reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
hejka.

oliwka juz na szczęście zdrowa.także w poniedziałek bryka juz do przedszkola,czas najwyższy bo siedziała 2 tyg w domu.


Własnie usnęła a ja zabieram sie za robotę.

ide przygotować towar na jutro,trzeba go przewieźć do sklepu i ułozyć a rano znowu muszę wstac wczęsnie bo musze jechac do hurtowni i tak w kólko.


nie mogę się doczekać weekendu.Olwka jedzie do dziadków :-p:-p:-p:-p:-p a my będziemy miec trochę luzu i czasu tylko dla siebie.choc moze troche uda nam sie odsapnąć i odpocząć od tego pospiechu.:tak::tak::tak::tak:
 
hej laski

u mnie tez masakra jak wieje maż ledwo dojechal do domu wracajac z pracy ,
Maksiu cos mi sie rozchorowal ma gorączke 38.6 dalam mu panadol na noc zobacze co bedzie w nocy bo kaszlec nie kaszle i nie skarzy sie na zadne bóle tylko ze głowa go boli:-:)-(

teraz z mezem siedzimy i drinki pijemy a wczesniej to grzance pilismy ale piwko sie skonczylo i wzielismy sie za wódeczke heeee:-D:-D:-D

aHA;)a ma ktoś przerwę wieksza niż 5 lat??

Tak ja mam 7 lat i jest super mimo iz wszyscy mi gadali ze to za duza róznica bo i ja sie odzwyczaiłam od pieluch a i dzieci razem sie juz nie beda bawic a ja powiem ze jest wrecz odwrotnie Lenka jest cholernie wyczekana długo sie staralismy pieluchy mi nie przeszkadzaja wrecz odwrotnie zajmowanie sie nia sprawia mi duza przyjemnosc a maksiu mimo iz ma 7 lat i chodzi do pierwszej klasy bardzo lubi zajmowac sie siostra i nawet na rekach ja nosi i kąpie :-):-):-):-)

Dzisiaj dostałam pierwszy okres masakra....a lekarze mówili, że po ciąży będą mniej bolesne ale u mnie chyba na odwrót!!

Kurcze ja to az sie boje okresu bo jeszcze nie mam:no::no:

Nie karmie piersia od 4 mieisaca;)Nospy nawet nie biore bo nie przynosi ulgi!!

ja tez od 4 miesiaca juz nie karmie piersia ale jeszcze nie dostalam@ po synku dostałam juz 6 tygodni po cesarce i tez go karmiłam piersia a teraz niewiem tez jestem po cesarce a to juz 5 miechów przelecialo a ja nadal nie mam miesiączki :-):-):-)

Hej z rana:-D Normalnei dopeiro z łóżka wylazłam:-D:-D:-D Czasem jednak M się przyda w domu:tak::-p
Ja już nei wiem co jest z Laurą..wiem, że jednak mało kaloryczne mleko się zdarza...moze zacznę jej wprowadzać obiadki:baffled:
Najada się na pewno, im więcej ją karmie tym więcej brudnych pieluch ale waga stoi. Kamcia Laura ur. się z wagą 4200g teraz ma 4 m-ce i waży 5800g:-(
U nas słonecznie, więc pewnie jakąś wycieczkę sobie fundniemy..tak super czuję się w nowych włosach że aż zyć mi się chce:-D

Kerna ja Lence wlasnie pierwszy obiadek dałam jak miała 4 miesiace równe a póznie to juz pokolei jej wprowadzałam zajada jak sie patrzy zupki kaszki te z bobovita no i soczki jabłko marchew i banan uwielbia je :-):-):-)mój maly grubasek:-):-):-)
 
hejka.

oliwka juz na szczęście zdrowa.także w poniedziałek bryka juz do przedszkola,czas najwyższy bo siedziała 2 tyg w domu.


