reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
regulamin na nk tez zmienili na wzór facebook-a bo tam taki że mogą wykorzystywać zdjęciaw różnnych celach jest od zawsze... i to na całym swiecie a nk tylko w pl;-)

tak tak wiem ale mi chodzi o facebook bardziej mi sie podoba... nie trzeba za wszystko placic chocby patrzac na glupie gry....
ja z nadmiaru wolnego czasu gram w te gry tylko na nk za duzo nie osiagniesz nie wykupujac tych eurogabek a na facebooku mozesz wykupic ale nie musisz do wszystkiego dojdziesz z tym ze troche dluzej.

Pozniej was podczytam... zdazylam odp na 1 posta i slysze ze moja wredotka mnie wzywa.
 
Mlena witaj ponownie.Jak dziewczyny?

Patrycia dla Ciebie juz na priv nie wysylalam wiec moze ktore bedzie wygodniej to tu zagladnie.Zreszta w linku jest wiecej fotek:sorry2:Picasa Web Albums - Anka - Julich

Anka nie poznałabym Cię na tym zdjęciu .. jakie piękne :)
Dziewczyny jak dziewczyny Lena to diablica straszna tak jak przewidywałam już od czasu jak zaczęła pełzać po mieszkaniu :-D a Laura bez zmian w szkole świetnie w domu różnie ale pyskówki w tym wieku to ponoć normalne... od maja znów mieszkamy sami po półrocznym koszmarze więc źle nie jest :tak:
 
Witam. Ja dopiero teraz bo nie dało rady wcześniej :dry: Kuba jakieś pół godzinki temu poszedł spać dopiero, bo wstał o 9,30 :sorry2: fajnie mu się z mamusią spało :-D M też zasnął i mam spokój :-) Ale za to potem muszę posprzątać bo od dwóch tygodni nic nie robiłam :zawstydzona/y: ani kurze, odkurzanie, mycie podłóg dobrze że chociaż pranie robiłam hihi :tak: nie nadrobię wybaczcie bo głowa mi pęka od wczoraj i nic nie pomaga :no: ale się zaraz rozruszam, okna sobie umyję i mam nadzieję że mi przejdzie :tak: obiad mam więc nie muszę robić :tak: dzisiaj pojechałam na miasto kupić Kubie jakieś buty i nic nie ma :dry: gira mu rośnie ostatnio jak nie wiem. Chyba na allegro poszukam czegoś jak w Żarach nie dostanę :sorry2: Witam nowe mamuśki :tak: Ania fajne fotki y tego parku, szkoda że u nas takiego czegoś nie ma :sorry2: idę się brać za robotę zajrzę potem jak M mi da dojść do komputera :tak:
 
Witam laski po pracowitym weekendzie :happy:na szczęście dużo chłodniejszym :tak::tak::tak::tak:
przyznaję że nadrobiłam ale tak po łepkach :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
witam nowe mamusie KAMCIA I DAFFODILL fajnie że do nas dołączyłyście :tak::tak::tak::tak::tak:
Kamcia twoja córeczka bystrzacha :tak::tak::tak::tak:a wymiarami też całkiem spora dla porównania mój Antoni jest rok starszy a ma 84 cm i 9700:tak::tak::tak::tak:
Mlenuś skarbie pisz jak dziewczynki jak nowe mieszkanko jak u ciebie ????widziałam fotki na nk ostatnio super wyglądasz a tego że byłaś w szczecinie i mnie nie odwiedziłaś normalnie nie wybaczę :sorry2::sorry2::sorry2::-D:-D:-D:-D
fotki wszystkie obejrzałam i tak po kolei patrycja śliczne te twoje chłopaki :tak:a takie karmienie zwierzątek to duża frajda :tak:Anka park świetny sama bym taki chciała w obliżu a nie te obleśne piaskownice dookoła :baffled::baffled::baffled::baffled:a Lali jak zwykle śliczna cała mama zresztą :tak::tak::tak:Iwcik kochana twój Max to opalony na Maxa :-D:-D:-D:-D:-Dale on ma świetną cerę :tak::tak::tak::tak:Patrysia jak ty chcesz duży brzuch zobaczyć i wielki sflaczały cyc a w ramach gratisu big rozstępy i wielkie uda to zaprszam do mnie szczecin gumieńce........wyglądasz super a nie jeden facet oko zawiesił i spuścić (oka ma się rozumieć) nie mógł :-D:-D:-D:-DNatalineczka Czaruś jest śliczny :tak::tak:w krótkich włosach wyglda tak jakoś doroślej :tak::tak::tak:i jestem nadal pod wrażeniem jego mowy :tak::tak::tak::tak:
Anabubka zwolnij bo stracisz oddech:-D:-D:-Dsuper że dobudówka idzie pełną parą :tak:a ty będziesz mieć balkon??bo ja nie w temacie myślałam że tylko wiatrołap :baffled: a kolory ławek już mi się podobają no i ten trzepak w kolorze casto :-D:-D:-D:-D:-D
As kochani nerwy na bok pomyśl że taki biwak w domu nie zdarza się co dzień :-D:-D:-D:-D
A u nas stara bieda chłop urlop zaczął i juz mnie wnerwia :-p ale jeszcze tylko 13 dni urlopu :-D:-D:-D
 
Mlena witaj ponownie.Jak dziewczyny?

