reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

dziekuje za chęć pomocy i w razie czego na pewno napisze,,, póki co nieźle mi idzie :)) ale sie pozmieniało... Jak 3 lata temu miałam nk to nie było dużo rzeczy które teraz są :)

no wlasnie a juz najbardziej bulwersujace jest to ze akceptujac regulamin godzimy sie na wykorzystanie naszego zdj profilowego oraz danych osobowych do reklam itp!
na poczatku nasza klasa byla spoko... wszytsko bylo darmowe! a teraz cokolwiek by sie chciało trzeba za to placic! no ale mozna bylo to przewidziec ze tak z czasem sie stanie! teraz te gry zrobili! jak Facebook z tym ze dla mnie Facebook jest duzo lepszy :p
 
reklama
natalineczka na pocieszenie powiem ci ze z pierwszym rodzilam 11 godzin a z drugiem....majką...dostalam skorczy zdazylam sie wykompac, pol godziny drogi do szpitala i juz na lozko 15 minut i z glowy:-) spanikowalam jak mi od razu powiedzieli ze mam przec, bylam nastawiona ze iles tam godzin przede mna. kobiety patrzaly z zazdrosci....bo lezaly i czekaly jedne juz z zeszlego dnia, a ja weszlam , pluuuum i wyszlam na wlasnych nogach:tak::tak:

defodil witaj.... urodzilas 10 dni po mnie:-)
 
natalineczka na pocieszenie powiem ci ze z pierwszym rodzilam 11 godzin a z drugiem....majką...dostalam skorczy zdazylam sie wykompac, pol godziny drogi do szpitala i juz na lozko 15 minut i z glowy:-) spanikowalam jak mi od razu powiedzieli ze mam przec, bylam nastawiona ze iles tam godzin przede mna. kobiety patrzaly z zazdrosci....bo lezaly i czekaly jedne juz z zeszlego dnia, a ja weszlam , pluuuum i wyszlam na wlasnych nogach:tak::tak:

defodil witaj.... urodzilas 10 dni po mnie:-)

no faktycznie widze twoj suwaczek... a dlaczego nie zawitałas na grudzien 2009????

bezbolesne to raczej niemożliwe:-D:-D
ale dziekuje bardzo :tak::tak::tak::tak::tak:
fajnie by bylo tak tylko steknac i juz:-D:-D:-D

a ja sie nie pochwalilam
moja kolezanka 13 lipca urodzila chlopczyka
2700 rodzila 3,5 godziny:szok::szok::szok:
liczac od pierwszego skurczu do powitania Nikosia
z czego najgorsze skurcze to od 12 dopiero

pierwsze dziecko:szok::szok::szok::szok:
niektore maja szczescie
az jej zazdroszcze:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
nieziemsko

Czarek wlasnie dorwal miotle i udaje ze sprzata:-D:-D:-D
mowi teraz ze chce odkurzac
o teraz z miotly zrobil sobie rure:-D

ja moja Julie rodziłam mozna powiedzieć ze 2:45minut.. na porodwke poszłam o 12 w poludnie a o 14:45 mała była juz na swiecie z tym ze od ok 10 miałam skurcze co 1 minute ale porodowka byla zajeta a pozneij musieli jeszcze posprzatac. no i na 2 dni przed porodem trafilam dos zpitala z bolami co 7 minut ale nie byyl az takie straszne w porowanniu do tych porodowych. ale z tego co mi polozna mowila to kroplowka z oxy powoduje mocniejsze skurcze niz te naturalne.
Takze bylam i tak pelana podziwu bo moje malenstwo wazylo 4150g:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pati foty eleganckie a ty fogurka wowwwwwww:szok::szok::szok:kurcze ja tez chce tak szybko schudnąć po porodzie:-):-):-) a i do krowy to ci daleko jak zapomniałas jak krowa wyglada to zapraszam do mnie bo moja sasiadka ma w stajni :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:



