reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

CZESC:-)

A ja siedze sama w domku:baffled:David mi z ciocia zwial do babci i tam broi:-p;-)a ja czekam zeby Kube odebrac ze szkoly.
Przyszli mi do domu typki od tv,podlaczaja jakas kablowke i chlodza mi chate:crazy:Niby slonce swieci ,ladnie wyglada ale w gruncie rzeczy zimno jest brrrrrrrr.

SYLWIA-Ty wiesz co robisz? z tym zaproszeniem:-DMy bedziemy sie baly wejsc do Twojego pieknie wyremontowanego domku:-D

MAMATROJECZKI-psiaczka macie slodkiego:-)Ja nie wiedzialam ze psy moga zmieniac tak kolory:szok:Moj Kuba tez by strasznie chcial psa,ale ja juz nie zabardzo:-Dbow iem kto bedzie po tym psie sprzatal:eek:

IZA-zdjecia super,pogoda wam dopisala:-)A co do open moves to nie pomoge:no:


MONIA-ja tez wolalam jak dzieci szybciej rano wstaly,wtedy wieczorem szybko sli spac i wieczor mialam wolny:-)
 
reklama
Hej, mam jakiegoś lenia, nic mi się nie chce robić. Już drugi dzień nie chce mi się nawet prania wstawić, bo wiem, że później czeka mnie prasowanie :tak:Dziś prawie cały dzień byłam z Zuzą na spacerze i tak się zastanawiam, czy jeszcze na chwilkę z nią nie wyskoczyć, bo w domu takie nudy, że już nie wiem, co z tym dzieckiem robić. Pogoda całkiem fajna, może jeszcze jest troszkę zimno, ale już widać, że wiosna wielkimi krokami się zbliża :-)
 
czeeeeesc:-) Witam Wszystkich po powrocie:tak: Wrocilismy wczoraj wieczorem, i jak to po powrocie czas na pranie sprzatanie itp, itd:baffled:
No i oczywiscie co jak dla mnie najgorsze czas zanow wkrecic sie w rytm codziennosci:sorry:

Tyle Kobiety naskrobalyscie ze ja zupelnie sie zguubilam i nie wiem czy uda mi sie to wszystko ogarnac:szok:
Witam nowe mamusie:tak:

Przepraszam ze tak krotko ale pralka juz wyprala no i trzeba do sklepu na jakies zakupy pojechac bo w lodowce jest SWIATELKO:szok:
 
Witam i ja przerwie

Wczenmiej was podcztywalam tylko, bo nie bylo czsu naskrobac cosik.

Witam serdecznie nowe kolezanki, ja rowniez jestem z BD4, my z Hagie chodzimy regularnie na spacery. Chociaz ostatnio mialysmy przerwe bo byla szwagierka u nas. Naszczescie mnie juz oposcila!:-D:-D Mialam juz dosc zakupow. Praktycznie w dzine w dzien. I codziennie z torbami...
Jutro szczepienie takze do jutra siedzimy w domu, i az zal tracic taka piekna pogode. No ale nei chce by mi znow przelozyli wizyte. Z moim M idziemy takze znow mi sie upiecze trzymanie dzieciaczka:eek::-) Ja to za miekka jestem w takich sprawach rycze razem z nia:baffled:

MamaTrojeczki - pieknie pokoj zrobilas corce. Ja tez juz nie moge sie doczekac wyprowadzki, juz w myslach wymyslam jakie kolory beda, jakie tapety itd :szok:
Pisalas cos wczesniej o carbootach a czy to tylko dziecieca wyprzedaz czy wszystkiego?
A co do psiaka. my to mamy w domu Labladora, tzn nasi nzajomymi ale ten pies to kompletna porazka. Siersc jest wszedzie i wogole po nim nie sprzataja, ona ksiezna nie ma sily wychodzic na spacery i pies sra mi na ogrodzie. PORAZKA:baffled::baffled:

Hagie
- mam to samo ze nic mi sie nie chce. Nie dawno wstalysmy z Laurka, bo moja mala cos marudzi chyba zabkowanie, slina jej leci prawie do kolan. Teraz wkoncu lezy sobie w lozeczku i bawi sie zabawkami i swoja niezawodna karozela, ktora nigdy jej nie nudzi. dobrze ze tutaj baterie sa tanie bo co tydzien 3paluszki musze wymieniac hehe:-D
 
witam :-) mała juz śpi a jak mam czas dla siebie !!!!!

werkamirek o dobrze że szwagierka pojechała , chociaż już lżej .....

agaam witam po krótkiej przerwie kochaniutka , pisz co tam u was !!!!!!;-)

doris ale dobra cioteczka synusia zabrała !!!!!!
:-D
sylwuś no właśnie zastanów się czy chcesz mieć gości w tak pięknym domku :-D:-D:-D
 
Hejka, ale dzisiaj pogoda dopisała, nawet udało mi sie mojego wyciągnąć do parku po obiedzie i Chris jak i Molly tak się wyszaleli, ze szybko padli :-D .
Doris ta rasa tak ma, że zmienia barwę. Po drugie wybierając ją brałam też pod uwagę, że jest bezpieczna dla alergików, nigdy nie wiadomo czy coś nas nie dopadnie ;-) . Psiaki te mają włos a nie sierść, tak, że kąpiel w Johnsons baby wystarcza. Straszna przylepa z niej :tak: Ja z nią chodzę na spacery, bardzo rzadko któreś ze starszych dzieci, ale to dlatego, że to moja niuńka :-). A i trochę ruchu mi się przyda :-D Najgorzej jak nie było mnie 3 dni , jak byłam z Chrisem w szpitalu, to bidula nie chciała jeść :-(
Izka jeżeli chodzi o open moves, to po twojej rejestracji przez neta, w ciagu miesiaca a nawet 14 dni powinnaś dostać od nich list z numerem do swojego konta. Ten nr , który dostalaś przez internet jest tylko tymczasowy, mozesz z niego skorzystać jakbyś chciała do nich zadzwonić i o cos spytac dopuki nie masz tego drugiego nr. Może zadzwoń do nich , podaj kiedy się rejstrowałaś i ten nr co dostałaś i zapytaj co dalej, bo czekasz na ich decyzję. Wiem, że teraz mają bałagan w open moves, ponieważ doszły mnie słuchy, że bedą łączyć z nimi Accent i Brunel-a i inne. Podobno ma być wszystko w jednym. Jak tak zrobią to będzie bardzo ciężko o chatę jak wszyscy będą sie rejstrować w jednym :no:
Agaam witaj spowrotem. Wypoczęłaś to czas wracać do codzienności :-p
WerkaMirek ten co ma byc na BD4 przy bibliotece to myślę, że ze wszystkim :tak: Co do baterii w zabawkach dla dzieci to ja uzywam tylko Duracell, najdłużej wytrzymują. A jeżeli chodzi o twoich znajomych i ich psiaka, to powinnaś z nimi pogadać co cie boli, że masz małe dziecko i niedługo bedzie korzystać z dobrodziejst ogrodu i nie będzie sie przecież bawić (za przeproszeniem) w gównie :wściekła/y:
Sylwia mojego też możesz zabrać na pół dnia :-p, moze wkońcu cos zrobie w mieszkaniu. Bo biorę się za skrobanie , on też, biorę pędzel on też , wszystko wokoło uwalone , a nic konkretnego nie zrobione :szok::no:
Monia ja też myślałam o duzym psie wcześniej (podobają mi się nowofunlandy), ale jak pomyślałam też o kosztach utrzymania, to dałam spokój, Sąsiadce sie oszczeniła sunia, poszłam zobaczyć i już nie było odwrotu :tak: A, że jest z rodowodem to planuję ją raz może dwa dopuścić (może zostanę psią babcia ;-) )
Oki idę może coś obejrzę w tv. Dobrej nocki wszystkim życzę!
 
hej hej:-)

ale wczoraj pięknie było,pomysłam sobie okno w kuchni i od drzwi wyjściowych,mały siedział w wózku na ogrodzie:tak:potem wziełam jego pchacz do nauli chodzenia i poszliśmy przed dom na plac zabaw,ale się wyszalał:-Dmiał dużo miejsca to miał gdzie chodzić,bo w domu to się co chwile obija o coś.

mamatrójeczki już doszłam do tego,ja miałam nie dokończoną rejestracje:wściekła/y: dopiero teraz do zauwazyłam.dokończyłam i niby mam czekać 5 dni na ich odzew.
a z tym połączeniem to prawda,bo zarejestrowałam się też w accent i dostałam od nich list,że oni już zamknęli liste i jak chce się zarejestrować to mam iśc do open moves.mi się nie spieszy z chatą,ale wiadomo im szybciej tym lepiej.zawsze to już u siebie.

agaam witamy :-) jak tam w pl było??
sylwia ja to wpadne na kawke,ale bez dziecka:-D

werkamirek to faktycznie nie ciekawa sytuacja z psem lokatorow.

ide do tej mojej marudy
 
Hejooo!

