reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

reklama
STEFA Wszystkiego najlepszego dla syna.

KATE Fajnie ze sie udalo. No i dalas rade mimo tych wszystkich dolegliwosci.

Co do komunii. Podejzewam ze bedziemy jedynyni rodzicami ktorzy zrobia kameralne przyjecie :) no ale nas czeka to za dwa lata dopiero.
 
Hej
ja jak ostatnio nie wpadam jak po ogień ale jestem :)

poziomki powodzenia w leżeniu i doleżeniu,śliczne imię wybraliście :tak:

stefaa buziaki od cioci dla solenizanta

kate och tak Ci ta ciąża doskwiera że jeszcze się zniechęcisz do kolejnych ;-)

dorota?? wieś Cię wciągnęła? ;-)

dziewczyny ale się wczoraj wnerwiłam na rodzinę M bo chodzi tu o teściów i szwagra z gwiazdą i przysposobionym bo my tak na nich mówimy :tak: w sobotę wyprawiamy roczek Marcelki na 15:30, wiedzą to już od jakiegoś czasu, a wczoraj teściowa zadzwoniła do M i mówi że oni przyjadą tak o 18 na chwilę :szok: bo ona i gwiazda do 16 pracują :confused: M się wkurzył parę zdań jej powiedział że wiedziała i mogła ustawić grafik żeby mieć wolne lub kończyć o 13 ale nie po co, bo w duszy z tą cało gwiazdą oni mogli by sobie później dojechać ale przez to chrzestny też przyjedzie na chwilę. Ale później stwierdziliśmy że co my będziemy sie denerwować ich sprawa jak traktują wnuczkę, a przynajmniej tłoku nie będzie i już. A niech mi tylko się zjawi tak jak to niedawno mówiła, że co sobotę będzie hyc do nas przyjeżdżać to wtedy też jej powiem co nie co :tak:

no to resztę pozdrawiam bo mój szef się obudził :tak::-D
 
hello
pogoda nastraja mnie coraz optymistyczniej do życia:-)
Wyrwałam się dzisiaj na małe zakupy, ale w zasadzie wróciłam z niczym:dry: Chyba w końcu kiecke przez neta zamówię, licząc, że będzie dobra (cenę ma wprawdzie średnio akceptowalną, ale mam przeczucie, że mogłabym wygladać obłędnie:zawstydzona/y:, jeśli nie to najwyżej odeślę).

Stefaa najlepszejszego dla Adiego:-):-)
Nie wracam do pracy, ale wzięłam się w końcu za coś własnego, trochę z kumpelą, trochę zupełnym przypadkiem. Jak już będzie konkret to się pchwalę:-)

Kate super, że imprezka się udała. Ale czas leci, jeszcze troszkę i już połówkę ciąży będziesz miała.
Poziomki bardzo ładne imię:-) jak się czujesz? A co do maja, to ja z 16 i to też piękna data:-)
Ania kurcze, ale to zleciało, Marcelka już ma roczek. Teściami się nie przejmuj, szkoda nerwów.

Co do komuni, to ja jakoś nie lubię takich uroczystości ogólnie. Wolałabym, żeby to było takie mega kameralne, a nie da się, bo by się w rodzinie poobrażali.
Apropo imprez to my oboje z B 35lat kończymy i w tym roku zaplanowaliśmy imprezę domową, taką większą (że chłop z wiekiem coraz bardziej zmierzły, to wole nie czekać do 40 wspólnej, bo mogę z nim nie wytrzymać;-))

pozdrowionka dla wszystkich
 
annaoj pokaż ta kiecke.. ja właśnie jestem w trakcie poszukiwań tez mam jeden typ ale nie dokonca jestem przekonana.. czekam na wieści jak juz się rozkrecisz

Ania co ty się przyjmujesz przecież to nie oni gwiazda imprezy są :=) swoją drogą zapinkala ten czas już rok Marceli tej małej kruszynki??

Kate gratuluję wytrwałości ty to go musisz kochać :=) gdyby tak mi ktoś zorganizował imprezę niespodziankę haha byłam w obłokach!

dziękujemy za życzenia!
 
HEJ.

Wczoraj od groma czasu spedzilismy na dworze, a dzisiaj juz leze w lozku. Masakra. Wczoraj na wieczor temperatura mi skoczyla a dzisiaj slabo sie czuję.

ANIA138 Ech rodzina.

ANNAOJ Ja tak szukalam dla siebie w zeszlym roku az w koncu dzien przed weselem znalazlam ot w lumpku :D no przez internet to zawsze jest ryzyko. No ciekawe co to za biznes. Ja tez sobie po trochu zarabiam ale zebym musiala zalegalizowac dzialalnosc to by mnie oplaty zezarly.
 
kupilam kiecke dzis :=) ponoc bardzo fajnie w niej wyglądają moje rubensowskie kształty :)

doszlam do takiego momentu w moim zyciu ze jutro biorę wolne aby posprzatac dom..
niewiem co mi sie probilo ale chce zeby wszystko lsnilo!!!

ewi zdrowia dla ciebie
 
reklama
STEFAA Dzieki.
Na szczescie dzisiaj lepiej. Pokaz sie w kiecce. Ja tez mam takie checi ale porzadek utrzymuje sie do czasu poki dzieci ze szkoly nie wroca.

No mojs najstarsza ma dzisiaj konkurs recytatorski. Zobaczymy jak jej pojdzie :)
 
Do góry