reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hello!!!!!!
Jak zawsze weekend minal na szalonych papierach:-D:-D:-D:-D:-DA od poniedzialku zawsze cos nie tak:szok::szok::szok:Szkoda słow:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
mamatrojeczki-gratuluje domku:-):-):-)
kasia8118-ja tez korzystam z uslug Grzeska i jestem zadowolona ale nie pamietam ile wzial od nas z BD15 na BD10 zapytam pozniej mojego W to ci pozniej napisze:-):-):-)
zaneta-spoznine zyczenia dla Pawełka:tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Ja dzisiaj na tak szybko...
My po zakupach w miescie, a potem popoludniu na spacerek. Bylysmy w takim sklepie z uzywanymi rzeczami a tam sa tylko dla dzieci, super. Ubranka mozna za gorsze kupic praktycznie jak nowe, wszystko hustawki wozki doslownie wszystko....

Hagie, jutro mozemy sie tam wybrac moze cos dla swojej malej wybierzesz??

Kasia - moj robi raz na popoludnie, raz na rano. Ma zmienna zmiane... Twoj tez??

Wy tak o tych socjalnych domach.... Kurde ja tez bym sie starala... Ale w sumie nie ma sensu na pol roku...

Przypomnialanm sobie z ektoras pytala z kim mieszkam. Mieszkam ze znajomymi, i oni maja psa. Niby nie ejst grozny ale oni brudasy, ona ksiezna Elzbieta nr 3 zmeczona chora i wogole zero obowiazkow a nawet nie [pracuje:szok::-D

My czekamy na nasz dom, jest w trakcie budowy, pfii gorzej dopiero zaczna go budowac w kwietniu i klucze moze dostaniemy na grudzien najwczesniej!!! Czyli jeszcze kupa czasu. Zdecydowalismy sie na kupno wlasnego...I ten dom bedzie stal jakies 150m od obecnego hehe. Wiec przeprowadzka podejrzewam bedzie tania, lozko na plecy i na pieszooo!!!
 
werkaimirek HaGie o ktorej sie wybieracie do tego sklepu?gdzie on wogole jest/ja nakupowalam teraz rzeczy kurcze nowych i troche sie wykosztowalam ale dla dzieci nigdy nie za wiele, a moja ma w czwartek urodziny i musze jutro kupic prezenty moze moglabym sie z wami wybrac...?a foteliki samochodowe tam są?bo potrzebuje szybko kupic dwa...mialam nadzieje ze w mothercare będą ale nie bylo gdzie to kupie...?mój ksiąze pojechal dzis do Londynu po auto i musimy conajmniej do kwietnia odlozyc przeprowadzke do yorku przez to...a jest fajna przecena ubran nie wiem jak ten sklep sie nazywa ale na metkach jest sugar pink i niby likwidują i super ceny...jak sie wychodzi z parku w strone bank st
 
Hej:)

Koniec obijania, trzeba wreszcie coś napisać, tylko co jak w głowie pustka:-D Ja już żyję wyjazdem. Cieszę się że spadł tam śnieg ale mam nadzieję że drogę będziemy mieli dobrą i nie dopadnie nas śnieżyca w trasie:sorry:
Teraz w avonie jest hulahop za 8 funtów i postanowiłam sobie kupić:-p

Werka to ja się pytałam o Wasz dom. Faktycznie nie ma sensu przeprowadzać się na kilka miesięcy tylko. Super że będziecie mieli swoją chatkę i to jeszcze nojkę sztukę:tak:

Izunia myślę że Twój mąż szybko znajdzie jakąś pracę na ciężarówkach:) Co do gratów to u mnie też jest tego dużo za dużo. Ja mam tendencje do trzymania wszelkich szpargałów, bo przecież zawsze się przyda ale już obiecałam sobie że po remoncie zostawię tylko to co mi jest do życia niezbędne, ciekawe co z tego wyjdzie:-D

Mamotrójeczki fajnie, że jesteście zadowoleni. Mieszkanie faktycznie duże. Ja też kojarzę te mieszkania nad sklepami przy głównej ulicy. To tam mieszkasz?

Kasia dzisiaj koleżanka się przeprowadzała i miała jakiegoś kolesia co bierze 20 funtów za godzinę.


W przyszłą niedzielę czyli 19 lutego o 10 będzie znów ta wyprzedaż w Cleckheaton.
Whitcliffe Mount Sports Centre BD19 3AQ
[h=6][/h]
 
hejka

Ale zimnoooo brrrrr, My juz po spacerku z HaGie i jej slodka Zuzia.
A teraz pije ciepla kawke z mleczkiem. Laurka jeszcze spi po spacerze, moj stoi i gotuje gularz po wegiersku... z kluskami slaskimi!!Mniam mniam!!

Michalina - wybacz ze dopiero Ci odp, ale wczoraj wiecz juz nie zagladalam na neta. Ten sklep jest na Tong Street. na BD4, wies zmoze gdzie ejst magazyn NEXT to wlasciwie na przeciwko. To maly sklepik ale jest duzo roznych rzeczy. Zabawki ubranka. Wczoraj widzialam tam fotelik taki tylko do zamontowania w aucie. Niestety tylko jeden. i nawet w przystepnej cenie.
My z Hagie wybieramy sie tam we wtorek.


Sylwia - dzieki za info o wyprzedazach. Chyba znow pojedziemy bo ostatnio fajne rzeczy wypatrzylismy. Moze uda mi sie kupic jakies zabawki, w sumie to szukam czegos takiego.
fisherprice rainforest jumperoo | eBay

Moze ktoras z was widziala to?? W sklepie kosztuje to 100f, troche za drogo. A znajac zycie i tak dlugo w tym nie posiedzi...
 
Witam.

Strasznie dzisiaj zimno.

WerkaMirek tak mój R pracuje na dwie zmiany.A jumperoo widziałam chyba z dwa dni temu na gumtree uk Bradford za 40f:tak:.Myślę że to bardzo dobra cena.Chyba ze moze jeszcze nasza koleżanka Tynia ma jeszcze na sprzedaż bo wiem że niedawno się ogłaszała na Bradford 24.

sylwia.m a możesz zdobyć jakieś namiary od tego faceta od przeprowadzki?Cena kusząca.Ale może tak tanio bo mała odległość lub mało do przewiezienia:sorry2:.

alexnow i co pytałaś się swojego ile płaciliście?
 
Hejka, ale zimnica dzisiaj :szok: . Nawet w niektórych miejscach w Anglii było w nocy: -12 . Przy tym ich budownictwie to katastrofa.
Michalina ja kupiłam fotelik z regulowanym zagłówkiem, taki jak ten: Buy Britax Adventure Car Seat at Argos.co.uk - Your Online Shop for Car seats. za £5 w Dewsbury na rynku w niedzielę. Warto tam popatrzeć. Tanie też ciuszki, zabawki i foteliki mają w sklepie w Cleckheaton przy Westgate Road (BD19 5ET) Sklep jest zaraz przy wiadukcie. Jest to sklep z używanymi rzeczami. Nawet łóżeczko z materacem Mothercare było za £35. Rowerki od £10 i wiele innych rzeczy. Warto tam zajrzeć :tak: .
WerkaMirek z linka, który wstawiłaś wynika, że za bay now jest to jumpero za £50 a można też licytować a od Bradford nie jest to tak daleko, może warto zalicytować :-) . Jest też z Liversedge do licytacji: fisher price rainforest jumperoo | eBay . Może udałoby się kupić za 30 :-). warto spróbować.
 
reklama
Hej:)

Zimno dzisiaj strasznie. Spacer sobie odpuścimy bo głowa mi pęka:( Marcel u cioci, Olivia układa puzzle a ja leżę pod kocem bo mi strasznie zimno;/
Właśnie w prognozie zobaczyłam że jutro i w piatek ma śnieg padać. Ciekawe czy się sprawdzi.

Hagie na ebayu zobacz. Ja też miała dla Olivki to jumpero. Nie pamiętam za ile kupiłam ale sprzedałam za 30f więc na pewno Ty też znajdziesz jakieś po okazyjnej cenie:)

Kasia zapytam:)
 
Do góry