My po szczepieniu, niestety skonczylo sie lzami dla nas. Ale tatus dzielny wspieral nas jak przystalo na silnego mezczyzne!:-):cool:pozniej nas zaprosil do MCdonalda na lody:szok:oczywiscie Laurka mogla sobie popatrzec jak mama lize he:-)

Pozniej wybralismy sie na spacer z ulubiona kolezanka Laurki, ZUZKA:-D:-D ale niestety moja humorzysta KSIEZNA LAURA I zazyczyla sobie spacer na raczkach, a ze nie wazy juz 3kilo tylko drugie ponad tyle spacer skonczyl sie smutno i wrocilismy do domu:wściekła/y:A taka ladna pogoda. W sumie raz pada, za chwile slonce nie kumam:eek::eek:

MamaTrojeczki - szkoda gadac. Juz byla ostra wymiana zdac i "ona" stwierdzila ze skoro zgodzilismy sie wszyscy na psa to mamy wszyscy z aniego sprzatac. A jej luby dodal ze on sie zgodzil na dziecko. Jak mozna porownywac dziecko do psa?:eek: W sumie ta laska bardziej kocha tego psa niz swojego, z tamtym na okraglo sie kloci i ciagle sie pakuje i wyjezdza do PL ale cos jej nie wychodzi:-D:-D:-D

Nie chce szarpac z nimi, bo maja sie wyprowadzic, staraja sie dom przez OPEN MOVIES, tylko watpie by dostali. Chyba ze figura jako samotna matka psa!:laugh2::laugh2:Dobrze ze dzieci nie maja :szok::szok:

Izunia - ja juz sie nie moge doczekac az moja bedzie chodzaca ze za raczke bedzie mozna pochodzic, a teraz lezaca kloda i tylko na raczkach i to bna stojaco. Nie daj boze usiasc bo krzyk terrorystka:eek:

Bylam ostatnio na carbootach w Dewsbury. I powiem wam ze bylo duzo fajnych rzeczy.Ja mojej Laurce kupilam juz rozm 6-9, 9-12.

Dziewuszki jak byscie mieli kogos znajomego. To ja chetnie odsprzedam za symboliczna cene rzeczy po Laurce. Ona miala tego strasznie duzo. Jedne rzeczy noszone tylko raz. I nie mam gdzie tego juz upychac. Mam dla dziewczynki i dla chlopca i unisex ( poniewaxz nie znalam plci, takze raczej neutralne):-D A pozniej jak sie dow to juz polecialam jak glupia po rozowe hehe

Dobra ale rozpisalam!!! Wkoncu smarkula spi i dala matce odpoczac!:wściekła/y:
 
Hej:)

Pogoda dzisiaj dziwna. Raz słoneczko raz ciemno;/ Ja byłam z dzieciakami w parku to nieźle nas wywiało i w sumie w odpowiednim momencie się zmyliśmy bo zaraz zaczęło padać i to dość mocno.

Agaam helou:)
Doris ja już mówiłam że będę wpuszczać tylko w kapciach takich szpitalnych i wrękawiczkach:-D Moje dzieci chyba u Ciebie zamieszkają bo Olivia coś ostatnio ma zapędy do malowania po ścianach:-D
 
reklama
Hej, my też już po spacerku :-) Udało nam się dotrzeć do domu w ostatniej chwili, bo akurat zaczął padać deszcz, ale zaraz znowu słonko wyjrzało :happy: Chyba pogoda bawi się z nami w ciuciubabkę :-D Zuzka śpi, więc ja się wzięłam w końcu do roboty - pranie zaraz się kończy, obiad ugotowałam, trochę ogarnęłam bałagan (ale tylko tak z wierzchu, żeby się przypadkiem za bardzo nie namęczyć:-p). Teraz usiadłam sobie i czekam aż się woda na kawkę zagotuje :tak:
Prawie dziś chałupę spaliłam :szok: Jak wróciłam ze spaceru postanowiłam zrobić sobie i Zuzi tosty...no więc włożyłam chlebek do tostera i zapomniałam :crazy: A coś się chyba zacięło, bo przecież powinien sam wyskoczyć, a on spalił się na węgiel, zaczęło się tak kopcić i dymić, że nic w domu nie było widać i na dodatek włączyły mi się alarmy przeciwpożarowe :rofl2: Masakra :shocked2: Ale tak to jest, jak się ma sklerozę :tak:
WerkaMirek dziękujemy za prezent - w sam raz :tak:
Mamatrójeczki Twoja sunia jest bosssska, a jako szczeniaczek to po prostu przepiękna - zakochałam się. My też chcieliśmy zwierzątko, tylko jest problem, bo ja bym chciała psa, a mój M kota...ale doszliśmy do wniosku, że narazie sobie odpuścimy, tym bardziej, że byłby problem ze zwierzaczkiem w momencie, kiedy byśmy jechali na urlop do PL.
Agaam witaj ;-) Jak Wam się udał urlop? My lecimy 20 kwietnia.
Doris mam pytanko, bo wiem, że Ty chodzisz na basen do Richard Dunn Sports Centre, a orientujesz się może w jakiej cenie tam są karnety, tzn. chodzi mi o taki bilet na kilka wejść, albo na miesiąc, mają tam coś takiego???
Ok, pranie się skończyło...to paaa
 
Do góry