reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Hej dziewczyny:)

Wpadam tylko się pożegnać, wyjeżdżamy z samego rańca:) Tam jak będę to pewnie nie będę wchodzić na neta więc odezwę się po powrocie:)

Bye....
 
hej:-)

sylwia.m szerokiej drogi i udanego urlopu:tak:

mamatrójeczki byłam dzisiaj w tym sklepie,fajny,i dośc tani,za 3 pary spodni zapłaciłam 5f:-) a pójdzie do przedszkola to będą jak znalazł.bo kupuje większe,bo na teraz ma dużo :tak:

dziewczyny odzywać się:-)

u nas nic się nie dzieje,nudy :-D
 
Hej u nas tez nudyyyy, moj niedawno pojechal na lotnisko z kolega po jego kobiete a my z niunka obijamy sie:-p

Sylwiam pewnie juz tego nie przeczytasz ale mimo wszystko spokojnej i bezpiecznej podrozy:tak:
WerkaMirej ja oczywiscie chetna na spotkanko tylko jesli chodzi o jakas kawiarnie to srdenio to widze bo takie 2, 3 latki nie usiedza grzecznie:dry: moze jakies kulki? wtedy dzieciaki sie pobawia a my bedziemy mogly kawkowac. Ja jestem zmotoryzowana wiec sie dostosuje do miejsca:tak:

Dobra ide ogarnac ten zabawkowy bajzel chociaz nie wiem czy to ma sens, poki Victoria nie spi:sorry2:
 
Hej:)
U nas tez nudyyy,wlasnie sobie usiadlam po sprzatanku:-):-):-)Zaraz trzeba bedzie bable wykapac i wtedy hazardzik o nazwie monopoly:-D:-D:-D:-D:-D
Co do spotkania no wlasnie kulki by sie przydaly dzieciaki maja holiday-a wiec tydz trzeba jakos zorganizowac:szok::szok::szok:
 
ja jestem chętna na kulki:tak: ciekawe jak mój będzie się bawił,bo to szogun i wszędzie włazi,tylko musicie mi podać konkretny adres,albo gdzies się umówimy i dojdzie tam,bo ja niestety nie mam pojęcia gdzie są takie miejsca.jak przed południem to mój mnie przywiezie,przed wyjazdem do pracy.

my sobie robimy wieczór z pizza i winkiem :tak:
 
Witam.
U mnie nic ciekawego R właśnie usypia małego Olinka a Krystian bawi się piaskiem podejrzewam ze czeka mnie jeszcze sprzątanie po jego zabawie :sorry2:.
My tez chętni na kuleczki :tak:.Może dacie się namówić na te na bd2:sorry2:?
 
Hejka :)

My dzis po zakupach. Lazilismy caly dzien po sklepach, lo matko a kupilam sobie tylko jedna bluze dluzsza na te zimowe wieczory...
Szukalismy ogolnie jakiegos prezentu sobie na walentynki, cos juz takiego do nowego domu. Ale w sumie nic ciekawego nie bylo i nie wiedzielismy co sobie kupic? Ja chcialam expres do kawy, on kino domowe i wyszlo ze nic nie kupilismy....

A jutro mamy spotkanko w sprawie domu, zdecydowalismy sie obejrzec jeszcze podobne domy na BD6 choc zdecydowanie wole dzielnice BD4... Ale tam jest dom z garazem w przystepnej cenie, w sumie roznica cenowa nawet do 17tys F:szok::szok:


Kasia - dzieki za cynk w sprawie jumperoo. W przyszla ndz wybieram sie na te wyprzedaze do tej szkoly co dala namiar Sylwia, zobaczymy moze tam cos fajnego wylukam jesli nie to bede szukala wlasnie na takich stronkach. Mam jeszcze troszku czasu bo ona jeszcze nie siedzi.

Aga, Alex w sumie to dla mnie wszystko jedno. Mozemy na kulkach sie umowic moja i tak poza wozkiem nosa nie wysadzi, bo gdzie ja ja w kulki wsadze, potem pol dnia bede szukac hehe:-D:-D

Nasza Laurka cos dzis marudna, pojekuje ani bawic sie nie chce, ani jesc ani spac sama nie wie co jej sie chce. Moze to juz zabki, bo strasznie sie slini i wszystko do buzi wciska...
 
Hejka:)
Witam niedzielnie :-D:-D:-D:-DU nas leniuchowo:-D:-D:-D:-D
kasia8118-ja jestem chetna nawet na BD2 na kulki:tak::tak::tak::tak::tak:
werkamirek-ja tez mam problem z prezentem na walentynki,ale moj maz dostal prezent idzie do pracy jupi!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
hej :-)

ja tez jestem chętna na kulki,tylko kiedy chcecie iść??
tylko ja nie mam pojęcia gdzie na bd2 aą kulki,więc prosiłabym o jakieś wskazówki jak tam dojechać,albo adres.i jak tam jest??od jakiego wieku?Natek nie jest za mały??on jeszcze nie chodzi,więc ja musiała bym być z nim,dorośli mogą wchodzić??

my na walentynki nie kupujemy sobie prezentów.mój stwierdził,że zrobi mi prezent kilka dni pózniej,i przyniesie zwolnienie z pracy:angry: bo chyba w piątek 17 będą zwalniać,chociaż jeszcze nic nie wiemy

mój wziął małego na spacer, a ja sobie troche poleże,bo coś mnie spanie łamie
 
Do góry