reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Juz przeczytałam ich całą stronę, ponoć pytania typu: co by Pani zrobiła gdyby widziała, że kolezanka kradnie:)
hehe ja po resocjalizacji bym upie....rekę;)hehehei pewnie jak będzie to pytanie to zaczne sie smiac:):-D
 
Aelreda to widzę że maja wspólną cechę:-), moja pociera tak stópką o stópkę, a dzisiaj usiłowała powalić nóżkami pałąk od maty, wyglądała jakby się miała po nim wspinać:-)

Aguska a ja myślałam że moje dziecko posiada tylko uwielbienie do naturyzmu:-D

Gratuluję dziewczynki!!!:-)

Paiętam ze my bardzo długo czekaliśmy żeby nam się Zuza pokazała aż na którymś badaniu lekarka powiedziała dziurawiec jak nic i się potwierdziło:-)

Kurcze dziewczynki tak mi się przypomniał okres ciążowy, te oczekiwanie na pierwsze ruchy a później zastanawianie się czy to na pewno ruchy dziecka:-) rosnący brzuszek, bezkarne objadanie się lodami ( uwielbiałam lody w ciąży) i jabłuszka. Cały ten stan był piękny, wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja już po USG .
Będziemy mieli :szok::-D:-D
PANIENKĘ !!!!

Jeszcze nie mogę uwierzyć :szok::szok::-D:-D:-D:-D

GRATULACJE! Oby się do końca ciąży zdrowo rozwijała :-)

Aelreda to widzę że maja wspólną cechę:-), moja pociera tak stópką o stópkę, a dzisiaj usiłowała powalić nóżkami pałąk od maty, wyglądała jakby się miała po nim wspinać:-)

Aguska a ja myślałam że moje dziecko posiada tylko uwielbienie do naturyzmu:-D

Agnieszko mój jak ma do tego sposobność wali mamusię po nogach, rękach, swojej mlekodajni czyt cyckach :-D
Ale wybaczam mu, dziecko ma ochotę poznawania świata. My jeszcze stoimy przed wyborem kupna maty. Na razie ekscytuje się młody leżakiem i wiszącym na pałąku lusterkiem. Narcyz jakich mało a jak uwielbia do siebie gadać! :-D

Mój też lubi goliznę, a najlepsze jest, że przy zmianie pampersa wycieramy mokrą chusteczką jego jajeczka a wtedy Wiktor to się nam uśmiecha od ucha do ucha. XD

Też miło wspominam okres ciąży, mimo że bardzo ciężko ją przeszłam, ale mimo tego, ciężko było się rozstawać z brzuszkiem.
 
Gratuluję!
A widać było tak dokładnie? Ech jedno pudło:sorry:. Ale jeszcze wrublik została. A może jakaś pomyłeczka:-p:-D

Ja już wiedziałam wcześniej ,ale dziś potwierdziło się na 100% .
W kartę już mam wpisane :
płeć płodu -żeńska :-):-)
Akurat mała siusiała i mam nagrane na filmie :-D:-D:-D:-D:-D,więc o pomyłce mowy nie ma.
Gin powiedział sama pani widzi ,pęcherz był pełen ,a jest pusty ,przy okazji wiemy ,że nereczki zdrowe i wszystko super pracuje !!! :-):-)
Do tego jeszcze uciekała ,zasłaniała buźkę rączkami,ziewała,ssała kciuka ,no nie nudzi się małej :-D:-D:-D:-D
Fotki wrzucę jutro ,jak zeskanuję ;-):-):-)
 
GRATULACJE! Oby się do końca ciąży zdrowo rozwijała :-)



Agnieszko mój jak ma do tego sposobność wali mamusię po nogach, rękach, swojej mlekodajni czyt cyckach :-D
Ale wybaczam mu, dziecko ma ochotę poznawania świata. My jeszcze stoimy przed wyborem kupna maty. Na razie ekscytuje się młody leżakiem i wiszącym na pałąku lusterkiem. Narcyz jakich mało a jak uwielbia do siebie gadać! :-D

Mój też lubi goliznę, a najlepsze jest, że przy zmianie pampersa wycieramy mokrą chusteczką jego jajeczka a wtedy Wiktor to się nam uśmiecha od ucha do ucha. XD

Też miło wspominam okres ciąży, mimo że bardzo ciężko ją przeszłam, ale mimo tego, ciężko było się rozstawać z brzuszkiem.



Wiktorek jeszcze malutki, mógłby się poczuć zagubiony na tak przepełnionej kolorami macie, pamiętam że Zuzia na początku trochę się bawała a teraz rozrabiaka mała testuje ją z każdej strony:-)

Zuzik tez przebiera nóżkami i też nieraz mnie skopała:-)

Ja już wiedziałam wcześniej ,ale dziś potwierdziło się na 100% .
W kartę już mam wpisane :
płeć płodu -żeńska :-):-)
Akurat mała siusiała i mam nagrane na filmie :-D:-D:-D:-D:-D,więc o pomyłce mowy nie ma.
Gin powiedział sama pani widzi ,pęcherz był pełen ,a jest pusty ,przy okazji wiemy ,że nereczki zdrowe i wszystko super pracuje !!! :-):-)
Do tego jeszcze uciekała ,zasłaniała buźkę rączkami,ziewała,ssała kciuka ,no nie nudzi się małej :-D:-D:-D:-D
Fotki wrzucę jutro ,jak zeskanuję ;-):-):-)


Coś pięknego!!!!:biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
He he As. No to super:tak:. Pozostaje mi jeszcze jeden strzał. Wrublik zepnij się!!!:-D

Ja matę małemu kupiłam właśnie jak miał 2 m-ce:tak:. Był zachwycony! Potrafił skupić się na niej nawet 20 minut! A to na prawdę dużo jak na takiego malucha:tak:. Mata służyła nam bardzo długo. Dopiero od miesiąca jest schowana i czeka na kupca. Znajoma się zaoferowała, że ją ode mnie odkupi, także kasiorka po części się zwróci.:-)
 
Do góry