reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Kasia15044
Co do zapalenia dziąseł, to ja w pierwszej ciąży może nie miałam zapalenia ale moje dziąsła były bardzo wrażliwe, trochę opuchnięte i bolały(szczególnie przy nitkowaniu)dentysta kazał mi myć zęby parodontaxem, i płukać płynem do jamy ustnej ale bez alkoholu, ja kupowałam taki z dm najtańszy bez alkoholu, te droższe też są takie. I kazał smarować dziąsła miejscowo taką pastą łagodną tyle że ja dostałam od niego próbkę np colgate sensitive a ponoć te próbki są mocniejsze niż pasty dostępne w sklepie.
Mam nadzieję że pomogłam
 
reklama
Mokito mi też kiedyś tu pomogli, więc czemu i ja miałabym teraz nie pomóc :) czyżby przedwczesny bunt dwulatka? :p
fajnie, że ciąża już tak Ci nie dokucza i teraz sama radość :)

Kapelutek wow, gratulacje! A nie boisz się w kwestii zdrowotnej? U Ciebie jeszcze nawet rok nie minął od cc... Mi ginekolog powiedziała, że najbezpieczniej jest odczekać dwa lata. Podziwiam niesamowicie za taką małą różnicę wieku :p z jednej strony to fajnie, odchowasz i dzieciaczki będą mogły się razem bawić itd, ale jak sobie pomyślę, że teraz miałabym mieć jeszcze noworodka, to trochę mnie to przeraża :D my czekamy ze starankami jak Filip będzie miał dwa latka :)

Gabi89 powiem szczerze, wszyscy polecają, ja nie. Przede wszystkim dlatego, że tort nie wyglądał jak miał wyglądać (bardziej przypominał kwiatka niż lwa), grzywę zrobili różową (!!!) zamiast czerwonej, byłam wściekła jak nie wiem, wiedzieli, że to tort dla chłopca, no i smak nie ten na jaki się umawiałam. Ogólnie wszystkim smakował, ale mnie chyba jednak nie przekonują torty z tą masą cukrową na wierzchu, ładnie wyglądają, ale jest tak słodka, że trzeba ściągać z tortu do jedzenia.
 
Vixen, problem moze, ale nie musi pojawic sie przy porodzie jedynie. Nie planowalismy kolejnego dzidzusia az tak szybko, ale jestem dobrej mysli. Mnie tam akurat nie przeraza fakt, ze beda dwa Brzdace w domu... mysle, ze wszystko jest do ogarniecia :-) byle by byly zdrowe. A tak szybka ciaza po cc nie ma wplywu na stan zdrowia dziecka :-)
 
Kapelutek bardziej chodziło mi o rozejście się cięcia na macicy, gdy dzidzia będzie rosła, bo że z maluszkiem wszystko będzie ok, to wiem :) Pewnie, że wszystko jest do ogarnięcia, podejrzewam, że jak już trzeba to można się spiąć i wszystkiemu podołać :)
 
Pewnie, na pewno wszystko będzie dobrze! Zdecydowałaś się na innego ginekologa czy dalej do Wiltosa? Trzymam kciuki za dobre wieści :)
 
Mam kolezanke ktora miala w styczniu 2013 cc a teraz w listopadzie ma termin drugiego dzidziusia. Nie wiem na ile to ryzykowne, zalezala jej na niewielkiej roznicy wieku.
A z tym buntem to nie wiem, moze za pol roku sie zacznie na dobre (oby nie ;-))
 
Kapelutek, gratulacje:)

My wczoraj w nocy wrócilismy z Polski, jestem wykończona, ale Zuza oczywiście w pełni sił wstała już o 6.20:) Póki co nie mam sił na rozpakowywanie i sprzatanie, siedze i czekam az mała bedzie chciała spac:)Myślałam ze bedzie fajna pogoda i gdzies wyjdziemy a tu masakra jakas:/
Zuza w Pl czuła się jak w raju, jak tylko słyszała ze ktos mówi ze wychodzi to pierwsza czekała przy drzwiach:) Naszczescie była ładna pogoda także wybawiła sie z kuzynostwem. Coraz wiecej słów zaczyna powtarzac. Bardzo wesoła i pomysłowa z niej dziewczynka, tylko myśli co by tu wykombinowac:)

Pozdrawiam wszystkie Mamusie:)
 
reklama
Do góry