Patrycia dla Ciebie juz na priv nie wysylalam wiec moze ktore bedzie wygodniej to tu zagladnie.Zreszta w linku jest wiecej fotek:sorry2:Picasa Web Albums - Anka - Julich
super foteczki :-D mala jest slodka, no i zazdroszcze pogody :-)
moze ja wam wkleje kilka fotek mojej malej jesli nie macie nic przeciwko , troche nas poznacze....;-)
tak tak wiem ale mi chodzi o facebook bardziej mi sie podoba... nie trzeba za wszystko placic chocby patrzac na glupie gry....
ja z nadmiaru wolnego czasu gram w te gry tylko na nk za duzo nie osiagniesz nie wykupujac tych eurogabek a na facebooku mozesz wykupic ale nie musisz do wszystkiego dojdziesz z tym ze troche dluzej.

Pozniej was podczytam... zdazylam odp na 1 posta i slysze ze moja wredotka mnie wzywa.
no daff ja wiem, wkurzaja mnie te eurogabki ,a Ty kradniesz mi plony:-D:-D:-D
a na facebook za czesto nie wchodze , nie wiem sama czemu...
witam nowe mamusie KAMCIA I DAFFODILL fajnie że do nas dołączyłyście :tak::tak::tak::tak::tak:
Kamcia twoja córeczka bystrzacha :tak::tak::tak::tak:a wymiarami też całkiem spora dla porównania mój Antoni jest rok starszy a ma 84 cm i 9700:tak::tak::tak::tak:
oj , to faktycznie porownujac .. to roznica mala...z tym ze nie wiem ile mala wazy teraz bo ta waga byla w maju... :sorry2: bede wiedziala za tydzien ...
dzieki za mile przywitanie.... :-)


:szok::szok::szok:
Dziura wessała dziecko - Media - WP.PL
 
Ostatnia edycja:
super foteczki :-D mala jest slodka, no i zazdroszcze pogody :-)
moze ja wam wkleje kilka fotek mojej malej jesli nie macie nic przeciwko , troche nas poznacze....;-)

no daff ja wiem, wkurzaja mnie te eurogabki ,a Ty kradniesz mi plony:-D:-D:-D
a na facebook za czesto nie wchodze , nie wiem sama czemu...

oj , to faktycznie porownujac .. to roznica mala...z tym ze nie wiem ile mala wazy teraz bo ta waga byla w maju... :sorry2: bede wiedziala za tydzien ...
dzieki za mile przywitanie.... :-)


:szok::szok::szok:
Dziura wessała dziecko - Media - WP.PL
Kamcia czytałam o tej malutkiej co wpadła do dziury straszne ale opinie tej jednej dziewczyny że to patologia bo 5 dzieci mnie rozsierdziła nosz,.................... wiem coś na ten temat bo ja przy swojej 3 tez niestety przez niektórych jestem postrzegana jako patologia:-:)-:)-:)-(albo te pytania ale wszystkie planowane???:szok::szok::szok:pomijam fakt jako można zadać takie pytanie komuś kogo się nie zna to raz a dwa kurcze no planowane gdybym wiedział że będzie mnie stać na wychowanie 4 dziecka to bardzo bym chciała mieć jeszcze córeczkę :tak::tak::tak:
Liduś skarbie zdrówka dla chłopców a dla ciebie masę siły i cierpliwości :tak:
Tonik spał 40 minut oj jak dobrze że na 18 idę do pracy bo będzie mega marudny :-p:-p:-p:-p
 
natalineczka na pocieszenie powiem ci ze z pierwszym rodzilam 11 godzin a z drugiem....majką...dostalam skorczy zdazylam sie wykompac, pol godziny drogi do szpitala i juz na lozko 15 minut i z glowy:-) spanikowalam jak mi od razu powiedzieli ze mam przec, bylam nastawiona ze iles tam godzin przede mna. kobiety patrzaly z zazdrosci....bo lezaly i czekaly jedne juz z zeszlego dnia, a ja weszlam , pluuuum i wyszlam na wlasnych nogach:tak::tak:

defodil witaj.... urodzilas 10 dni po mnie:-)