No i u mnie nadal upał wszystkie burze przechodza jakos bokiem nie chca do mnie zawitac a chłodniej by sie zrobiło, obiad juz zrobiony ale nikomu jesc sie nie chce heheheh zreszta mąż pojechał z bratem do Sanoka do tescia zobaczyc co tam w szpitalu slychac ja nie pojechałam bo za goraco , maksiu jezdzi sobie quadem jemu słonko nie przeszkadza a opalony juz jak murzynek :-D:-D:-D
Pogadałam z sasiadka przez tel bo ona miała dzisiaj rodzic hehhe termin miała na wczoraj a ja nic nie rusza mówi ze dobrze sie czuje i nic jej nie jest :-D:-D:-Dzastanawia sie kiedy ma isc do szpitala sie juz zgłosic bo:-D po terminie ale jakos jej sie nie spieszy bo mówi ze w szpitalach goraco jest ii woli isc z marszu:-D:-D:-Dzobaczymy kiedy urodzi a troche to dziwine bo to juz jej trzecie dziecko i tamta dwójke rodziła zawsze przed terminem a to trzecie jakies uparte heheheh jasne co bedzie na taki upał wychodzic:-D:-D:-D:-D
Ide zadzwonic do taty bo ma dzisiaj urodziny a pózniej zapomne i beda jaja:baffled::baffled:

narazie uciekam zajrze pózniej jeszce:-)
hehe z mila checia bym wpadla do Ciebie, ale nie zobaczyc ta krowe tylko Ciebie i brzusio :tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D krowe to ja widzialam hehe :-p:-p:-p
no a Maksiu to musi miec ubaw z tym quadem - fajne zdjecie na nk :tak:
wklejam zdjęcia moich chłopaków....
ale przystojniaki :-D:tak:
hej
Wrocilysmy z Parku.Dziewczyny extra sparawa taki park, super sobie ktos to wymyslil :))
Male zoo, molo z woda, mozna lozeczka poplywac, chyba z 5 placy zabaw, budki z smakolykami, oczko wodne dla dzieci z tratwami, mnostwo polanek, fitnes ogord, cymbalki dla dzieci do grania, organy, krzywe lustra.No miodzio jestem bardzo zadowolona.Laura wyczerpana zasnela w samochodzie.Teraz juz wykapana i p[o kolacji zaraz myje juej zabki i klade spac :))
eeeeee no to fajowska sprawa.... :tak::tak::tak:
I na szybko



Uploaded with ImageShack.us
no i znow nie moge zobaczyc tych zdjec, laduje mi cos i koniec - biala plama :sorry2:
hej mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko jeśli do was dolączę....:zawstydzona/y:
poczytalam inne wasze tematy , napisałam conieco o sobie...
chcialabym żebyscie mnie przyjęly do waszego grona:-)
witaj nowa mamusko :-D:-D:-D:-D
witajcie laseczki:-)
i znow mnoie nie bylo pare dni,ale mialam duzo robot na podworku
tzn glownie zajelam sie malowaniem roznego sprzetu,a w miedzczasei wiadomo obiad,sprztanie,no i rozstawilam basen:tak::tak::tak::tak::tak:
jak milo sie wyciagnac w wodzie:-)chwilami po poludniu juz byla za ciepla:-D

wieniec na dostawce zalany,balkon tez
teraz tylko dach polzyc:tak::tak::tak::tak:
moj p na nocce,w domu posprztalam,ogarnelam trcohe prasowania i w koncu lazienke doprowadzilam do porzadku bo przez ta pogode nie bylo czasu ani checi,ogarnialam tylko to co trzeba:-D
za okenm nadal 20stopni ale caly dzien bylo sporo chmur wiec jets trcohe chlodnije
w domu tylko 25stopni:-D:-D:-D
a wczoraj mialam juz 29!maskara!
trcohe popadalo,ale na szczescie poi co ominely nas paskdune burze:tak::tak::tak::tak:
juto poodbno u nas jeszcze ciut chlodniej a pozniej znow upakly
wszytsko fanie tylko nogi mi puchna i zylaki wyalza:-(
ale to nic

Paulina byla w piatek na shreku w 3D wrocila bardzo zadowolona:tak::tak::tak:
ja sie wybieram na zmierzch,ale to jak w minsku beda grac bo na wyjazd do wawy mnie stac.
w srode bede ale u alergologa z dziewczynami
udalo mi sie wkrecic tesciowa zeby nas zawiozkla:tak::tak::tak::tak:

tyle w skrocie co u mnie
ide poczytac
fajnie tez bym sobie ogladnela tego shreka,daj znac w srode co powie alergolog :tak:
dziekuje bardzo:zawstydzona/y:
tak sama stoi i stawia pirwsze kroczki :)
jak na razie 2 tylko ale zawsze cos :-)
wogóle była szybka,..jak miała 8 tyg to podnosila sie do siadu , a jak miala 4 sama siedziala i sie nie chwiała:tak:
jak odblokuje filmiki na yt to mozesz sobie obejrzeć filmiki jeśli masz ochotę;-)

aha i dziękuje za przyjęcie :)
no to mala bystracha, moja mala ma niecale 6 miesiecy (za tydz konczy) i poki co to taka sprytna nie jest , siedzi ale opierajac sie o poduszke, lezac to usiadze podtrzymana za rece a potem zaraz wstaje sztywno...
Ach słów brak...
Przywieźli nam łóżko i trzeba reklamować.
Źle nawierty są porobione.
Śpimy na samym materacu już 2 noce,a pewnie z tydzień ,albo i dłużej potrwa.:crazy::baffled::baffled:

Mam przez to rozpiździel w domu,nic nie zrobione,przejść nie ma jak....:baffled::baffled:
A jeszcze jutro do pracy na 5 godzin do fundacji.:-:)-:)baffled::baffled::crazy::crazy::crazy:
o no to masakra - wpolczuje
A ja powiem Wam,że już mam trochę dość.:szok::szok::baffled::baffled::baffled:
Wczoraj malowałam ,umyłam okna,karnisze,parapety oczyściłam z farby.
Umyłam chyba z 10 razy podłogę ,zrobiłam obiad i kolację gotowaną,ogarnęłam dom,podmieniłam wodę w akwa,pomyłam listwy przypodłowowe no same takie duperele.
Dziś znów walka z tym łóżkiem,obiad ,walka dalsza z łóżkiem ,domalowywanie jakichś małych niedociągnięć pędzelkiem szer 0,5 cm :-D:-D:-D:-D,podmiana wody w akwa, reszta pierdółek typu wieszanie firanek,rolet...
Naprawdę odechciało mi się już tych zmian :baffled::baffled::baffled::baffled:
a jeszcze muszę napisać dziś jakąś konkretną reklamację tego łóżka,co by przyjechali i najchętniej sami je złożyli ,jak tacy mądrzy są.
Twierdzą,że ma możliwości pomyłki przy nawiertach,:szok::szok: tylko,że różnica w otworach jest ok 1 cm.:crazy::crazy::baffled::baffled::baffled::baffled:
Edit:
Właśnie zjadłam kolację i czuję,że sen mnie ogarnia.
Może dziś wcześniej usnę?
Spróbuję się położyć....
Dobranoc.
to sie narobilas, przy tych *******kach to wecej roboty jest
Witajcie.
To i ja bardzo chce dolaczyc do mam siedzacych w domu.
Moja coreczka Julia ma 7 miesięcy i narazie nie zapowiada sie zebym przez jakies 3 lata szła gdzies do pracy:)
Mozna sie do was przylaczyc?
witaj u nas :-):-)
hej dziopki oj cosik tu pustki
meldowac sie;-)
mlody chodzi i mowi ze zeby go bola:sorry2:
moze wreszcie wyjda to bedzie spokoj
jeszcze trzy
mi tez wychodza alw w druga strone:sorry2:
teraz dorwal bajke i oglada smerfy
i mi opowiada "tu czarus malowal" i "a co to jest?"
słoneczko przez okna sie wbija na dworze 22* chmurki na niebie ale takie male pierzaste wiec dzis fajnie na dworze sie zapowiada:tak::tak::tak:
malduje sie :-D
a ile juz ma zabkow ??
a ja sie nie pochwalilam
moja kolezanka 13 lipca urodzila chlopczyka
2700 rodzila 3,5 godziny:szok::szok::szok:
liczac od pierwszego skurczu do powitania Nikosia
z czego najgorsze skurcze to od 12 dopiero

pierwsze dziecko:szok::szok::szok::szok:
niektore maja szczescie
az jej zazdroszcze:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
nieziemsko

Czarek wlasnie dorwal miotle i udaje ze sprzata:-D:-D:-D
mowi teraz ze chce odkurzac
o teraz z miotly zrobil sobie rure:-D
gratki dla kolezanki,
ja tez szybko rodzilam dwojke dzieci :tak::tak:


no witam sie i ja dziolszki
u nas zimno,
wczoraj bylismy w gosciach u moich rodzicow
byla tam chrzestna Niki wiec troche pogadalismy,
potem przyszedl do nas brat ze swoja dziewczyna - zakochani ...:rolleyes2:
a na koniec to poszlam spac... juz nie mialam na nic sil....
teraz pranie wisi na balkonie, snaidanie zjedzone kawka wypita i zaraz trza robic obiad....
wiec mykam do potem :happy::happy::happy:
 
hej mamuski!!!
witam sie i ja w ten chłodniejszy dzien.te upały daly popalic ale powiem wam ze wole jak grzeje a nie jak padada.
ja mam trszke lepszy już humor wiec wskoczylam na bb.dużo nie poczytalam-wybaczcie:zawstydzona/y::-(
a wiec ja przez ostatni tydzien miala w domu szpital.cala moja trojka dzieci maila angine.:wściekła/y::-(
w piatek to już myslalam ze padne ze zmeczenia,alan to tak strasznie plakola nawet mu noszenie na rekach nie pomagało,mikolaj tez płakal ale byl grzeczniejszy.dr.przyjechal to odraz sttwierdzil ze maja angine ,alan miał strasznie gardło zawalone tymi czopami ropnymi i jeszcze do tego ucho czerwone(czyli go bolalo)i jak by tego malo było to jeszcze 2 zeby mu wychodza.mikołaj miał w leposzym stanie gardło i uszy mail czyste.i nie było innego wyjscia jak tylko zastrzyki:-(maja do jutra po 2x dziennie(krzyku jest strasznie dużo)antybiotyk doustny odpadal bo mi wymiotowali i raczej by go nie pili.
najgorsza byla ta goraczka przez cały czwartek,piatek i sobote meczyłam sie by im zbic,spadala 5-7 kresek i tyle i jeszcze te upały to możecie sobie wyobrazic jacy bili marudni i niegrzeczni.teraz już jest lepiej nie goraczkuja od niedzieli i zaczynaja jesc.jutro mamy kątrole i sie okarze czy jeszcze beda miec dodatkowe zastrzyki.
a krystian juz ok,gardlo ma czyste i juz jest zdrowy.
a ja mam już wszystko zrobione,obiadek z wczoraj,posprzatane pranie sie kreci wiec teraz odpoczywam.

pozdrawiam i miłego dnia!!!!!!!


natalineczka-czarus wyglada slicznie i w tych krutkich wloskach i w tych dłuszych:tak:sliczny chlopczyk.

ania-sliczne zdieci!!!
lali jest słodziutka i strasznie do ciebie podobna.

dowikla-kochana a co bylo twojej mamusi bo nie doczytalam:-:)zawstydzona/y:wybacz!!!

patrysia-zdiecia super a ty jestes sliczna mamuska-nie mam pojecia co chcesz od siebie.

patrycja-witaj ponownie!!!!
chłopaków masz swietnych:tak:

witam nowe mamusie!!!!!

as-kochana ty to spania nie masz;-)
a problemów z lużkiem nie zazdroszcze



mamuski a co sie z dorota dzieje??????????????
wiecie cos?

 
bezbolesne to raczej niemożliwe:-D:-D
ale dziekuje bardzo :tak::tak::tak::tak::tak:
fajnie by bylo tak tylko steknac i juz:-D:-D:-D

a ja sie nie pochwalilam
moja kolezanka 13 lipca urodzila chlopczyka
2700 rodzila 3,5 godziny:szok::szok::szok:
liczac od pierwszego skurczu do powitania Nikosia
z czego najgorsze skurcze to od 12 dopiero

pierwsze dziecko:szok::szok::szok::szok:
niektore maja szczescie
az jej zazdroszcze:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
nieziemsko

Czarek wlasnie dorwal miotle i udaje ze sprzata:-D:-D:-D
mowi teraz ze chce odkurzac
o teraz z miotly zrobil sobie rure:-D
hehe fajnie miieć już takiego starszaczka tco to pomoze mamusi... hihih
przynajmniej w domku wesoło :-)

no wlasnie a juz najbardziej bulwersujace jest to ze akceptujac regulamin godzimy sie na wykorzystanie naszego zdj profilowego oraz danych osobowych do reklam itp!
na poczatku nasza klasa byla spoko... wszytsko bylo darmowe! a teraz cokolwiek by sie chciało trzeba za to placic! no ale mozna bylo to przewidziec ze tak z czasem sie stanie! teraz te gry zrobili! jak Facebook z tym ze dla mnie Facebook jest duzo lepszy :p
regulamin na nk tez zmienili na wzór facebook-a bo tam taki że mogą wykorzystywać zdjęciaw różnnych celach jest od zawsze... i to na całym swiecie a nk tylko w pl;-)

patrysia nie martw sie , moja po prostu jakas szybka byla;-) w jej wieku na podforum listopadowym , wszystkie dzieci w normie sie rozwijają:tak: i opiero zazyhnają pełzac i sie podnosić przy roznych meblach
 
hej laski

u mnie wkoncu chłodno i jest oki mąz pojechal do szpitala bo maja byc dzisiaj wyniki i postawiona diagnoza co i jak z tesciem bedzie bo moze moznabybyło przewiezc go do szpitala w rzeszowie bo było by nam blizej zobaczymy co lekarz powie ja siedze z dziecmi w domciu i czekam na tel mamuski bo dzisiaj wraca znów do mnie heheheh
Sasiadka po terminie ale dalej trzyma sie w kupie chyba czeka na mnie :-D:-D:-Dbedziemy razem rodziły :-D:-D:-Doczywiscie zartuje ze wspólnym porodem za długo by musiała przenosic :-D:-D:-D

Dzieci posprzatały mi w domu poscierały kurze i poodkurzały wiec ja tylko obiadek zrobie miesko wsumie juz podpieczone tylko sosik zrobic ale trzeba ziemniaki obrac i ugotowac i jakąś mizerie zrobic:tak::tak::tak:


Witam wszystkie nowe mamusie bo zauważyłam ze dołaczyły do naszzego grona :tak::tak::tak:

Anka fotki super

Pati zebym wiedziała kiedy rodze na 100% to chetnie bym cie widziała u mnie ale mam nadzieje ze i tak kiedys sie jeszcze spotkamy :tak::tak::tak:

Lidka dojrzałam ze i ty zajrzałas do nas :tak::tak::tak:
 
no wlasnie a juz najbardziej bulwersujace jest to ze akceptujac regulamin godzimy sie na wykorzystanie naszego zdj profilowego oraz danych osobowych do reklam itp!
na poczatku nasza klasa byla spoko... wszytsko bylo darmowe! a teraz cokolwiek by sie chciało trzeba za to placic! no ale mozna bylo to przewidziec ze tak z czasem sie stanie! teraz te gry zrobili! jak Facebook z tym ze dla mnie Facebook jest duzo lepszy :p
a za co dokładnie sie płaci???
ja moja Julie rodziłam mozna powiedzieć ze 2:45minut.. na porodwke poszłam o 12 w poludnie a o 14:45 mała była juz na swiecie z tym ze od ok 10 miałam skurcze co 1 minute ale porodowka byla zajeta a pozneij musieli jeszcze posprzatac. no i na 2 dni przed porodem trafilam dos zpitala z bolami co 7 minut ale nie byyl az takie straszne w porowanniu do tych porodowych. ale z tego co mi polozna mowila to kroplowka z oxy powoduje mocniejsze skurcze niz te naturalne.
Takze bylam i tak pelana podziwu bo moje malenstwo wazylo 4150g:)
U mnie z tymi porodami rożnie było.... sebastiana zaczęłam rodzić 4 stycznia o 9 rano a skończyłam 5 stycznia o 13:25 ale za to z Kuba było łatwiej... od 2 w nocy do 13:25 z tym że porządne skurcze zaczęły sie o 12 :))
hej laski

u mnie wkoncu chłodno i jest oki mąz pojechal do szpitala bo maja byc dzisiaj wyniki i postawiona diagnoza co i jak z tesciem bedzie bo moze moznabybyło przewiezc go do szpitala w rzeszowie bo było by nam blizej zobaczymy co lekarz powie ja siedze z dziecmi w domciu i czekam na tel mamuski bo dzisiaj wraca znów do mnie heheheh
Sasiadka po terminie ale dalej trzyma sie w kupie chyba czeka na mnie :-D:-D:-Dbedziemy razem rodziły :-D:-D:-Doczywiscie zartuje ze wspólnym porodem za długo by musiała przenosic :-D:-D:-D

Dzieci posprzatały mi w domu poscierały kurze i poodkurzały wiec ja tylko obiadek zrobie miesko wsumie juz podpieczone tylko sosik zrobic ale trzeba ziemniaki obrac i ugotowac i jakąś mizerie zrobic:tak::tak::tak:


Witam wszystkie nowe mamusie bo zauważyłam ze dołaczyły do naszzego grona :tak::tak::tak:

Anka fotki super

Pati zebym wiedziała kiedy rodze na 100% to chetnie bym cie widziała u mnie ale mam nadzieje ze i tak kiedys sie jeszcze spotkamy :tak::tak::tak:

Lidka dojrzałam ze i ty zajrzałas do nas :tak::tak::tak:
Fajnie masz że dzieci Ci pomagaja w domu.... Seba też pomaga posprząta swoje łózko zabawki....i tyle ale ja tam nie narzekam ważne że w ogóle po sobie posprzata :))
 
Witajcie.
To i ja bardzo chce dolaczyc do mam siedzacych w domu.
Moja coreczka Julia ma 7 miesięcy i narazie nie zapowiada sie zebym przez jakies 3 lata szła gdzies do pracy:)
Mozna sie do was przylaczyc?
witamy na forum
witamy w naszymym gronie:-):-):-)


hej dziopki oj cosik tu pustki
meldowac sie;-)
mlody chodzi i mowi ze zeby go bola:sorry2:
moze wreszcie wyjda to bedzie spokoj
jeszcze trzy
mi tez wychodza alw w druga strone:sorry2:
teraz dorwal bajke i oglada smerfy
i mi opowiada "tu czarus malowal" i "a co to jest?"
słoneczko przez okna sie wbija na dworze 22* chmurki na niebie ale takie male pierzaste wiec dzis fajnie na dworze sie zapowiada:tak::tak::tak:
z rana maly ruch bo w nocy siedzialyscie:-D zerszta ja tez
A z tymi chlopakami to wiesz trezba sobie radzic:szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D
hej laski

u mnie wkoncu chłodno i jest oki mąz pojechal do szpitala bo maja byc dzisiaj wyniki i postawiona diagnoza co i jak z tesciem bedzie bo moze moznabybyło przewiezc go do szpitala w rzeszowie bo było by nam blizej zobaczymy co lekarz powie ja siedze z dziecmi w domciu i czekam na tel mamuski bo dzisiaj wraca znów do mnie heheheh
Sasiadka po terminie ale dalej trzyma sie w kupie chyba czeka na mnie :-D:-D:-Dbedziemy razem rodziły :-D:-D:-Doczywiscie zartuje ze wspólnym porodem za długo by musiała przenosic :-D:-D:-D

Dzieci posprzatały mi w domu poscierały kurze i poodkurzały wiec ja tylko obiadek zrobie miesko wsumie juz podpieczone tylko sosik zrobic ale trzeba ziemniaki obrac i ugotowac i jakąś mizerie zrobic:tak::tak::tak:


Witam wszystkie nowe mamusie bo zauważyłam ze dołaczyły do naszzego grona :tak::tak::tak:

Anka fotki super

Pati zebym wiedziała kiedy rodze na 100% to chetnie bym cie widziała u mnie ale mam nadzieje ze i tak kiedys sie jeszcze spotkamy :tak::tak::tak:

Lidka dojrzałam ze i ty zajrzałas do nas :tak::tak::tak:
o a ja myslalam ze Aga juz po porodzie a ta dlaej chodzi:szok: A kiedy chce pojsc do lekarza?TY kiedy masz termin u gina? Jak bedzie wszystko z Lali ok to wybieram sie do Polski:tak: Cezkam na info odnosnie dziadka



A my pospalysmy do 10.Zjedlismy wspolne sniadanko z mezem i Adrianem. Obiadek juz prawie gotowy :-)
Mysle kolo 14-15 pojsc do kolezanki na dzialke sie poopalac bo dzis u nas 30st:-)
 
reklama
Cześć dziewczyny , co tu wchodze to jakoś nie moge na Was trafić( widze ,że jest Patrysia teraz :-) ) a się stęskniłam trooochę :-D
nadrabiać nawet nie próbuję więc zaczynam od nowa na bieżąco z Wami :)
 
Do góry