reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Kochana on do tej pory sie wierci :-D:-D:-D dzieci strasznie przeżywaja w nocy to co robiły w dzień więc może to nie tylko ząbki u twojej Zuzi ale też emocje:tak:;-)bo jak piszesz zaczęła pełzać a to duży krok w rozwoju:tak:
mój to co chwile spał w innej pozycji:-D:-D:-Dostatnio troszke sie uspokoił ale też wygibasy robi:-D
 
reklama
Yuhu yuhu yuhu kanalizacja nam odmarzła. :-):-):-) Dooopieroooo. :baffled:

Ja też myślałam co tu dziś na obiad zrobić ... i dziś na stole zagoszczą mielone , ziemniaczki i buraczki .:tak::-)
 
As fajny ten stojaczek :-)
Justa to ja wpadam na obiad ;-)
Asiulka skoro się opłaca na szafie wystawiać to tam wystawię bo też mam trochę rzeczy po Kubie :tak:

Witam. Ja w końcu mogę usiąść :tak: Kuba zjadł zupkę i ogląda bajkę, M coś się kręci a mnie głowa boli :confused2: słoneczko pięknie świeci ale wiatr wieje więc zapewne nie ciekawie na dworze :sorry: z miłą chęcią bym pojechała do mamy na obiad bo dzisiaj pierogi robiła na obiad :-) posprzątane już mam, drugiego dania nie chce mi się coś robić ale czekam aż mi mięso się odmrozi, jak nie to będzie spaghetti bo sos ze wczoraj jeszcze mam :-)
 
Dziewczyny, a mam jeszcze jedno pytanie. Do tej pory Zuzia zasypiała nam na rękach, chwile ją ponosiliśmy i zasypiała, a od kilku dni zbuntowała się i zasypiać nie chce ani na rękach, ani ze mną w łóżku naszym, łóżeczku, ani przy piersi - no to wyjątek czasem się przyssie i zaśnie. Nie wiem jak mam to traktować i jak zaradzić. Czy któraś miała podobnie bo wcześniej się nie zdarzało. Kiedyś nauczyłam ją zasypiać wg. Tracy Hogg ale odpuściłam, a teraz przy zębach nie ma raczej sensu. Nie wiem dlaczego tak bojkotuje spanie nawet na rękach protestuje.
 
Nigdy nie uwierzę, że nie szczepione dzieci są zdrowsze. Jeśli by tak było, to nie walczono by o każdą szczepionkę dla dziecka w Afryce, no i tamte dzieci byłyby najzdrowsze, bo większość nie szczepiona.
 
krolcia najpierw obejrzyj film ,a będziesz wiedziała o co chodzi.
To tylko 48 minut ,a wiele wyjaśnia.
I to nie chodzi wcale o powikłania neurologiczne czy autyzm...
Tylko o system -dlaczego wszyscy chcą szczepić .:baffled::baffled::baffled:
 
Dobry
Justa to ja lece na obiad do Ciebie!!!
U nas jajko, maślanka i ziemniaczki.
Ja myśle dokladnie jak Krolcia, staram sie na ten temat nie dyskutować, ale Krolcia napisala tak jakby w mojej glowie siedziała :-p Ach ta telepatia...I więcej postaram sie nie wypowiadać.
U nas zamiast sniegu litry blota. Nie znosze tego!!!
 
agnieszka wydaje mi sie że twoja córeczka po prostu dorasta i nie chce spać to tzn buntuje sie
mój zasypiał na rękach to 15 msc a czasem i nawet dłużej później sie z cwaniłam i kupiłam huśtawke hehe
Bartuś zawsze nie wiele spał i mimo że starałam sie mieć rytuał wieczorny to u nas nie wiele skutkowało
pamiętam że w wieku 7-8-9 msc miał etapy że potrafił nie spać do 23:baffled: i nic na niego nie działało bo po prostu nie chciał tracić czasu na spanie wolał sie bawić:-D
cierpliwości życzę;-) jak mała zacznie chodzić bardziej będzie sie męczyć to może wtedy lepiej będzie zasypiać choć u nas nawet to nie pomogło:-Dbyć może też ząbki jej przeszkadzaja i wszystko ja drażni dlatego trudno jej zasnąć
jeszcze raz powodzenia;-)i cierpliwości

co do szczepień to znacie moje zdanie;-) ja szczepie a mój syn jest zdrowy i jakoś to że póki co nie wiele mówi nie wiąże tego ze szczepieniami:no:po prostu taki jest nie wyszukuje sie czegoś czego nie ma.
a w tym artykule widziałam coś że skolioza przez szczepienia!!!!!!!to żart:eek:
 
reklama
Nigdy nie uwierzę, że nie szczepione dzieci są zdrowsze. Jeśli by tak było, to nie walczono by o każdą szczepionkę dla dziecka w Afryce, no i tamte dzieci byłyby najzdrowsze, bo większość nie szczepiona.
Ale tam są inne warunki i dzieci są niedożywione .
Do tego szczepienia w głównej mierze mają inny cel....
Ale tu nie ma sensu o tym pisać ...:baffled::baffled:

Dobry
Justa to ja lece na obiad do Ciebie!!!
U nas jajko, maślanka i ziemniaczki.
Ja myśle dokladnie jak Krolcia, staram sie na ten temat nie dyskutować, ale Krolcia napisala tak jakby w mojej glowie siedziała :-p Ach ta telepatia...I więcej postaram sie nie wypowiadać.
U nas zamiast sniegu litry blota. Nie znosze tego!!!
Tu nie chodzi o wypowiadanie się czy dyskusję .
W tej musiałybyście obejrzeć cały film i można wtedy dyskutować ...
A wy po prostu z zasady mówicie NIE....
Bo wierzycie lekarzom ,którzy tak naprawdę sami o wszystkim nie wierzą .
Ja kiedyś też wierzyłam ,że szczepienia to cud nad cudy....
Teraz już tak nie myślę i wiem ,że to błędne myślenie .
Ale dla Was obejrzeć film trwający ponad 40 minut to za wiele poświęconego czasu ,więc lepiej od razu krzyczeć nie ,nie wiedząc o co chodzi....
Sorry ,że tak bezpośrednio,ale takie mam wrażenie właśnie.

Ja nikogo nie namawiam ,żeby nie szczepił ,a jedynie chcę przedstawić fakty ,które mówią o rzeczywistości.;-):-):-)
 
Do góry