje od wczoraj ale to dlatego że mam też imieniny więc każdy pamięta o życzeniach :sorry2: Kuba mi szaleje nie wiem co mu dzisiaj jest. Już go ściągałam z mebli i ze stołu, bawił się dzbankiem z wodą :dry: nie wiem co on wziął w nocy, normalnie nie do wytrzymania dzisiaj. Zaraz go kładę spać bo pobudkę mi zrobił przed 7 :no: M znowu na poligon pojechał, w piątek będzie i mam szczęście bo ja @ mam i bym go chyba rozniosła :-p Mi tylko obiadek został do zrobienia i pranie skończyć :tak: pogoda jako tako, trochę słońca trochę wieje i trochę pada śnieg :sorry2: może potem się przejdę z tym małym gangsterem na dwór :tak: jeszcze dzisiaj muszę jechać samochód sprawdzić bo ten olej cieknie i cieknie i nie wiemy skąd i do byłego pracodawcy Radka bo mu kasę wisi jeszcze. Muszę policzyć ile to wyjdzie za nie wypłacenie w terminie kasy i pita mi ma dać jak nie to sąd, bo podatek odprowadził od wypłaty a całości nie zapłacił i nic nie dał. Więc zapewne się za niego nie rozliczył w urzędzie a że ja wredna jędza jestem więc nie ma szans facet. A jak mnie wkurzy to przynajmniej będę miała się na kim wyżyć :-p:-D no idę go kłaść i do kuchni potem zajrzę :tak:
 
Madziula spadł mi 1 kg ale wklejam nowy suwaczek niby wsio ok a tu dupa sie nie zapisuje:dry::dry:
Mlenko no nowy dom nowe życie i zamęczaj nas fotkami a my sie będziemy cieszyły :tak:już się cieszymy twoim szczęściem:tak:
u mnie też słonko niby świeci ale na termometrze nadal -4 :dry: byłam Antoszka pampersa wywalić do śmietnika bo zostawienie go w domu groziło śmiercią taki smród:szok: no ale kupy nie robił 3 dni :cool2: i patrze takie słonko no to myk na krótki ękaw a tam na dworze syberia niby do śmietnika tylko 5 metrów ale gnałam biegusiem :-D:-D:-D:-D
Antoszka zasnął mierzyłam mu gorączkę ma 37.0 więc chyba zdrowieje mi dziecko :tak::tak::tak::tak:
 
as 76-mam taka nadzieje?:tak:
tym bardziej że lato sie zbliza a ,oni z owoców to mogą tylko jabuszko!
poprostu masakra!!!:szok:
Mój jabłko to mógł dopiero jakoś tak jak 4 latka skończył.:baffled:
Jabłko te z jest owocem pestkowym czyli przy alergii krzyżowej mocno wchodzi w reakcję.:sorry2::sorry2:
On do tej pory dostaje owoce w formie deserków frutapura i to tylko wybrane ,bo nie wszystkie może niestety.:no:

napewno wszystko bedzie dobrze zobaczysz,bo musi tak byc:-)
A surowke to kupuje w sklepie:p


Ja tez uwielbiam gofry


Moje dzieci zrobily taki sajgon u dziewczyn w pokoju ze nawet nie ma jak tam wejsc
Zaraz wkleje Wam fotki
Niezły ,ale to do szybkiego posprzątania.
Jak odnajdę fotkę,gdzie jest Kubusiowy bałagan to sobie porównasz :-D:-D:-D

o serio??? Nie wiedziałam, że aż tak!! Szok!! To czyli co on je:zawstydzona/y: makarony, ryż i mięso???:confused:ja cie..zwariowałabym...

Kuby jadłospis :-D:-D:-D:-D
sniadanie:
pół litra zrobionego mleka z puszki z płatkami
2 śniadanie:
serek Alpro,parówka ,banan lub serek Darek(waniliowy)1 rzecz do wyboru
obiad :
raczej taki jak my jemy,choć jeszcze wszystkiego też nie jada)
podwieczorek:
owoce frutapura,banan,parówka,czasami bułka mleczna ,czy Monte ale to zależy ile zje białka w ciągu dnia
kolacja:
tosty z mielonką lub szynką i żółtym serem w formie sandwich,banan lub parówka o ile nie jadł wcześniej ewentualnie 1 rodzaj pizzy od czasu do czasu czyli hawajska z telepizzy z podwójnym serem.
Obecnie jego górna granica przyswajalności białka to 3 g dziennie :baffled::baffled::baffled:
Witam :-):-):-)
Melduję że już wróciłyśmy. Maja chora więc jutro czeka nas lekarz. Stęskniłam się za wami :tak::tak::tak: ale u mamy było mi tak dobrze że chętnie wcale bym tu nie wracała, tylko tam została i oczywiście neta podłączyła :-p:-p
witaj i zdrówka dla małej.:tak:

a właśnie od jakiegos czasu zauazyłam ze Oliwka nie wymawia literki "R" tylko "L" mam sie już zaczynać martwić w jej wieku???

jak myślicie powinnam sie już wybrać z nią do logopedy??????

próbuję ją anuczyć ,zeby powtarzała różne wyrazy ale nic z tego zawsze zamiast "r" mówi "L".

a może żle się do tego zabieram :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
Daj jej czas.
Ona ma jeszcze nie do końca rozwinięty aparat mowy "artykulacja" i dlatego tak jest.
Jak skończy 3 latka to możesz ewentualnie robić z nią jakieś ćwiczenia ,ale to po wizycie u logopedy,bo każde dziecko inaczej się rozwija i lepiej jest jak specjalista zdecyduje co robić.:tak:

mam jej na to zwracać uwagę/poprawiać ją/czy to błąd?
nie poprawiaj jej ,ale jak mówisz to nie zdrabniaj wyrazów.Mów normalnie jak do dorosłej osoby.
Ona to słyszy i z czasem będzie prawidłowo wymawiać.:tak:

Witam również :-):-):-)
Za oknem piękne słoneczko ale chyba mrozi bo termometr mam w słońcu i pokazuje tylko -5st.C :szok::szok:
Na godz.14 do laryngologa idziemy i bardzo dobrze bo Maja tak w nocy kaszlała że aż jej tantum verde psikałam bo już sama nie wiedziałam jak jej pomóc. :tak::tak:
U mojej mamy Maja spała ze mną i chyba się do tego przyzwyczaiła bo wczoraj w nocy cały czas popłakiwała że nie chce spać sama w pokoju :baffled::baffled:
Dzisiaj muszę do przedszkola skoczyć i zobaczyć ile za marzec mam do zapłacenia bo 10 już za dwa dni :szok::szok:
zdróweczka jeszcze raz.
Bidulka mała musi się nacierpieć.:baffled:

Witam kochane poniedziałkowo poweekendowo :happy2:
wczoraj troszku was podczytałam i tyle co pamiętam to witam nowe mamusie:-) Kerna trzymaj się w tym szpitalu szybko ci zleci :tak:Natalineczka chłop z domu = się spokój cisza harmonia :-)wię wypoczywaj ;-) Dowikluś no twoje szczypiory to mistrzowie bałaganu niczym moi :sorry2::-D
KOBIETKI WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ W DNIU NASZEGO ŚWIĘTA CO BY CHŁOPY NASI CHOĆ RAZ MIELI @ I ZOBACZYLI JAKA TO ROZKOSZ. CO BY RAZ RODZILI I POCZULI TEN "CUD NARODZIN" CO BY RAZ BYLI W CIĄŻY I POCZULI TEN "BŁOGOSŁAWIONY STAN" CO BY CHOĆ RAZ KARMILI PIERSIĄ I ZOBACZYLI TĄ ROZKOSZ ZRANIONYCH BRODAWEK ITP..A MY BYŚMY CHOĆ RAZ MIAŁY ZAPRACOWANY DZIEŃ NASZYCH CHŁOPÓW ;-);-);-);-);-)
U nas szpitala ciąg dalszy :sorry2:Adam zdrowy poszedł na rekolekcje od 9-11 :sorry2: Julina zdowa ale nie poszła bo nie mam jej jak zaprowadzić raz że musiałbym na nią czekać bo zanim bym doszła spowrotem to już bym musiała iść znów po nią :sorry2: a dwa Antoni chory :-:)-:)-(wczoraj miał cały dzień temperaturę 37.9-38.6 zero kaszlu kataru tylko maruder jak to mój ietruszka określił no to była masakra :-pnocka do duszy cała nieomal nieprzespana o 24 wziełam Antosia do nas do łóżka bo już miałam dość wstawania budził się płakał w nocy gorączkę miał 39.9 :-(dałam mu czopek pyralginy wypił 3 butelki wody rano temperatura 37.3 i jak narazie zjadł śniadanko i jest w iarę ok :tak:nie wiem co mu jest i czy to nie przypadkiem górne 3 bo ma masakrycznie spuchnięte dziąsła i takie kulki w miejscach 3 :dry:
a zapomniałabym macie najserdeczniejsze życzenia od mojego Pietruszki :tak:
życzenia super.Za życzenia od Pietruszki bardzo dziękuję.
oby u Antoszki to tylko ząbki były.:sorry2::sorry2:


Witam się poniedziałkowo.
To ode mnie :



Przyjmij życzenia Babo kochana
od drugiej baby z samego rana.
Niech dzień cały będzie radosny,
bądź zdrowa Babo - aby do wiosny!
Szczęścia życzę Tobie, sobie
i kobietom na całym globie!
By marzenia się spełniły,
a Nas chłopy wyręczyli!
My dziś drinki i kaweczki,
Nasze święto dziś Babeczki!



Wczoraj nie zajrzałam,bo cały wieczór miałam wcześniejszy dzień kobiet :szok::szok::szok::szok:.
Jak się okazało ,to nawet obiadu nie zrobiłam ,bo Daruś zadzwonił,żebym wszystko zostawiła na jutro ,bo obiad właśnie jedzie :szok::szok::szok::szok:
Przyjechały żeberka w miodzie ,frytki,surówki i 3 rodzaje sosów :pomidorowy,1000 wysp i czosnkowy :tak::-):-):-):-) ,ale sobie pojadłam.
Kolację zrobił on ,Kubusia też wykąpał ,wyszedł z psem a potem mnie do łóżka zaprosił.:szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D.
Poszliśmy spać przed 4 w nocy.:szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D

Ja chcę codziennie taki dzień kobiet.:cool::cool::cool::cool:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mlenka to super :-D:-D:-D moje gratulację :tak::tak:
Asiu dużo zdrówka dla Was :tak::tak::tak: u mnie teraz tatę rozkłada coś a zaczęło się od Kuby jak nigdy :sorry2: mi przechodzi na szczęście a miałam zatoki zawalone :dry:
As zazdroszczę :tak: chyba każda by tak chciała codziennie :-D
 
Do góry