reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hejka

Chyba wszyscy korzystaja z pogody.
My tez nie dawno wrocilismy z rodzinnego spacerku, bylismy nad stawami tu kolo nas. pospalismy sobie na laweczkach.
Tak nas sloneczko wygrzalo ze az nie chcialo sie wracac. Ale trzeba bylo jakis obiad wykombinowac.
I ja spryciara dzisiaj ziemniaczki z jajkiem sadzonym i mizeria:baffled::-D:-D

Hagie - uuuu to robota odwalona. U nas nie wiem kiedy zabierzemy sie za porzadki "generalne":confused::confused:
A jesli chodzi o ubezpieczenie to nie pomoge, to sama nie wiem. Czeka mnie to za dwa miesiace:confused::confused:
 
reklama
Hagie większość z nas tutaj nie pracuje, wszystkie zajmujemy się dziećmi i nadal korzystamy z darmowej opieki medycznej. Jeżeli do benefitów jesteś podana z partnerem czy mężem to nadal masz ubezpieczenie. Tak samo jeżeli dochód wasz jest niski to oboje macie karty NHS upoważniające do darmowych leków i dentysty :-)
 
Hej:-)
Czas i na mnie w koncu:tak:
Pogoda jest cudna wiec szkoda czasu na komputer:tak: Calymi dniami jestesmy na powietrzu, trzeba sie w koncu dotlenic po tym okresie jesienno zimowym:-D

HaGie jak kupowalismy ten dom to w ogloszeniu bylo ze ma 2pokoje ale po przerobce mamy 4:-D tzn 3 i pokoj na poddaszu:tak: A mieszkamy na bd12 i tutaj tez kupilismy:-)
Doris my tez mielismy sie wybrac do centrum na otwarcie parku ale jakos nie po drodze nam bylo, i wcale nie zaluje bo widzialam na zdjeciach ile tam bylo ludzi:szok:
Izunia tak myslalam ze to spizarnia:tak: tez tam robimy zakupy ale w bradford do clekheeton nam nie po drodze:-p


A my dzis rozpoczelismy sezon grillowy:tak: Juz na nowym domku:-D Juz nie moge doczekac sie lata:-)
 
Hej :-)
Mamatrójeczki dziękuję za odpowiedź...ale my nie mamy kart na darmowe leki i dentystę (miałam to jedynie w ciąży i rok po porodzie), no i z benefitów mamy tylko 8 funtów Child Tax Credit, czy mimo to i tak mam darmową opiekę medyczną? Kurde, bo ja teraz zaczynam się na tą tarczycę leczyć i nie chciałabym, żeby mi za to rachunek przysłali :no:
Agaam to suuuper sobie przebudowę zrobiliście. wstaw jakieś fotki :tak:
Dobranoc wszystkim...Jutro badanie krwi...buuuu:huh::huh::huh::huh::huh:
 
HaGie jedynie będziesz płacić za leki na receptę :-) . A jak tak bardzo sie denerwujesz to by sie uspokoić zadzwoń do revenue i tam tobie wszystko wyjaśnią :tak: . Pozdrawiam i życzę kolorowych snów.
 
Hej:)

Dawno mnie tu nie było ale z niczym nie mogę się wyrobić. Dni mi przelatują jak przez palce. Wszystko robię w pośpiechu.
Dzisiaj miałam sprzątać juz troszkę w domu ale tam jest jeszcze tyle roboty że na pewno znów mi nasyfią więc sobie odpuściłam.
Wybieram się z Olivka do lekarza bo tak się drapie że dekolt to ma cały zharatany, aż strupy są. Oilatum nie pomaga, diprobase nie pomaga, nawet hydrocortizone pomaga tylko na chwilę. Myślę że to jakaś alergia bo ostatnio często ma też powieki zaczerwienione.


Hagie opiekę będziesz miała za darmo, co najwyżej za recepty będziesz musiała płacić.
Agaam no to nieźle na tym wyszliście:-D a co wykombinowaliście wkońcu ze schodami?
Mamotrójeczki i jak plama? zeszła?
Izunia no to długo nie musieliście szukać roboty, super, gratulacje:)
 
Hejka
Sylwia, plama jest słabsza, ale musze jeszcze raz ją i okolice przemyć vanishem, bo to niebieskie poszło mi teraz dodatkowo w zacieki :no: . Może jak jeszcze raz zrobię to już jej nie będzie widać :tak: Ale ręczniki papierowe to byly wnet granatowe :szok: . Ogólnie bardzo wygodnie i pasuje do fotela :tak: Sylwia a spróbuj Olivke przemyć naparem z rumianku (powinno złagodzić podrażnienia) i podaj wapno (świetnie działa przy alergiach jako bloker)
Izunia kiedy otwarcie, bo z tego co słyszałam jeszcze puste półki. Mam nadzieję, że nie będzie tak jak w Bradford (http://forum.bradford24.pl/viewtopi...piżarnia&sid=3af8505a42110408f46dde77cd8f6a8f ) , bo ludzie nie byli z tego sklepu zadowoleni, mam nadzieję, że tutaj dzieki tobie będzie inaczej :tak: . A jak mały u sąsiadki? nie płacze jej?
 
Ostatnia edycja:
hej hej:-)

ja się tylko melduje,że żyjemy,ale pracuje po 14 godz:wściekła/y:chcą jak najszybciej sklep otworzyć i jedziemy ile się da.miejmy nadzieje,że za kilka dni wszystko się unormuje,bo już padam.
A pogoda się piękna zrobiłą,a ja musze w pracy siedzieć:wściekła/y:

mamatrojeczki mam nadzieje,że tutaj będzie inaczej w sklepie,nie dopuscimy to zaniedbań :)
a natka woże do koleznki mamy do bradford,jest bardzo grzeczny,nawet raz jak mój pojechał po niego,to nie chciał iśc na ręce.
dobra idę go budzić,bo bylismy mojego zawieśc do pracy i teraz dosypia na górze.
jeszcze tylko 2 takie poranki,a od pon do przedszkola także super.:-)

ucieka,życze miłęgo dnia:tak:
 
Witam.

Długo mnie nie było, ale z racji pięknej pogody ciągle siedzimy w ogródku lub spacerujemy. Szok, że tak gorąco się nagle zrobiło. Musiałam dokupić małej spodenek i koszulek, bo ostatnio wszystko z długim rękawem jej kupiliśmy:-D
Ale ja uwielbiam słonko, więc cieszę się z pogody.

Dziewczynki mam pytanie, czy w Bradford jest La senza? Mam okropny kłopot ze znalezieniem stanika dla siebie:wściekła/y:
Może znacie jakieś sklepy z fajnymi stanikami w dużych rozmiarach?

No nic zmykam, bo moje dziecko już z butami stoi koło mnie:szok:
 
reklama
Izunia bardziej mi chodzi o to jak byli w Bradford traktowani pracownicy :szok:, ale prawdą też jest, że robienie tam zakupów do dobrych nie należało :crazy: . Przede wszystkim niech dają kontrakt :tak:
Monia zobacz w Debenhams, myślę, że tam powinni mieć :tak:
 
Do góry