reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hejka:)
Witam wieczorkiem bo dzis gosci z PL mialam na chwilke ale zawsze cos mialam pelna chate:))Upieklam wczoraj drozdzoweczke upieklam mieso wiec obiadkiem ich pocvzestowalam mowili ze smakowalo :-D:-D:-D
Jutro tez musz edo GP isc bo moja Aga zalapala ospe:szok::szok::szok:A pozniej mam chrzesniaczke mojego W na 2 dni:-);-):tak::-D
werkaimirek-ja odpadam ze spotkania znowu:-:)-(
mamatrojeczki-remont to kochana rzecz,ale wazne ze robisz dla Siebie;-):tak:A zyrandol przepiekny:tak::tak::tak:
 
reklama
Cześć dziewczynki.

U nas wszystko po staremu. Sracia psoci razem ze swoim kompanem psem:-D, a my przygotowujemy się na wizytę gości.
Akurat wczoraj mój C skończył malować pokój, więc mogę go dziś posprzątać, powiesić firanki itd.
Potem zabiorę się za gotowanie, chcę zrobić kilka sałatek, wszyscy je lubimy i potem o gotowanie martwić się nie trzeba, tylko obiadek na szybko i już.

Alexnow - ciekawe czy malutki nie złapie ospy od Agi. Zdrówka dla niej.

Werka - ja też z racji gości ze spotkania odpadam, bo właśnie w środę lub czwartek przyjeżdżają.:tak:

Dziewczynki gdzie można znaleźć informacje o tych wyprzedażach? Ja nigdy nie wiem co, gdzie i jak:crazy:

Ok uciekam, bo mój łobuz dom mi rozniesie:-D
 
hej:-)

WerkaMirek sto lat :-) zostaw trochę ciasta na środę hihihi:-D

hagie oj tak ja juz myślałi na lanzarocie:tak: ale mój dostał dzisiaj oficjalne zwolnienie,więc jednak w myślach szukanie pracy i zastanawianie sie co dalej:-( i akurat na wyjazd,cholera:wściekła/y: ale nie ma tego złego...:-D


alexnow no to pewnie mały tez złapie,właśnie kolezanki córeczka-8 miesięcy ma teraz ospe, i tez się zaraziła od starszej siostry.i mała cała w fiolecie:-D z jednej strony będzie miała już z głowy,ale z drugiej mała się męczy...:-(

ja zaraz na fittness a mam dzisiaj ważenie i mierzenie,ciekawe jak tam,bo waga stoi.a podjadałam troche słodkości teraz :wściekła/y:więc może się to odbić na wadze:angry:
chociaz teraz waga mi stoi cały czas a centymetry gubię:tak:
A Natek idzie ze mną do pokoju zabaw,bo mój śpi po nocce:-)
 
monia naszym informatorem o wyprzedażach jest sylwia.m:tak::-D

ja raz dostałam ulotkę,i tam był cały kalendarz gdzie kiedy i o której,ale hehe jakiś stary,tzn wszystkie wyprzedaże już były,po prostu spoznili się o jakieś 2 miechy z wrzuceniem do drzwi.Tylko w clekcheaton było kilka dni póniej.Oni chyba chcieli poinformować o tej wyprzedaży w cleckheaton,a nie chcieli drukowac nowych ulotek to użyli starych.:tak: chyba dobrze wytłumaczyłam:tak:

zbieram się bo za godz musze być na fittnesie a ja w szlafroku:-)
 
Witam.
WerkaMirek sto lat młoda dupo:tak:;-):-D.Oj chciałoby się mieć 22 lata:tak:.Zaczynam się czuć staro na tym forum :tak::-D.Normalnie jak zabytek:-D.

U nas nudy.Krystian w szkole,R na siłowni a my z Olinkiem jeszcze w piżamach biegamy :tak::-D.Jakaś zamulona dzisiaj dzisiaj jestem:baffled:.

izunia1986 szkoda że twój straci pracę lada dzień ,ale może trafi mu się coś lepszego:tak:.

Pisać laski pisać bo nie mam co czytać do kawki:tak::-D.
 
Kasia a ile Ty masz latek??? Ja też niestety nie mam już 2 z przodu, ale zawsze się pocieszam, że dinozaurem jeszcze nie jestem:-D:-D:-D więc Ty pewnie też nie jesteś takim zabytkiem, bo by Cię do muzeum wstawili hihihi:-) Smacznej kawki, ja też właśnie wodę wstawiłam
 
Czesc Wszystkim:-)

WerkaMirek sto lat i spelnienia marzen Małolato:-D:-D Wszystkiego naj naj:-)
Kasia no prosze Cie nie zalamuj mnie ze Ty do muzeum sie nadajesz:-) Nie wazne iile sie ma lat wazne na ile sie czujesz i wygladasz;-)
HaGie do Ciebie tez to sie tyczy to co napisalam do Kasi:-)
Izunia powodzenia na fitnesie;-) Oby ubylo pare dkg:-D
Monia fajnie ze Sara ma z kim psocic:-p My w przyszlosci tez planujemy kupic psa, ale co zz tego wyjdzie to sie jeszcze okaze:tak:
Alexnow i jak Aga sie czuje? Chcac nie chcac ale maly pewnie tez zalapie:-(

Dobra zbieram sie bo jade na solarium. Bye
 
Hej:)

Werka wszystkiego naj naj, dużo zdrówka i spełnienia marzeń:-)


Hagie ja od miesiąca też już nie mam 2 z przodu, dinozaurem nie jestem ale śmiałam się ostatnio że jestem już "starsza pani":-D


Izunia fajnie masz....Urlop w fajnym miejscu też jest potrzebny do życia:-D My już daaaaawno temu wpłaciliśmy 50% za wycieczkę na którą jedziemy dopiero w czerwcu i teraz wiem że bardzo dobrze zrobiliśmy bo na daną chwilę nie zdecydowalibyśmy się na wakacje bo potrzebujemy kasy na remont a tak to już nie ma odwrotu, trzeba skombinować pieniądze na drugą wpłatę i jechaaaać:tak:

Monia a moim informatorem jest koleżanka która zawsze gdzieś wypatrzy jakiś plakat:-D


My w środę przeprowadzamy się do rodziców bo w czwartek zaczynamy remont. Marcela pokój już opróżniony, została mi cała reszta:baffled:
 
reklama
Sylwia.m ja tak na ścisłość, to dopiero za 3 miesiące rozpocznę trzecią dekadę życia :tak: Czyli wychodzi na to, że my rówieśnice jesteśmy :-), czyli pozdrawiam rocznik '82 :happy:
 
Do góry