reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

hej kobietki!!!
witam sie i ja w niedzielne popołudnie.:-)
m sie dziecmi zajmuje wiec ja mam czas dla siebie.:tak:
dzisiaj pogoda byla u nas jak na wiosne do sloneczka było na plusie 15*:szok::szok:szkoda ze mam dzieci chore bo nie mogłam z nimi isc na spacer:(:-(
wczoraj był doktor u nich i cala trojka ma to samo, czyli straszny katar,kaszel i troszke czerwone gardlo.dostali syropy i mam nadzieje ze im to przejdzie jak najszybciej.
a mi sie nic nie :no:chce robic:(głowa mnie boli,spac mi sie chce i na nic ochoty nie mam-chyba sie starzeję.:eek::eek:

aha i nie moge w to uwierzyć ze jutro minie 7 rocznica mojego ślubu!!!!
szok jak to zleciała.:szok::szok::szok:


vikamcia-a jadłaś słodycze albo piłaś sok pomaranczowy??????na moje dzieci strasznie to działało zaraz czułam ich ruchy.:tak:


witam serdecznie wszystkie nowe mamuski.:-)
 
reklama
Hej Laseczki :tak: od razu przepraszam że nie nadrobię ale padam :sorry: wróciliśmy dopiero dzisiaj bo wczoraj u wujków była impreza imieninowa dziadka więc zostaliśmy :tak: fajnie było ale za długo ;-) nawet Kubie już dzisiaj odbijało na maxa :-) jutro jedziemy do teściów a we wtorek do żar na zakupy, muszę M spodnie jakieś kupić :tak: Ostatnie pranie się kończy, zaraz Kubę wykąpię i sama wejdę do wanny :tak: a coś mnie złapało przed wczoraj, gardło mnie tak bolało że gadać nie mogłam :no: wypiłam jeden syrop przez jeden dzień i mi gardło przeszło ale za to lekki katar mam :no: mam nadzieję że na Kubę nie przejdzie :tak: idę do pralki :tak: zajrzę jutro :-)
 
Hej, no to ja mam naprawdę jak w raju, ja tu sobie na forum siedzę a mąż się synkiem zajmuje... w nocy to on wstaje i nosi. Ale tak było od początku. Warto faceta bardziej zaangażować i odejść od tradycyjnego podziału ról... mój mąż też sprząta i sam sobie robi obiady... kurcze, naprawdę mam dobrze jak tak czytam niektóre wypowiedzi, idę go ukochać...
 
Fanta fajna głupota porównywać dziecko do kota.
VIKamciaG jesli bardzo się nie pokoisz idz wcześniej do lekarza niz masz wizyte

Mój mały już śpi szkoda tylko,że w ubraniu.
 
My tez byliśmy na WOSP ale nie na światełku:)
Oprócz tego w kościólku jest piękna szopka i chcieliśmy, żeby Gaja zobaczyła ale niestety tylko wjechaliśmy a ona usnęłą!!!Szkoda było jej budzić;)OJ coś mi się wydaje że owsiak pobije rekord!!
 
reklama
Do góry