reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Hehe dobre. Akurat bo zniknie nie. No właśnie ludzie są dziwni. A ja chyba nie potrzebnie się tym przejmuje. Już mi trochę wogule lepiej. Ale nadal boję się cholernie porodu. Jeszcze jak będzie długo trwał to chyba nie wytrzymam.
 
reklama
Mi nie stety przy 3 porodzie Polozna powiedziała ze nie ma sensu bo jestem wielorodka. A co to ma do rzeczy. Tzn że mnie może boleć? Dlatego też boję się.
 
Totalna bzdura! Jak tak mozna powiedziec. Przy szybkim porodzie nie ma sensu bo mozna nie zdążyć ale co ma do tego ilośc przebytych porodów?

Słodka jak sie czujesz? Kiedy masz termin bo ja nie widze suwaczkow


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Termina mam na 17 czerwca. Czuje sie dobrze, ale mialam problemy z sercem. Puls mi swirowal. Jak ide do lekarza to mam wysokie cisnienie, a caly czas dobre ;). Organizm sobie jaja ze mnie robi.
 
Moja matka tak reaguje na szpital, normalnie ma za niskie a w szpitalu masakra.

Juz niedługo teraz szybko zleci bo święta, maj i juz. Pewnie nie mozesz sie juz doczekac [emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Poziomki, mam stracha jak tylko sie nie rusza. Z jednej strony ciesze sie z ciazy, ale z drugiej chcialabym zeby byla juz z nami po tej stronie brzucha.
Mam glupie i straszne sny. Nawet boje sie przygotowac juz cos, np. Ubranka badz wozek
 
Biedna, nie bede Ci pisać ze przygotowanie wyprawki nie ma wpływu bo przecież to wiesz ale na ciężarny mózg nic nie działa. Ja przez schizy mam zawsze dopplera w domu bo mi odbija.
Na pewno wszystko bedzie dobrze, jeszcze troszke

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry