reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
agnieszka wydaje mi sie że twoja córeczka po prostu dorasta i nie chce spać to tzn buntuje sie
mój zasypiał na rękach to 15 msc a czasem i nawet dłużej później sie z cwaniłam i kupiłam huśtawke hehe
Bartuś zawsze nie wiele spał i mimo że starałam sie mieć rytuał wieczorny to u nas nie wiele skutkowało
pamiętam że w wieku 7-8-9 msc miał etapy że potrafił nie spać do 23:baffled: i nic na niego nie działało bo po prostu nie chciał tracić czasu na spanie wolał sie bawić:-D
cierpliwości życzę;-) jak mała zacznie chodzić bardziej będzie sie męczyć to może wtedy lepiej będzie zasypiać choć u nas nawet to nie pomogło:-Dbyć może też ząbki jej przeszkadzaja i wszystko ja drażni dlatego trudno jej zasnąć
jeszcze raz powodzenia;-)i cierpliwości

co do szczepień to znacie moje zdanie;-) ja szczepie a mój syn jest zdrowy i jakoś to że póki co nie wiele mówi nie wiąże tego ze szczepieniami:no:po prostu taki jest nie wyszukuje sie czegoś czego nie ma.
a w tym artykule widziałam coś że skolioza przez szczepienia!!!!!!!to żart:eek:

Dzięki Aguś, wieczorem jest dokładnie to samo zasypia po 23.00 i to po wielu walkach. Zuzia też nie należała do tych śpioszków największych, a teraz to już wogóle nie chce spać w końcu padła po trzech pobudkach i usypianiach i śpi godzinę, a ja widzę jak bardzo była zmęczona. W nocy budzi się ok 24.30 biorę ją do nas i strasznie się wierci więc zwalam to na zęby i faktycznie bodźce dnia codziennego. A mam pytanie jak z tą nauka spania czy uczyć teraz czy faktycznie zaczekać jak dziecko będzie miało roczek jak to jest w praktyce?
Dzięki za wsparcie:-):-):-)
 
agnieszka wydaje mi sie że twoja córeczka po prostu dorasta i nie chce spać to tzn buntuje sie
mój zasypiał na rękach to 15 msc a czasem i nawet dłużej później sie z cwaniłam i kupiłam huśtawke hehe
Bartuś zawsze nie wiele spał i mimo że starałam sie mieć rytuał wieczorny to u nas nie wiele skutkowało
pamiętam że w wieku 7-8-9 msc miał etapy że potrafił nie spać do 23:baffled: i nic na niego nie działało bo po prostu nie chciał tracić czasu na spanie wolał sie bawić:-D
cierpliwości życzę;-) jak mała zacznie chodzić bardziej będzie sie męczyć to może wtedy lepiej będzie zasypiać choć u nas nawet to nie pomogło:-Dbyć może też ząbki jej przeszkadzaja i wszystko ja drażni dlatego trudno jej zasnąć
jeszcze raz powodzenia;-)i cierpliwości

co do szczepień to znacie moje zdanie;-) ja szczepie a mój syn jest zdrowy i jakoś to że póki co nie wiele mówi nie wiąże tego ze szczepieniami:no:po prostu taki jest nie wyszukuje sie czegoś czego nie ma.
a w tym artykule widziałam coś że skolioza przez szczepienia!!!!!!!to żart:eek:


Ps. Jaką huśtawkę kupiłaś bo ja też o tym myślałam ostatnio:-)
 
hej;)
Ja mam juz wszytsko zrobione;-)
Agnieszk@, moj odkad raczkuje i wstaje w lozeczku tez gorzej sypia, wierci sie i szuka smoka. Moze faktycznie chodzi o emocje?co do spania, moj spi w dzin 2 razy po pol godz a na noc zasypia o 20 wstaje miedzy 5.50 a 6.10
As ja co do szczepien nie chce sie wypowiadac ale szczepie i mam takie zdanie jak dziewczyny
Justa u nas od wczoraj nie ma sniegu, fakt dziwne i dodatkowo wszedzie leza smieci:sorry:
 
Ach i znowu obiad jadlam zimny buu buu buu ..Ech dzieci..
Musze umyć naczynia a tak mi się nie chceeeeeee...A plecy to mi odpadają....
 
Ostatnia edycja:
Witajcie!
po warszatatach o potrzebach jestem juz eksperta w zgadywaniu potrzeb latorosli.
Co do szczepien to jeszcze nie mam wyrobionego zdania. Obecnie przebywam w srodowisku przeciwnikow szczepien. Mysle, ze cos w tym jest. Chodzi mi glownie o kwestie sczepien a kasa ktore na tym zarabiaja firmy farmaceutyczne.
To jest sprawa kontrowersyjna i kazdy ma prawo do wlasnego zdania!
Ja sie bardzo czesto zastanawiam czy w przypadku kolejnych [pociech bede je wogule szczepic. Czas pokaze!
 
Ja tam na zdrowie moich chłopaków nie narzekam.
Ale podłamana jestem tym kiedy starszy ma mieć zabieg drenazu..26 wrzesnia a on coraz gorzej słyszy..Ach polska słuzba zdrowia..Musze zadzwonić do naszej pani laryngolog, bo dopóki nie bedzie miał drenażu nie może miec badań sluchu i stoje z resztą badań. Ale to tak pikus ale on sie męczy w przedszkolu, w zyciu..a tak po dernażu badnia i ewentualnie aparat i dziecko by inaczej funkcjonowało a tu zonk..Ech..No cóż tak to jest jak sie bierze wybrakowany materiał genetyczny :-p
 
agnieszka my kupiliśmy taka bardzo podobna
- JUST FUN - NOWA DREWNIANA HUSTAWKA KUBELKOWA HIT (2124762076) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

wieszaliśmy ja w futrynie w drzwiach w pokoju;-)
u nas tak na prawde uczenie samodzielnego zasypiania zaczęłam około 18 msc dopiero ,bo wcześniej on sam nie potrafił sie wyciszyć i mimo moich prób zawsze lądował albo na rękach albo w huśtawce:sorry:.Im jest starszy to sam usypia np na podłodze:-D nawet nie wiadomo kiedy:-Dkażde dziecko ma ten swój czas więc cierpliwości;-)
 
reklama
Do góry