reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Holandii

reklama
No ciezko okreslic z tymi porodami tu czekaja do 42 tygodnia i dopiero wywoluja dzis moja sasiadka urodzila tydzien po terminie bez wywolywania
Często się zdarza że jednak tydzień po terminie rodzą się dzieci ale ja już zaznaczyłam że max tydzień i że minimalnie tydzień czekają A max 2 więc do mnie należy decyzja . [emoji16] [emoji307]
 
Dobrze wiedzieć z tym wywołaniem.
A jak wpsominasz porody w domu?mnie na sama mysl przerażają..a dzisiaj jeszcze przyszla paczka kraamzorg z ubezpieczenia te wszystkie gaziki i wgl..masakra jakos mnie przeraza poród w domu..ma nadzieje ze do szpitala zdążę :)
 
Dobrze wiedzieć z tym wywołaniem.
A jak wpsominasz porody w domu?mnie na sama mysl przerażają..a dzisiaj jeszcze przyszla paczka kraamzorg z ubezpieczenia te wszystkie gaziki i wgl..masakra jakos mnie przeraza poród w domu..ma nadzieje ze do szpitala zdążę :)
Ja bardzo dobrze mialam super polozne no i ten drugi porod trwal 1.5 godziny od odejscia wod pozniej juz byly bole parte i jakby polozna sie niepospieszyla to bym urodzila sama
Tu i tak jak wszystko jest wporzadku to wychodzisz po 3 godzinach
Teraz mam troche inna sytuacje cala ciaze mam krwawienia i co poltora tygodnia mam wizyty w szpitalu i raczej niepozwolili by mi rodzic w domu a zreszta dzieci sa juz w takim wieku ze niechcialabym im fundowac takich emocji chyba ze znowu niezdaze [emoji23][emoji23][emoji33][emoji33]
 
Nie wiadomo dlaczego córce tak się spieszyło. Wszystko jest z nią w jak najlepszym porządku. Nosi okulary od 3rz, mała wada i nie wiem czy wiązać ją z wczesniactwem bo jako noworodek nie miała badanych oczu.
 
Ja bardzo dobrze mialam super polozne no i ten drugi porod trwal 1.5 godziny od odejscia wod pozniej juz byly bole parte i jakby polozna sie niepospieszyla to bym urodzila sama
Tu i tak jak wszystko jest wporzadku to wychodzisz po 3 godzinach
Teraz mam troche inna sytuacje cala ciaze mam krwawienia i co poltora tygodnia mam wizyty w szpitalu i raczej niepozwolili by mi rodzic w domu a zreszta dzieci sa juz w takim wieku ze niechcialabym im fundowac takich emocji chyba ze znowu niezdaze [emoji23][emoji23][emoji33][emoji33]
To pozazdrościć takich porodow lecz wolałabym rodzić w szpitalu.[emoji16] A poród bardzo boli jesteś w stanie z jakims bólem to porównać?
 
Nie wiadomo dlaczego córce tak się spieszyło. Wszystko jest z nią w jak najlepszym porządku. Nosi okulary od 3rz, mała wada i nie wiem czy wiązać ją z wczesniactwem bo jako noworodek nie miała badanych oczu.
Aha a jaka wadę wzroku ma ? Skoro z córeczka jest w najlepszym porządku to najważniejsze że nie ma wielkich skutków ubocznych wczesniactwa.
 
reklama
To pozazdrościć takich porodow lecz wolałabym rodzić w szpitalu.[emoji16] A poród bardzo boli jesteś w stanie z jakims bólem to porównać?
Poród boli bardzo. Ja dwa razy w trakcie porodu krzyczałam, że nie dam rady i dzięki wsparciu męża (Kochanie, jeszcze chwilkę, już widzę główkę) to pewnie bym się poddała.
Myślę, że wydanie takiego cudu na świat musi mieć swoją cenę. Płacimy ją my, kobiety i dzięki temu jesteśmy bezcenne.
 
Do góry