reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hagie ja już jechałam samochodem do Polski jak Olivia miała roczek a Marcel 2,5. Zresztą dużo dziewczyn tutaj jeździ autem. Chyba wszystkie potwierdzą że podstawa to dvd z bajkami:-D latem to nam zajmuje 24 godziny, teraz pewnie zejdzie dłużej.
 
reklama
hej hej:-)

zimno dzisiaj strasznie,niedawno wrócilismy z tesco i zmarzlismy strasznie,bo poszliśmy na spacer.

WerkaMirek my mamy jumperoo i jest super,Natek bardzo lubi w nim siedzieć,2 razy nawet zasnął:-Di kupiłam jak mia niecałe 4 miesiące i od początku go wkładałam.Co prawda na początku tylko na chwile,ale z dnia na dzień coraz dłużej.:tak: Tylko ja kupowałam nowy na ebyu i zapłaciłam 80f.Próbowałam licytować,ale ceny uzywanego dochodziły praktycznie do ceny nowego,a jeszcze gdzieś jezdzić odbierać.Więc stwierdziłam,że biorę nowy,i na następny dzień po zakupie już był:tak: Zabawka udana :-D

No ja tez się wybiorę na ta wyprzedaż,blisko mam:-)

mamatrojeczki o jakim ty sklepie piszesz??bo nie kojarze:no:

No ja jestem za spotkaniem,może w końcu Was poznam:tak: w przyszłym tyg mi pasuje,ale ja przyjade do bradford busem,bo mój ma na 14 do pracy,a zresztą nie lubie jezdzić autem po bradford:no:

fajnie jakby śnieg znowu spadł :rofl2:
 
izunia1986 ten sklep jest nowy. Jak przejdziesz na światłach przy poczcie to musisz skręcić w lewo. Na rogu jest pub, później bar śniadaniowy a za nim mały trawnik i za tym jest sklep z używanymi rzeczami dla dzieci. To jest w stronę straży pożarnej. Mają naprawdę bardzo duży wybór. Jak mieszkasz w pobliżu to przejdź się na spacer i zajrzyj tam. (czy my się nie spotkałyśmy raz na play group w Cleckheaton, tylko, że ja nie mialam czasu gadać, bo mój mały stale gdzieś biegał, a ja za nim ? Byla tez wtedy Kasia z dziewczynkami :-) )
 
Ostatnia edycja:
hejka Ja dopiero teraz mam troche czasu ,wiec zasiadlam przed kompem .Wlasnie wrocilsmy z Dominikiem z zakupow i teraz chlopy skladaja lego wiec mam ich z glowy ,a dziunia im towarzyszy .Dzis faktycznie bylo zimno ,ale my sie zimy nie boimy i sie nachodzilam jak nigdy . Zaneta - no moja lala tez wszystko malpuje i jeszcze tak wymusza ....A jak sie jej czegos nie da to wyplakuje sie w podloge .A po schodach to tez juz ja Dominik nauczyl wchodzic i schodzic . Werkamirek - tobie to pozazdroscic chlopa .Moj jest dobry ,prawie aniol ,ale zeby chociaz gotowac potrafil .A wiecej dzieci ja tez nie planowalam ,wszystko oddalam ,dla Jasminy ostala mi sie tylko wanienka ,ale tylko dlatego ze czasami robilam w niej reczne pranie .Wiec sie zastanow z tym pozbywaniem sie rzeczy . Agaam - Ty leniuszku .
 
mamatrojeczki to juz wiem kim jesteś:-) faktycznie się poznałyśmy :-D nawet niedawno cię widziałam jak jechałam autem z moim i mu mówiłam,że poznałam cię na playgrupach:-)
Dzieki za info z sprawie sklepu,kurde prawie codziennie jestem w centrum,ale w sumie w tamtą strone nigdy nie chodziłam,bo mieszkam z innej strony.Więc jutro pociskam tam na spacer:tak:

ja nie dawno wróciłam z fittnessu,teraz odpoczywam przy kompie.kurde i już mróz idzie,zimno....ale za 2 tyg będę się opalać na Lanzarote :tak:
 
Hejka

co wy dzisiaj tak cicho siedzicie?? a moze juz zyjecie zblizajacym sie weekendem??
Wiecie co dziewczyny, ja dzisiaj tak sobie pomyslalam, ze Laurka ma juz prawie 5mies. A calkiem nie dawno jeszcze wam tu stekalam ze testuje rozne rzeczy na przyspieszenie porodu...:-D:-D I Renuska jeszcze psioczyla ze po co?!
a teraz Laurka juz taka duza, sama zabawkami sie bawi, i nie potrzebuje juz tyle uwagi co kiedys, noszenia na rekach. Taki z niej juz klocus, za dwa tyg bedzie wazenie. Pewnie ponad 6kilosow juz wazy...

Dziewczyny mam taki problem, nie wiem czy to jest spowodowane malymi lub za duzymi pampkami. Ale jak Laurka wali kupke to z taka siila ze jej na plecy idzie. Wczoraj to juz pobila rekord. Musialam ja myc 6razy:szok::szok:
Staram sie jej wysoko zakladac a i tak nie raz jeszcze idzie jej na plecy. I dosc ciasno zapisam...


Izunia - to calkiem malo zaplacilas. Ale ci zazdroszcze wakacji tez bym sobie gdzies wyjechala. ale postanowilismy ze dopoki nie bedziemy na swoim to odpuszczamy sobie wakacje:(

To jak z tym spotkaniem?? Sa jakies chetne??
 
hej

no cisza straszna:no:
każda się cieszy,że weekend nadchodzi.

werkamirek ja nie weim co jest przyczyną tego,że pampers przecieka.mój w sumie nie miał takiej sytuacji,2 razy uwalił sie po same pachy,ale zrobił kupe w jumperoo i skacząc wszystko poszło do góry.:-D więc jedyne co mi zostało to wsadzić go do wanny i prysznicem potraktować:tak:

mamatrojeczki może się dzisiaj przejde do tego sklepu,jak będzie mi się chciało tyłek ruszyć,bo lenia mam dzisiaj,nawet na playgroups nie poszlismy.ale trzeba iść z małym wczoraj juz siedział w domu,bo padało.

ja jestem jak najbardziej za spotkaniem.ale mam pytani czy wy się spotykacie z dziećmi,czy to sa babskie spotkania??:confused: bo ja raczej bez małego nie mam jak.

ide się pobawić z tym moim szogunem,bo to co on wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie
 
reklama
Do góry