reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Przylaczam sie i ja.

A wiec wesolutkich Swiat,samych milych rzeczy ,obzarstwa(a co!),spokoju,zdrowia i spelnienia marzen w 20114 Roku!!!!!!!!


Jarzynka mi sie gotuje na salatki,placki gotowe,bigos tez:-)Wigilia u rodziny a wiec odpada caly trud przygotowan,ale na brak roboty nie narzekam.
Trzymajcie sie cieplutko,gdziekolwiek jestescie!
 
reklama
Ja również Wam dziewczyny i Waszym rodziną życzę wszystkiego dobrego radosnych świat:-) oraz szczęśliwego nowego roku... @@
 
No heeej, witam Was w Nowym Roku! Skoro nikt nie pisze to znaczy ze wszystkim sie dobrze wiedzie? Mam nadzieje ze tak ;)
U nas jest git, podroz samolotem, gdyby nie przesiadka I fakt ze nasz pierwszy samolot nie odlecial z powodow technicznych (Austrian Airlines :p) zaliczylabym do bardzo udanych. Meczace bylo to tylko niezmiernie: mielismy mase bagazu, wczesna godzina wylotu, do tego jeszcze ponad 200km do Wiednia na lotnisko.. w sylwestra bylismy juz w Austrii, moj maz w pracy na nocnej zmianie a ja sama z Kinia ktora usnela o 23:30 i moze to ze wzgledu na wymeczenie, ale zadne wystrzaly jej nie zbudzily.
Ogolnie nastroje u nas dopisuja, a ja im dluzej siedze w domu tym bardziej potrafie sie tak naprawde macierzynstwem cieszyc i przystopuje chyba z szukaniem pracy (moj maz mial isc na Karenz ale jako ze ja nie znalazlam nic, to nie poszedl)... Jeszcze intymniejszy szczegol: nareszcie dostalam pierwszej po ciazy miesiaczki (a juz 2 miesiace nie karmie). Ciesze sie, bo wreszcie moj organizm wraca do "normalnosci" i wiaze z tym nadzieje na wzrost libido, bo niestety, ale dobrze nie jest.
Pozdrawiam :)
 
Hej! I ja witam już z Wiednia, dziś wróciliśmy po trzytygodniowym byczeniu się w Polsce! Mimo że było cudownie, to stęskniłam się za naszym mieszkankiem i spokojem, gdy jesteśmy tylko w trójeczkę :)

Pochwalę się, że moje dziecko pojechało do Polski z dwoma zębami, a wróciło z siedmioma, masakra jakaś! Na szczęście to przyspieszone ząbkowanie znosił bardzo dobrze, być może dlatego, że jednak duuużo ludzi dookoła niego było, każdy się nim zajmował, pewnie gdybyśmy byli sami to może nie byłoby tak kolorowo.

Mokito fajnie, że przetrwaliście podróż :) Filip w Sylwestra został z dziadkami, bo my z mężem mieliśmy wychodne, to moja mama mówiła, że wystrzały też w ogóle go nie obudziły, przespał całą noc :) Ja nie mogę uwierzyć, że końcem tego roku wracam już do pracy, ten czas tak szybko leci!

Życzę Wam i Waszym rodzinom pomyślności w Nowym Roku :)
 
Hey dziewczyny, troszke mnie nie bylo, bo Maz do mnie "zygał" i wylal piwko na laptopa no i musial Mikolaj przyniesc nowego ;-) laptopa oczywiscie :-D Takze wracam i skladam Wam najserdeczniejsze zyczenia noworoczne :tak: niech Wam dzieciaki rosna sliczne i zdrowe :-)

a co u nas? A wiec Gucio od polowy listopada wystepuje z 6 zebami, poki co dalej sie meczy, a zebow nie widac. W Polsce nie odpoczelam nic, Mlody dalej na cycu i przy tym calym zabkowaniu to i co godzine sie domagal. Teraz jestesmy juz w Wiedniu od tygodnia i jest ciut lepiej, tylko 2 pobudki :-D Sylwester w lozku z chlopakami :zawstydzona/y: a wczoraj wybralismy sie do term juz 2. raz, bylo swietnie, uwielbiam szalec z Mlodym w wodzie :laugh2:

Mokito a u mnie odwrotnie, karmie nadal a juz od 4 miesiecy mam. Gdzie tu sprawiedliwosc?! :cool2:
 
Ostatnia edycja:
halo halo to i ja zycze wielu sukcesow w tym Nowym Roku.
Szukalam dzis kaszy jaglanej w Wiedniu i nie znalazlam,orientuje sie ktos gdzie moge ja zakupic?
 
Elżbieta coś w stylu kaszy jest w dm, nazywa się Hirse. Podobno w Merkur można też znaleźć. Ja też szukałam kaszy i kupiłam w dm właśnie, ale to nie jest taka jak w Polsce. Może zajrzyj do któregoś z polskich sklepów
 
reklama
vixen89 dziekuje, kurcze ale hirse to chyba proso jest ,kupilam to dzis rano z alnatury w dm ale to nie to chyba,moze wlasnie w Merkurze bedzie.Jak nie znajde zakupie w pl.
 
Do góry