ja moja Julie rodziłam mozna powiedzieć ze 2:45minut.. na porodwke poszłam o 12 w poludnie a o 14:45 mała była juz na swiecie z tym ze od ok 10 miałam skurcze co 1 minute ale porodowka byla zajeta a pozneij musieli jeszcze posprzatac. no i na 2 dni przed porodem trafilam dos zpitala z bolami co 7 minut ale nie byyl az takie straszne w porowanniu do tych porodowych. ale z tego co mi polozna mowila to kroplowka z oxy powoduje mocniejsze skurcze niz te naturalne.
Takze bylam i tak pelana podziwu bo moje malenstwo wazylo 4150g:)

to ja widze ze wy wszystkie takie szybkie:szok::szok:
to moze ja jakas taka spowolniona :baffled::baffled::baffled::baffled:
bo przy czarku wody mi odesly w piatek popoludniu 12.09.2008 wieczorem dostalam lekkich skurczy a urodzilam dopiero w niedziele 14.09.2008 r o godzinie 15.45:sorry2::sorry2:
fajnie nie:eek::sorry2:
a kryzys 7 centymetrow miala od 2 w nocy do samego porodu
na szczescie faza czynna czyli juz parcie trwalo jakies 20-25 min
no ale czarek 4130 i 61 cm:sorry2:
a ja mam długa szyjke w dodatku:tak::tak::tak:
patrysia czarkowi brakują jeszcze trzy piątki:tak::tak::tak:

hej mamuski!!!
witam sie i ja w ten chłodniejszy dzien.te upały daly popalic ale powiem wam ze wole jak grzeje a nie jak padada.
ja mam trszke lepszy już humor wiec wskoczylam na bb.dużo nie poczytalam-wybaczcie:zawstydzona/y::-(
a wiec ja przez ostatni tydzien miala w domu szpital.cala moja trojka dzieci maila angine.:wściekła/y::-(
w piatek to już myslalam ze padne ze zmeczenia,alan to tak strasznie plakola nawet mu noszenie na rekach nie pomagało,mikolaj tez płakal ale byl grzeczniejszy.dr.przyjechal to odraz sttwierdzil ze maja angine ,alan miał strasznie gardło zawalone tymi czopami ropnymi i jeszcze do tego ucho czerwone(czyli go bolalo)i jak by tego malo było to jeszcze 2 zeby mu wychodza.mikołaj miał w leposzym stanie gardło i uszy mail czyste.i nie było innego wyjscia jak tylko zastrzyki:-(maja do jutra po 2x dziennie(krzyku jest strasznie dużo)antybiotyk doustny odpadal bo mi wymiotowali i raczej by go nie pili.
najgorsza byla ta goraczka przez cały czwartek,piatek i sobote meczyłam sie by im zbic,spadala 5-7 kresek i tyle i jeszcze te upały to możecie sobie wyobrazic jacy bili marudni i niegrzeczni.teraz już jest lepiej nie goraczkuja od niedzieli i zaczynaja jesc.jutro mamy kątrole i sie okarze czy jeszcze beda miec dodatkowe zastrzyki.
a krystian juz ok,gardlo ma czyste i juz jest zdrowy.
a ja mam już wszystko zrobione,obiadek z wczoraj,posprzatane pranie sie kreci wiec teraz odpoczywam.

