reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej:)

Mamotrójeczki my się przeprowadziliśmy rok temu i tan narożnik nie za bardzo nam pasuje, tzn nie ma odpowiedniego rogu:D dlatego zmieniamy.
Jestem w szoku jak Twój piesek się zmienia:-D

Monia szkoda że musicie oddać pieska:-(
 
reklama
czesc.Mnie (mam nadzjeje) wszystkie choroby juz opuscily i czuje sie juz calkiem dobrze .Dlugo tu nie zagladalam i teraz widze ,ze sporo nowych mam sie doloczylo - fajnie :-).U nas bez zadnych rewelacji .Jasminie wyszly juz zeby ,nie wszystkie ,bo ma jeszcze spuchniete dziasla ale przynajmniej przesypia juz spokojnie cale nocki .
Mamatrojeczki -psiak fajny i Chris jak z nia szaleje :tak:
Monia - no tak w domu teraz smutno ,dlatego ja powiedzialam ,ze nie chce miec zadnego zwierzaczka ,bo pozniej tylko czlowiekowi zal .
Izunia - zazdroszcze urlopu :tak:napewno bylo super .
 
czolem ale dzis fajnie nawet bylo wiec spacerek byl zaliczony teraz Natalka spi a Wiki jest na kids club wiec mam luzik
Sylwia pochwal sie sofami:tak::tak:
Mamatrojeczki mozna by pomylec ze to kilka psiakow jest bo kolorki naprawde rozne :-D:-D
Zanetka a nie masz instrukcji do tej zmywarki wiem ze jeden kabel podlaczasz do wody zeby byl odplyw a drugi do gniazdka
Alex dobrze ze Danielek jest malutki jeszcze to tak ciezko nie przechodzi tej ospy
 
zaneta Zmywarki w komplecie wyposażone są w węże doprowadzające i odprowadzające wodę zazwyczaj o długości około 1,2 - 1,5 m.
Istnieje oczywiście możliwość kupiena osobno węża o większej długości ,jeżeli zajdzie taka potrzeba.


Najczęściej zmywarkę podłączamy do baterii zlewozmywakowej, odprowadzenie wody natomiast robimy do syfonu zlewozmywaka.
Jest to najprostszy i zarazem najtańszy sposób.

Należy pamiętać aby przed instalacją urządzenia zakręcić główny zawór wodociągowy w mieszkaniu.
 
Cześć.

My dziś wstaliśmy już przed 7. Ale z drugiej strony to i dobrze więcej rzeczy się w ciągu dnia zrobi:-D Sarze wyszła większość zębów, więc wreszcie noce przesypia normalnie i nie jest taka marudna. Zresztą zrobiła się taka fajna, że potrafi całymi dniami się sama sobą zająć. wcześniej przez zęby chodziła całymi dniami i marudziła.

Patka - piesek był rasy Whippet, czyli charcik angielski. Naprawdę bardzo nam go szkoda, ale niestety nie możemy sobie pozwolić na zniszczenie czyjegoś domu.:-(

Mamatrojeczki - Twoja sunia jest cudna:-) My raczej jak już o jakimś dużym psie, ale to jak będziemy mieć dom i ogród. Teraz mamy dom z ogrodem, ale nieogrodzonym, a landlord nie chce zrobić płotu. Nas na budowanie komuś ogrodzenia nie stać.

Alex - w sumie dobrze, że już będzie z głowy ospa u Twoich maluchów.
ok uciekam papa
 
hej hej:-)

co za pogoda nie.kurde niby przed okno wyglada,że fajnie a tylko 6 st:szok: wczoraj poszłam z małym do miasta to zmarzłam.:no:

monia szkoda,że musicie oddać pieska.Ale najważniejsze,że znalazł się ktoś kto go wezmie.

mamatrojeczki wasz piersek słodki,faktycznie się bardzo zmienił-mam na myśli kolor.
ja osobiście nie chce żadnego zwierzątka.może jak Natek podrośnie to świnkę morską,całe dzieciństwo mieliśmy z bratem swinki.

samaryn byliśmy na Lanzarocie.Byłaś blisko,bo Fuerteventura jest obok.

alexnow
no to jednak Danielka złapało,jedyne pocieszenie to takie,że będzie miał to z głowy.

dziewczyny,które się rejestrowały w open moves.ja dalej nie mogę bidować.czy dostanę od nich jakiś list?bo niby nr mam,ale dalej nie jestem aktywna.chyba sobie do nich napisze.
 
witam laski ale piękna pogoda :-) u nas nati już lepiej bo cały weekend gorączkowała :wściekła/y: zara zbieramy się na spacerek bo szkoda pogody pranie sie kończy powiszę i idziemy :-D:tak::tak:

mamatrójeczki piesio super moja mała też za psami :no::-D

alexnow biedny Danielek ale lepiej wcześniej niż puzniej ...:-(

izunia no oni ci powinni przysłać list ,ale napisz do nich bo oni maja taki bałagan ze szok ... :szok: :no:

sylwia pokazuj sofa chachana :-);-)

oki uciekam bo mała mnie już ciągnie miłego dnia kobietki
 
reklama
Do góry