reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Cześć dziewczynki
Jestem ale jak zwykle przelotem
U mnie załamka bo ojciec przy aktualizowaniu systemu coś tam namieszał że dysk w laptopie padł próbowali próbowali odzyskać aż w końcu zawieźli lapka do specjalisty, który po półtora tygodnia nic nie odzyskał, poszło mi wszystko :-:)-:)-( filmiki małej czego mi najbardziej szkoda, zdjęcia różne itd czuję się jak by mi ktoś kawałek życia wyrwał i do śmieci wywalił :-:)-:)-(

przepraszam że tak tylko o sobie ale naprawdę załamana jestem i nie mam na nic weny

Pozdrawiam Was i do później
 
reklama
hej,
zaglądam po dłuższej przerwie wakacyjnej, byliśmy tydzień w okolicach st.Tropez potem tydzień w Langwedocji i na koniec nieplanowie i spontanicznie Paryż.
W nocy wróciliśmy.
Było rewelacyjnie ale Fabcio zachorował miał 40st.gorączki po nim Maja i to samo więc trochę się umęczyliśmy z nimi ale ogólnie pogoda,okolica i atmosfera wyjazdu super!

witam nową mamę!

mama gratuluję synka:-)

poziomki jak codzienność z szóstką dzieci? da się przeżyć?;-)
 
cześć dziewczyny
wakacje i pustki tutaj. U mnie młyn straszny, jak się powyjaśnia wsio to napiszę.
Igor wrócił w sobote z obozu, zadowolony, niezniechęcony, więc fajnie. Bałam się ciut jak to będzie. Alicja zaliczyła prawie tydzień z Teściami w górach i też było ok, więc myślę, że 10 dni nad morzem też da radę.
Teraz 2 tygodnie są w domu, bo właśnie pod koniec lipca jadą z Teściami nad morze, my w tym czasię oddajemy Wiktorosa do mojej mamy na 4 dni i lecimy do Londynu do kumpla.
Happymama pomimo choroby dzieciaków pewnie było super. Jeszcze nie byłam w Paryżu, ale może za rok;-)
Stefaa a Ty jakie plany na wakacje?
Poziomki jak Wam?:-) Malutka jest cudna.
Ania szkoda zdjęć i filmików.

uciekam, pozdrawiam wszystkie
 
ANIA. Oj szkoda tych wszystkich utraconych danych. S nie raz czyjś komputer naprawiam jak ludziom potrącił się zdjęcia itp Ai uczula każdego żeby nigdy nie trzymać ważnych rzeczy na dysku na którym jest system. ;)
Są programy dobodzyskiwania danych może spróbujcie sami coś wskurac. Zwykle daje się jakaś część odzyskać.
HAPPY MAMA No no to macie wakacje ze hej.
 
Hej dziewczyny,

trochę mnie tu nie było, ale widzę, że nie tylko mnie ;)

wakacje rozpoczętę pełną parą, więc brakuj czasu na wszystko. Moje dzieciaki miały chodzić na półkolonie do osiedlowego klubu, ale niestety klub półkolonie odwołał, bo dostali pieniądze na remont:( tak wiec zostaliśmy z ręką w nocniku, bo w innych miejscach już był komplet :( Zostają sami przez 3 h narazie dają radę, dom wygląda jak dom, ale myśl, że przez 3 h oglądają bajki mnie dołuje- tylko co zrobić jak nie mamy innego wyścia :(:(

w czwartek jadą na obóz wszyscy więc trochę oderwią się od TV, gier itp a my odetchniemy i zastęsknimy za nimi z pewnością !

annaoj na wakacje jedziemy do Chorwacji- tak jak w zeszłym roku, apartament mamy 5 m od plaży, wiec mam nadzieję, że będzie bosko :) w sumie do szczęścia wiele nie potrzeba, słońce, plaża i czysta woda :) zazdroszę Toskani, tak jak Ci już wcześniej pisałam ;) Superowo, że Igor zadowolony, no i wyjazd do Londynu bomba :) takie wypady we dwoje są naprawdę potrzebne

happymama o Twoich wojażach to nowanet nie wspominam, bosko!! Paryż ehh takie spontany to ja rozumię, A jak cycyek, pożegnany na zawsze ?

poziomki malutka rośnie jak na drożdżach, znowu ten czas przy Tobie tak pędzi. A ty jak się czujesz? Babyblues dopadł cie hiihi teraz wszędzie o nim trąbią

ania smutne z tymi danymi, ale bedziesz miała teraz przestrogę i wszystko zapisywała na bierząco na płytach itp, ja używam przenośnego dysku, tyle cennych zdjęć, filmów nie wyobrażam sobie stracić ;) jak Marcelka, chodzi już ? pokaż jej fotki !

Kate jak się czujesz? brzuszek rośnie ?? odezwij się

Lenka jak chłopaki i remont?

mamartusia where are you ?

misiarska czy etap buntu blizniaczek się rozpoczął, że ciebie nie ma ? :) obiecałaś :D

słuchajcie w sierpniu będę miała wolne niezaplanowe od 12 może jakieś spotkanie ??

uciekam do pracy, cięzki dzien przede mną, jeszcze muszę ich spakować, niech mi ktoś powie ile czego dać :) :szok:

zostawiam ws z moimi dzieciakami, wymyslali sobie sceny a ja mialam ich nagrywać, potem zrobiliśmy film zapraszam :)



https://www.youtube.com/watch?v=3In8zz06Sec
 
Dziewczyny ale wakacjujecie wow super macie , ja aktualnie z wiśniami walczę

Stefa no chyba troszkę za późno na organizację zlotu a szkoda , ale jak coś to możesz do nas przyjechać dzieciarnia choć pięciogwiazdkowy hotel to nie jest
 
lenka za wszelką cenę chcesz mnie zobaczyć w szpilach przy tych krowach :) swoją drogą ciekawie by było szóstka dzieci :)
mamy jeszcze miesiąc może coś we Wrocławiu poszukać znaczy gdzieś na obrzezach tylko kto byłby chętny :)
 
reklama
Jeszcze zależy dla kogo , a może krowy by więcej mleka dały ? :) jak coś to ja na Wrocław chętna ale zaproszenie moje aktualne tez
 
Do góry