reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

reklama
Hej.
Ja to póki co mam wczasowiczke w domu ale mam też przy zamówieniach trochę pracy wiec każda chwile mam praktycznie zajętą.
 
Ja jestem, ale DUŻO się dzieje. Mam nadzieje, że już niedługo będę się mogła pochwalić;-)
Jutro moje Starszaki wybywają nad morze z Teściami, a my w czwartek lecimy na 4 dni do Londynu, Wiktoros zostaje z moją mamą.
Odezwę się w przyszłym tygodniu.
Stefaa jak dzieciaki na obozie? Podobało się?
 
hej,

a ja sie zaczęłam pakować na wakacje, już czuję tą adrenalinę ;)

annaoj powiało taką tajemniczością, że teraz nie wytrzymam napięcia, obyś nam to mogło szybko powiedzieć :) Opis obozu na blogu- a jednym słowem mega zadowolone ! udane wyjazdu :*

ewki obyś szybko wyszła na prostą i miała dużo wolnego czasu !

Lenka a TY gdzie ?

widziałam, że nasza kate zmieniła nika .. gdzie jesteś ?

doris, poziomki, martika, ania, marty, liza, happymama przywołuje was do powrotu :)
 
Stefa obiad robie , sztangę podnoszę i trwania kosze

Dna śledzę na bieżąco , udanego wypoczynku

Annaoj no nie bądź taka , gadaj


No wiesz co kate , ty to już chyba w ogóle zapomniałaś w nas


Dziewczyny chyba za dobrze macie , non stop w rozjazdach ;)


W sobotę na wesele idę , normalnie szał ciał
 
Lenka to zrób więcej tego obiadu, wpadnę skosztować :-D Kreacje weselną już masz? no pokaż, pokaż :)

a nasza kate to się udziela na forum ale nasz wątek omija szeroki łukiem :(
 
Leczo robie wiec spoko ,cukinia mi narosla to trzeba coś zrobić

Kreacje mam i w butach się uczę chodzić ha ha
 

Załączniki

  • 1438153745586.jpg
    1438153745586.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 81
reklama
hej

zbieram się już chyba 10 raz, żeby napisac posta, ale nie chce zanudzać,
bardzo źle znosze tą ciąże od samego początku, mam chyba wszytskie możliwe dolegliwości,
jak bym pisała regularnie, to ktos by nie wytrzymał i napisał by, ze to nie jest wątek ciążowy,
maluszek jest zdrowy, rośnie jak szalony, młodzi mają wakację, szaleja w domu,
M wręcza mnie praktycznie we wszystkim, a ja odliczam ile jeszcze do końca,
szkoda mi wakacji bo uwielbiam je ale w tym roku chce zeby szybo przeleciały bo po wakacjach
praktycznie zaraz maluch będzie z nami, nie możemy sie już doczekac a ja najbardziej,

annaojkce, stefa udanych wyjazdów

lenka ślicznie wyglądasz

,pozdrawiam Wszystkie !!!
 
Do góry