Własnie usnęła a ja zabieram sie za robotę.

ide przygotować towar na jutro,trzeba go przewieźć do sklepu i ułozyć a rano znowu muszę wstac wczęsnie bo musze jechac do hurtowni i tak w kólko.


nie mogę się doczekać weekendu.Olwka jedzie do dziadków :-p:-p:-p:-p:-p a my będziemy miec trochę luzu i czasu tylko dla siebie.choc moze troche uda nam sie odsapnąć i odpocząć od tego pospiechu.:tak::tak::tak::tak:
ooo Agnes w końcu ktoś z moich stron mam 20 km do Wro:)
Iwcik mój brat jest z ekipą z Rzeszowa w Holandii i jak przyjezdza to słucha z Gają zespołu baciary:)
 
cześć dziewczyny:-)
U mnie od rana tak sobie odwilż za oknem i pada deszcz więc super pogoda:-(
Do tego od rana jestem na ścieżce wojennej z moja mama wrrrr... do szału mnie doprowadza i teraz jest etap ciszy wogóle się do mnie nie odzywa i ja robię dokładnie to samo_Ogólnie mam dobry kontakt z mama zreszta od zawsze taki byl ale wymiana poglądów czasem jest potrzebna a jak chodzi o mojego synka to nie odpuszczę!!!!
 
Cześć:-)
M pjechał do szefa i pewnie wróci ze złymi wieściami..coś czuję w kościach ze znowu praca jest na wyjeździe..:sorry2::sorry2:
Ja chyba faktycznie zacznę cos małej dawać więcej:tak::tak:
Agnes chata wolna:cool2::cool2::cool2::cool2: oj bedzie grzmiało:-D:-D:-D
Aguska i dobrze robisz, nie znoszę dobrych rad osób których sprawa nie dotyczny. Ludzie chcą dobrze a wychodzi odwrotnie. :sorry2:
A co do @..to moje po pierwszym porodzie były okropnie bolesne! A miało być tak pięknie przecież.

Idę na kawkę, michał porowalał wsio w szafkach a małą leży i rozmawia z karuzelą:-D Wyszłabym na spacer........Wiosne chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Witam laseczki moje :happy2:
za oknem +4:szok::szok::szok::szok: woda pod nią lód a w nocy lał deszcz no nie jest bosko:baffled::baffled::baffled::baffled:
Lenka ja mam między dziećmi po 5 lat różnicy i kiedyś będzie 5-10-15:-D:-D:-D:-D:-D zawsze tak chciałam :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Wiki no kupe lat:-D:-D:-D:-D kochana co ty tak nasz zaniedbujesz no???????
As gratulacje dla zdolnej córeczki:tak::tak::tak::tak: i Kubusia za zjedzenie rosołku :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-p:-p:-p:-p a jaka będziesz robiła teraz biżuterię?????? kochana ja zamawiam coś z turkusem najlepiej:-D:-D:-D:-D:-D:-D bo kocham turkusy i agaty :tak::tak::tak:
MH jak dziewczynki??jakiego masz nowego kompa??chwal się to ten co małż ci tak ostatnio o nim głowę suszył ?:-D
Kernuś to mykaj na spacerek :tak::tak::tak::tak::tak:
Iwcik czasami trzeba się zalkoholizować :-D:-D:-D
A moja Julka poszła po sąsiedzku do Oliwki robią korony...Adam z Antkiem buszują u siebie w pokoju a ja mam ciszę choć przez chwilę :tak::tak::tak: mam książkę dukana i jak Antocha pójdie spać to mam zamiar ją przejrzeć tzn juz trochę przeglądałam i jednego póki co nie kumam proszę o wyjaśnienie dukaczki:-D:-D faza uderzeniowa to faza czystych protein??tzn faza 1?/ bo ją trzeba stosować do utraty zamierzonej ilości kg...i nie kumam więc jeżeli ja mam zamiar zgubić np 30 kg to mam stosować faze 1 aż do tego czasu czy naprzemięnnie faze 1 np 5 dni i faze 2 5dni???? bo ja tak to zrozumiałam :confused: no ale coraz bardziej mi się ta dieta a właściwie ten styl życia podoba :tak:
 
hej mamuski!
witam w piątek.jak ja nie:no: lubie jakis swiąt na tygodniu bo mi sie pózniej cieżko przestawic ze dzis jest piatek a nie poniedzialek.
na dworze ciapa,chlapa,szaro,buro i ponuro.pogoda do bani:wściekła/y:
a mi sie dzieci pochorowaly:-( alan z mikołajem maja taki katar ze normalnie leci im z noska caly czas i z oczek łzy i cos kaszlec zaczynają-no masakra jak mi sie rozchorują na dobre.
m pojechal po krystiana do szkoły i na zakupy,dzieciaki spią a ja mam obiad z wczoraj wiec mam wolne od kuchni.:-p;-)


iwicik-i jak dzis maksiu????
mam nadzieje ze ci sie nie rozchorował na dobre.

malinka-widze ze i ciebie bierze na diete dukana;-)
wytrwalośći życze.

agnes-oliwka u dziadków,wy sami w domu ojjjjjj bedzie sie działo:tak:;-):-D

natalineczka-a ty gdzie jesteś????
 
hej laski

Maksiu no mial w nocy tez gorączke 39 mimo iz wieczorem dalam mu panadol na spanie ale i tak w nocy goraczkowal rano było troche mniej a teraz nie ma ma normalna 37 wiec jest oki zobaczymy co bedzie wieczorem bo nic go nie boli ani nie kaszle tyle co nie wiem skad ta goraczka

Ja własnie wrócilam niedawno z rzeszowa bylam w tesco na zakupach i w rossmanie obkupiłam Lenke i Maksia heeeee zreszta sobie tez zafundowałam balsam do ciała i zel pod prysznic zawsze to cos heeeeee no i biedronkowe zakupy bo cos trzeba jesc . Lenka własnie zjadla caly słoiczek z Hippa ziemniaczków z młoda marchewka i strasznie jej smakowało az braklo jeszcze sie darła wiec jej herbatke dałam do [popicia zeby nie krzyczala heeeeee
Maksiu cos czyta u siebie a stary poszedł jak zwykle w autach grzebac nie wiem czego tam szuka chyba złota haaaaaa

Lidka a jak tam twoje dzieci bardzo sie pochorowały??????????????

Malinka ja tez mam zacząć czytac dukana ale jeszcze sie nie zmobilizowałam :))))

spadam obiad gotowac bo mój do roboty jedzie o 16
narazie spadam papapa
 
reklama
hej laski

Maksiu no mial w nocy tez gorączke 39 mimo iz wieczorem dalam mu panadol na spanie ale i tak w nocy goraczkowal rano było troche mniej a teraz nie ma ma normalna 37 wiec jest oki zobaczymy co bedzie wieczorem bo nic go nie boli ani nie kaszle tyle co nie wiem skad ta goraczka

Ja własnie wrócilam niedawno z rzeszowa bylam w tesco na zakupach i w rossmanie obkupiłam Lenke i Maksia heeeee zreszta sobie tez zafundowałam balsam do ciała i zel pod prysznic zawsze to cos heeeeee no i biedronkowe zakupy bo cos trzeba jesc . Lenka własnie zjadla caly słoiczek z Hippa ziemniaczków z młoda marchewka i strasznie jej smakowało az braklo jeszcze sie darła wiec jej herbatke dałam do [popicia zeby nie krzyczala heeeeee
Maksiu cos czyta u siebie a stary poszedł jak zwykle w autach grzebac nie wiem czego tam szuka chyba złota haaaaaa

Lidka a jak tam twoje dzieci bardzo sie pochorowały??????????????

Malinka ja tez mam zacząć czytac dukana ale jeszcze sie nie zmobilizowałam :))))

spadam obiad gotowac bo mój do roboty jedzie o 16
narazie spadam papapa


kochana tak jak pisałam alan i mikołaj katar maja straszny i cos kaszlą.
no i teraz krystian ze szkoły wrócił z katarem wiec............masakra!!!!!!!

mam nadzieje ze maksiu bedzie zdrowy i nic go nie dopadnie.
usciskaj dzieciaczki ode mnie.
 
Do góry