reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Kate ja ci wspolczuej mnie meczy wieczorami taka niedogodnosc jak sie czlowiek chce wyluzowac to mnie muli ehh musze wyslac kogos po imbir bo moj teraz wyjechal I zostalismy sami na pare dni a ze mieszkam na zadupiu I tu nic nie ma w sklepie znowu spac po nocach nie moge a dzien zasypiam na sofie musze sie rozejzec za przedszkolem dla chlopakow bo coraz bedzie ciezej z nimi a tak chociaz troche odpoczynku od tej szaranczy
 
reklama
Dziewczyny nie piszcie tyle bo nie nadążam !!

Ja dla odmiany mam zgagę wieczorami..

Kaszel i katar mam taki ze masakra niestety czosnku i cebuli musze unikać bo woreczek i tak sie ciągnie.
 
Hej.
Ja mam problem z dokończeniem wiadomości Juz od kilku dni. Cały czas wywala mnie z forum.

KATE POZIOMKI Współczuję dolegliwosci
 
hej a ja mam jak zwykle mega zawrót, komunia za tydzień a nam się pokoje dzieciakom zachciało malować i ogólnie zmieniać tam gdzie nadia teraz chłopaki a ona u nich .. ehh wariactwo wrócę jak juz będzie spokojniej :)
 
STEFA No tydzień przed brać się za takie rzeczy to naprawdę prawie hardkor :D

Moje do szkoły wydelegowane a najmłodszy śpi jeszcze. Chwila dla siebie potem trzeba zakazać rękawy i zacząć w końcu robić zamówienia. :)
 
Szczerze powiedziawszy ja zazdroszczę rodzinom, które ze spokojem ducha decydują się na więcej niż 2 dzieci. To znaczy tylko tyle, że nie muszą martwić się, ze nie będą w stanie utrzymać tych dzieci. Jeśli więc ktoś ma warunki, to ja nie mam nic przeciwko duzym rodzinkom. Pozdrawiam wszystkie mamy :)




____________________________________________________
Wszystko o urodzie i paznokciach https://www.new-nails.com/
 
Ostatnia edycja:
U nas za tydzien komunia.... niewiem w co rece wlozyc sprzatam, i te wszystkie przygotowania i w szkole zebrania itd itp....

padam.....:nerd:
 
reklama
Ja jestem powoli odzywam nalykalam się witamin i odrazu mi lepiej jeszcze jutro mam imprezkę wiec ładuje akumulatory
Poziomki jak wieści z frontu? Przedrepczesz termin wszystko już masz dla dziecka ?
 
Do góry