pozdrawiam i miłego dnia!!!!!!!
lidka wspolczuje naprawde ostatni jednego czarka w szpitalu mialam i mialam juz dosc a ty trojke:szok::szok::szok::szok:
masakra i jeszcze zastrzyki:szok::szok::szok:
ja to bym chyba siadla i z nimi plakala
respect ode mnie:tak::tak::tak::tak::tak:
Anka nie poznałabym Cię na tym zdjęciu .. jakie piękne :)
Dziewczyny jak dziewczyny Lena to diablica straszna tak jak przewidywałam już od czasu jak zaczęła pełzać po mieszkaniu :-D a Laura bez zmian w szkole świetnie w domu różnie ale pyskówki w tym wieku to ponoć normalne... od maja znów mieszkamy sami po półrocznym koszmarze więc źle nie jest :tak:
witaj spowrotem kochana:-D:-D:-D:-D:-D
Witam laski po pracowitym weekendzie :happy:na szczęście dużo chłodniejszym :tak::tak::tak::tak:
przyznaję że nadrobiłam ale tak po łepkach :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
witam nowe mamusie KAMCIA I DAFFODILL fajnie że do nas dołączyłyście :tak::tak::tak::tak::tak:
Kamcia twoja córeczka bystrzacha :tak::tak::tak::tak:a wymiarami też całkiem spora dla porównania mój Antoni jest rok starszy a ma 84 cm i 9700:tak::tak::tak::tak:
Mlenuś skarbie pisz jak dziewczynki jak nowe mieszkanko jak u ciebie ????widziałam fotki na nk ostatnio super wyglądasz a tego że byłaś w szczecinie i mnie nie odwiedziłaś normalnie nie wybaczę :sorry2::sorry2::sorry2::-D:-D:-D:-D
fotki wszystkie obejrzałam i tak po kolei patrycja śliczne te twoje chłopaki :tak:a takie karmienie zwierzątek to duża frajda :tak:Anka park świetny sama bym taki chciała w obliżu a nie te obleśne piaskownice dookoła :baffled::baffled::baffled::baffled:a Lali jak zwykle śliczna cała mama zresztą :tak::tak::tak:Iwcik kochana twój Max to opalony na Maxa :-D:-D:-D:-D:-Dale on ma świetną cerę :tak::tak::tak::tak:Patrysia jak ty chcesz duży brzuch zobaczyć i wielki sflaczały cyc a w ramach gratisu big rozstępy i wielkie uda to zaprszam do mnie szczecin gumieńce........wyglądasz super a nie jeden facet oko zawiesił i spuścić (oka ma się rozumieć) nie mógł :-D:-D:-D:-DNatalineczka Czaruś jest śliczny :tak::tak:w krótkich włosach wyglda tak jakoś doroślej :tak::tak::tak:i jestem nadal pod wrażeniem jego mowy :tak::tak::tak::tak:
Anabubka zwolnij bo stracisz oddech:-D:-D:-Dsuper że dobudówka idzie pełną parą :tak:a ty będziesz mieć balkon??bo ja nie w temacie myślałam że tylko wiatrołap :baffled: a kolory ławek już mi się podobają no i ten trzepak w kolorze casto :-D:-D:-D:-D:-D
As kochani nerwy na bok pomyśl że taki biwak w domu nie zdarza się co dzień :-D:-D:-D:-D
A u nas stara bieda chłop urlop zaczął i juz mnie wnerwia :-p ale jeszcze tylko 13 dni urlopu :-D:-D:-D

oj kobieto ledwo chlop urlop dostal a ty juz masz go dosc:-D:-D:-D:-D
zapewne tylko w dzien:-p;-):-D:-D

witajcie kochane moje
ale fajnie wracam a tu musze nadrabiac i to ile:szok:
świetnie kochane tak dalej;-)

my bylismy w miescie obkupilam sie w warzywka
zakupilam biala rzodkiew i kapuste pekinska i kukurydze i cukinie i fasolke szparagowa
łoooooooo
ale beda smaczne obiadki:tak::tak::tak:
a na wieczor sobie hot dogi wlasnej roboty zafunduje:tak::tak:
a co;-)
jutro mielone i fasolka:tak::tak::tak:
mmmm juz sie doczekac nie moge

mlody mi zasnal w aucie i spi w lozeczku teraz wiec nocka ciekawa bedzie:sorry2:
 
Kamcia czytałam o tej malutkiej co wpadła do dziury straszne ale opinie tej jednej dziewczyny że to patologia bo 5 dzieci mnie rozsierdziła nosz,.................... wiem coś na ten temat bo ja przy swojej 3 tez niestety przez niektórych jestem postrzegana jako patologia:-:)-:)-:)-(albo te pytania ale wszystkie planowane???:szok::szok::szok:pomijam fakt jako można zadać takie pytanie komuś kogo się nie zna to raz a dwa kurcze no planowane gdybym wiedział że będzie mnie stać na wychowanie 4 dziecka to bardzo bym chciała mieć jeszcze córeczkę :tak::tak::tak:
Liduś skarbie zdrówka dla chłopców a dla ciebie masę siły i cierpliwości :tak:
Tonik spał 40 minut oj jak dobrze że na 18 idę do pracy bo będzie mega marudny :-p:-p:-p:-p

zgadzam sie z Toba... jak moznatak wogole mowic...:wściekła/y:
to jest nie do pomyslenia:no:
moja mama miala nas 4 i na szczescie nikt nie powiedzial ze to patologia,
sama chcialam zawsze 7-raczki:-D co mi przeszlo jak zaczelam planowac dzieci:-p
doszlismy do trojeczki.. hehe
 
reklama
Witam.
Widzę,że wagi dzieciaczków znów na topie.:-D:-D:-D
Moja rodziła się 12 minut a ważyła 4550 i 59 długa.:tak::-):-):-)
Kubuś malutki wcześniaczek w porównaniu z Klaudią ,bo tylko 3350 i 55 dł.,a rodził się bagatela od 21 do 23 grudnia i w sumie 5 razy.;-):-):-)
Dało się przeżyć.:tak:
Ja widać nie ma reguły.
Każde dziecko już przed narodzinami pokazuje co potrafi.:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry