reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Hej. Justyna dostala tylko dyplom za udzial, no ale sie nie dziwie jak ona dwa ostatnie dni nie chciala cwiczyc wierszyka :)

ANIA Dobrze ze impreza się udała.
ANIA LENKA Fajne torty.

Ja juz dobrze, wczoraj troche za duzo zjadlan i ciezko na zoloadku bylo, dzisiaj lekki detoks, woda zielona herbata i błonnik.

Miesiac temu byłam u dentysty bo mi sie ukruszyla jedynka górna, zaplombowali mi ją i nawet miesiaca nie wytrzymala. Przy okazji robienia jej na dodatek ukruszyli mi sasiednią. Grrr.
 
reklama
Annaoj sto lat dla Alicji , sukienka bardzo ładna , na pewno będziesz wyglądać zajebiście

Stefa co pisze twój nick to Stefan wyskakuje ha ha , twoja kiecka tez mi się podoba , czekam na fote . To mówisz ze przeżyłas urodziny domowe, stół udekorowane był bosko , widziałam na db

Kate Ania torty bardzo ładne
Ewi ważne ze córa w ogóle uczestniczyła, z tego też trzeba się cieszyć


Pogoda u nas boska tylko ze strasznie sucho i wszystko się skręca


Pozdrawiam i miłego dnia
 
Ja i tak sie ciesze bo do tej pory nie uczyla sie takich dlugich wierszy.

Probowalam dzisiaj podzialac w tunelu bo chwasciki sie pojawiaja i poki jeszcze male chcialam sie ich pozbyc ale Bartek za nic sie mnie nje pilnuje i lata po calym podworku. Zgarnelam go do domu. S mial ogrodzenie robic i przy okazji wydzielilby kawalek miejsca zeby tam Bartek sid bawil ale cos czuje ze sie nie doczekam bo robota non stop. Ech.
 
lenka często do mnie Stefan wołają wiec może być :=) urodziny przeżyłam, ogólnie serio nie było tak strasznie, były konkursu dyplomy na dworze zabawy wiec 3h przyleciało.. a stół to tylko balony hihi :=)

ewi najważniejsze że ładnie tremę tymi występami

annaoj ja też się do fryzjera musze umówić ale jakoś nie umiem się zorganizować, a dużo osób masz na komunii?
 
Hej, temAT komunii widze wciaz. :-)
Stefa fajna kiecka, ja musze zaczac sie rozgladac dla siebie, zobaczymy co mi wpadnie w oko ;-)

EWI fajnie ze wogole wystepowala, zawsze to cos ;-)

U nas komunia w domu, malo osob bedzie wiec nie bede kombinowac, zreszta terminy wszedzie pozajmowane -_- za pozno sie za to wzielam, no ale nie zaluje, w domu zasze jakos tak luzniej, bo u siebie. tylko to sprzatanie :D ale bede miala mame do pomocy, siostra bo chrzestna) wiec beda pomagac pewnie ;-)
Kurde juz musze leciec z danielem, ale leci mi czas szybko... -_-
 
Aj witam sie z bolem glowy. Wczoraj @ przyszla i cisnienie mi spada tak sie nawarstwilo ze ledwo co sie ruszam. Masakra.

U nas cieplutko mimo prognoz, teraz pogrzmiewa i pada co chwila ale nadal bardzo cieplo jest.

Zasadzilam dzisiaj kolejną porcję warzywek. Na probe zakupilam dwie truskawki wiszące zobaczymy co x nich bedzie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry