reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Holandii

Narazie powiedziala mi ze duzo dzieci rodzi sie do 7 dni po terminie wiec trzeba czekac. Wizyte mam we wtorek i jak nic sie nie wydarzy to beda zagladac co tam sie dzieje i ewentualnie skieruja do ginekologa.. wywolanie jest ostatecznoscia .. Ale jestem w duzym stresie ostatnie usg bylo w 30 tyg od tamtej pory nic wiecej nie wiem nawet ile dziecko wazy.. Jestem zawiedziona ich podejsciem do sprawy
Hejka co u Ciebie?
 
reklama
Hej a wiesz już dobrze powoli uczymy się siebie,pierwsza nockę po szpitalu dał nam popalić cała noc nie spał i płakał oczywiście jak rano przyszła krammzorg to dziecko aniołek hhehe :)), ale jest ok dużo śpi, ja już po baby blues, parę dni to miałam tragedie, oglądałam film i potrafiłam płakać.. :) a jak u was??
 
Hejka a jak u ciebie, urodziłas już??
Tak tak :) u nas w poniedzialek bedzie trzeci tydzien . Pierwsze poltorej tygodnia byly bardzo przyjemne mala duzo spala byla grzeczna. Teraz troche sie wycwanila i nie chce mi spac w lozeczku .. i ciagle bylaby przy cycu najchetniej . U mnie porod byl tydzien po terminie ale poszedl tak szybko ze kazdy byl w szoku i nie dowiezali o 1 dojechalismy do szpitala a o 2.45 mala byla juz z nami. Bol koszmarny ale bylo warto;) a jak Twoja dzidzia spi w lozeczku?
 
To super gratuluję, to jakoś urodziłas tak jak ja? Ja 21.10,to super zazdroszczę porodu, bo mój był dosyć ciężki.. Tak malutki śpi w łóżeczku, w dzień jak robi sobie drzemki to go kładę do wózka w salonie lub na narożnik, w łóżeczku śpi tylko na noc i narazie nam to wychodzi.. A dużo razy Ci malutka w nocy wstaje?
 
Ja urodzilam 22.10 :) a roznie to bywa nieraz po 2 razy a nieraz co 2 h zalezy od dnia . No to zazdroszcze bo moja lozeczko uwaza za wroga ja ja nauczylam bo karmilam w lozku na lezaco i teraz mam efekty . :( no ale coz moze z czasem sie to zmieni . A u Ciebie jak wygladaja noce?
 
U mnie pierwszy tydzień wstawanie co godzinę.. Nie musiałam wybudzac.. Teraz jak mały idzie spać po 21ostatnie cycanie to śpi do 2max3w nocy i potem wstaje o 6 i do 9 pospimy tylko nieraz w nocy zostaje już u nas w łóżku bo przysypiam razem z nim:), a próbowałaś dać smoczka? Mi też chciał wisieć na cycu ale wkoncu załapał smoka i jest lżej, teraz jak się naje to wypluwa mi cyca i nie wisi na nim :)
 
reklama
Moja zasypia przy cycku smoczka jej daje ale sie na to nie nabiera . Czasami sie zastanawiam czy nie mam za malo pokarmu .. i dlatego zasypia .
 
Do góry