reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

As ja również trzymam kciuki :-)

Co do chłopców, moja bratowa jest obecnie w 20 tygodniu, dziś poszła do szpitala, bo niestety na jednym jajniku ma torbiel, która ma cechy guza, na szczęście nie nic złośliwego, ale trzeba usunąć, póki dziecko jest małe, dowiedziałam się że również oczekuje chłopca.
Ale to dobrze, że rodzi się tylu chłopców, tak właśnie mówi się o tym wysypie dziewczynek.
 
reklama
As - kciuki zacisniete! bedzie dobrze! jejciu juz polowa ciazy za Toba! Kiedy to zlecialo!
Ja wśród znajomych mam tak pol na pol synków i córek, ale tutaj chlopcy rządzą bezsprzecznie!
Aelreda - cudny ten Twoj synek! Taki malusi jeszcze!
 
Witam mamusie!!!

Przeglądając forum natknęłam się na wątek, zresztą bardzo fajny wątek bo czasem trzeba napisać "coś" a czasem zupełnie o niczym;-)))

Wita Was mama 6 miesięcznej Zuzanki:-)
 
Hej hej Moje Kobitki:)
ale jestem szcesliwa;)
wczoraj wysłałam CV do Rossmanna a dzisiaj ok godz 12 zazwonił gosciu i umówił mnie na rozmowe w srode i kazał sie przygotowac na 2 h ....matko boska co ja tam tyle bede robic ale ide;)Moze warto???

Aelreda mieszkasz 30 km odemnie:)
 
lena super ale ci zazdroszcze w takim rossmanie to ja bym sie super czuła często w drogeriach pytaja o marki firmy muisz troszke poczytać np.co dana firma oferuje;-)będę trzymać kciukasy
witam kolejna mamusie;-)
 
Witam mamusie!!!

Przeglądając forum natknęłam się na wątek, zresztą bardzo fajny wątek bo czasem trzeba napisać "coś" a czasem zupełnie o niczym;-)))

Wita Was mama 6 miesięcznej Zuzanki:-)

Witam również, ja też nowa. No i widzę niedaleko mnie mieszkasz :-)


Aelreda mieszkasz 30 km odemnie:)

Anu niedaleko Trzebnica i Wrocław :-)


Witam resztę mamuś


Asieńko dziękuję w imieniu Wiktora, mały ale baardzo charakterny :-)
 
Dziękuję za miłe przywitanie:-)

Faktycznie Trzebnica, Oleśnica i Wrocław niedaleko.

Czy Wasze maluszki też tak uwielbiają się bawić bez dolnej części garderoby?>Jak tylko ściągnę małej skarpetki bądź rajtki to jest pełnia szczęścia, uwielbia zabawę stópkami , zresztą niedawno je odkryła;-)
 
reklama
Czy Wasze maluszki też tak uwielbiają się bawić bez dolnej części garderoby?>Jak tylko ściągnę małej skarpetki bądź rajtki to jest pełnia szczęścia, uwielbia zabawę stópkami , zresztą niedawno je odkryła;-)

Agnieszko mój ostatnio odkrył, że można nóżki złączyć i wyprostowane podnieść i tak od paru dni robił a wczoraj zrobiłam mu zdjęcie jak tak zrobił

ajpg_rhqenew.jpg
, ogólnie jak siedzi na leżaczku to wręcz biega a przy kopaniu leżaczek włącza muzyczkę i światełka więc zabawa jest przednia :-D
 
Do góry