reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hejka
Ja sie tak długo nie oddzywam bo mam młodziez na wakacjach, a to równiez liczy sie z tym -kiepski dostemp do kompa;-)ale z racjji posucia sie pogody wprowadzony został grafik na kompa:-D.
A tak ogólnie to wszystko oki ,amelka zrezygnował mi z popołudniowych drzemek ale za to chodzi spać o 17-18.00 i pobodka 8,00-9,00 :szok:czyli koniec z zakupami po południu.
Ragazza Mam troche namiarów na kuchnie ale to tez zalezy jaki styl Cie interesuje.Bo jak na bratford to sporo tu tego ,a nawet sporo masz pod nosem:tak:
Kasia zdróweczka
m02051991 A byłaś w tym parku w st.Roberts w Saltaire ,bardzo fajne miejsce na spedzenie wolnego czasu w parku;-)
Żaneta przykro mi ze nie dotarłam ,ale jakoś mi ciezko sie teraz z cała ferajna gdzieś ruszać.ale miski zostają jeszcze 2 tyg a potem wszystko wraca do normy;-)
 
reklama
czesc
ja mam chwilke czasu dopiero teraz .My jakos domulilismy do wieczora ,G.wlasnie poszedl do pracy i zostalam sama ,ale nic to ,bo przeciez Dominik do mnie przyjdzie w nocy :laugh2:.Jasmina zlapala katar ,matkoooo ,mam nadzieje ze przejdzie jej w miare szybko ,ale Dominik juz zacza mowic ze i jemu cieknie z nosa :dry:
Zaneta - dzieki za goscine .
Marta - wielkie dzieki za podwozke ,ty to kochana kobita jestes .
Kasia - duzo zdrowka !!
 
Witam.
Ja i Oluś wstaliśmy dzisiaj o 5.15 i wczoraj było tak samo.Średnio mi się to spodoba ale co zrobic.Od kilku dni mam rusztowania do o koła bloku.Trochę mnie to denerwuje bo muszę zasłaniac okna bo jakaś skrępowana się czuje.I tak na byc przez 12 tygodni.No nic trzeba to jakoś przeżyc a póżniej będzie ładnie.

Mam pytanie do dziewczyn co robią zakupy na Amazonie.Wczoraj wieczorem weszłam na konto a tam na karcie kredytowej minus 49f i kompletnie nie wiem o co chodzi bo nic nie kupowałam w ostatnim czasie.Z tego co widzę to ściągnięto mi tą kaskę za członkostwo tylko ja nic takiego nie wykupowałam wiec z jakiej paki mi ściągają tyle kasy z karty kredytowej?Może miała któraś z was podobny problem?

jstysiak a do kiedy masz młodzież na wakacjach?

ragazza co do kuchni to nie mam pojęcia.Sama jestem ciekawa ile kosztuje.Co myślisz o shared eqity bo zaczynam rozważac taką opcje.

Domi mój Krystian dopiero jak miał 2 i trochę nauczył się robic na nocnik więc spoko nie masz co się stresowac.Ty i tak masz spore wyzwanie bo musisz nauczyc dwoje dzieci w tym samym czasie.Dużo cierpliwości życzę.

Renuska mam nadzieje że małej szybko przejdzie katar.Zdrówka

WerkaMirek Darmowe lekcje angielskiego w siedzibie Sharing Voices . Tel. 07769356673

A ja nadal jakaś taka słaba przez ten paskudny katar.Krystian ma dzisiaj wolne od przedszkola to pewnie nie będę się nudzic.Pozdrawiam babki pisac bo nuda.
 
Ostatnia edycja:
Emilka13 skontaktuj się z agnieszką Uk ona powinna znac namiary na firmy co wynajmują zamki.

mo25...fajna ta farma muszę się tam kiedyś wybrac z chłopakami.
 
Ostatnia edycja:
Hej:)

Ponurej pogody ciąg dalszy. Ciekawe czy to lato jeszcze do nas wróci:confused:
Jak by ktoś chciał to jutro w Harold Parku jest jakiś piknik. Malowanie twarzy, chyba jakieś zwierzątka, bouncing castle itp. Zaczynają o 12. My się przejedziemy:tak: Oby tylko nie padało.

Kasia a co to jest to shared eqity?? Czy to jest jak shared owners? Jesli tak to według mnie nie warto bo oprócz kredytu płacisz czynsz housingowi.

Ragazza kilka kuchni jest w b&q. Sama niedawno interesowałam się tym tematem i narazie jestem nastawiona na kuchnię z ikei. Daj znać jak cos ciekawego wyczaisz:tak:

Jstysiak ale masz śpiocha w domu:szok:

Moja Olivka właśnie przegląda katalog argosa i całuje lalki:-D:-D
 
Czesc :-)

Ja mam dzisiaj w koncu wolne, wiec pierwsze co to musze odwalic sprzatanie, a potem relaksik. Kuchnie i sypialnie juz ogarnelam, zostal mi salon, odkurzanie i mycie podlog. :-( Lenka dostaje szalu, a ja razem z nia bo kolejne zabki jej wychodza. Ma juz ich 13, a tyle jeszcze przed nami. :-(

Jstysiak - interesuje mnie wszystko oprocz high-gloss, czyli na wysoki polysk i nie lubie tez bardzo nowoczesnych. Chcialabym albo shaker-style, albo country look. Zapodaj kobitko jakies namiary, to teraz w weekend pojezdzimy.

Zaneta - 25tyz zl to ja bym za kuchnie nigdy w zyciu nie dala, bo mi sie za szybko nudzi. A nie wyobrazam sobie taka kuchnie za np 8 lat wywalac. A moda szybko sie zmienia. Moja kolezanka kilka miesiecy temu zamowila kuchnie w IKEA i zaplacila za nia 1300f do tego dokupila sobie sprzety i maz jej montowal. Zmiescila sie z cala kuchnia w 2000f, a ma fajny ceramiczny zlew dwukomorowy i gruby drewniany blat. I jest bardzo zadowolona. 6000f to stanowczo za duzo jak dla mnie.

Kasia - shared ownership to jest dobra opcja. Na pewno lepsza niz wynajmowanie, bo to kompletne wyrzucanie kasy w bloto. My juz straclismy na wynajmowaniu 20 tys funtow.:wściekła/y:A jak kupisz w shared ownership to przynajmiej mozesz swoja czesc po pewnym czasie sprzedac, dozbieracie sobie na normalny duzy depozyt i za kilka - kilkanascie lat kupicie cos innego. My dlatego kupujemy to mieszkanie, bo chcemy splacac juz swoje,a w miedzy czasie zbierac kase na depozyt na nastepne lokum. Tak robie Angole i ciapaci i zauwazylam, ze dobrze na tym wychodza.

Dobra, lece do Lenki, bo jeczy i steka od rana. Narka. :-)
 
Sylwia.m shared eqity płacisz tylko ratę kredytu a nie jeszcze czynsz jak to jest w shared ownership .No i jesteś dłużna np.25% który pożycza Ci deweloper.Jeśli na przykład oddasz mu to w gotówce po 5latach to nie płacisz odsetek.Mi się wydaje to w miarę ciekawe.Ale chciałam poznac wasze zdanie.
 
Ostatnia edycja:
Ragazza a powidz czemu mąż koleżanki sam montował kuchnię?? Ja widziałam na stronie że oni montują, czyli za to się coś więcej płaci??

Kasia a przez te 5 lat nie musisz nic płacić deweloperowi?? Jeśli tak to spoko bo za 5 lat to może już do pracy wrócisz i zawsze to łatwiej będzie.
 
reklama
Do góry