reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

reklama
Dobra mały zjadł troche wiecej niz pół słoiczka obiadu wieć troche wytrzyma :) z reszta niejadka mam
a i owszem zapraszamy inne mamusie serdecznie im więcej tym lepiej
 
My dopiero około 16.30 będziemy na promenadzie. Nie dawno wróciliśmy z groty solnej i mały śpi :) Fajnie było.
Aneczka, może Ciebie uda mi się spotkać? My mamy beżowo czarny wózek xlander. A Ciebie jak rozpoznam?
 
My już wróciliśmy, spotkałyśmy się z Aleksandrą, super:-)
Oskar marudził, a teraz śpi w gondoli przy otwartym oknie, nie chce go budzić.
Asiu jak wizyta w grocie, pierwszy raz Kuby, czy regularnie chodzicie?
 
eh wracajac z promenady tak sie zmachałam że szok :) ciągle pod górkę . Spotkanie z Patrycja udane , Oskr cudny . Chyba w domku chciała pospać . Mój buszuje po mieszkaniu i ni chuchu spać . :) Asiu i jak było
 
Asiu wiesz co my bez wózka spacerujemy Niko będzie ubrany tak jak na zdjęciu z krasnalami tą kurteczkę i czapkę, a ja będę miała czarną kurtke. a wktórej częsci promenady będziesz spacerować.

Super dziewczyny że udało się spotkanie nam może uda się następnym razem do was dołączyć :)
 
Ostatnia edycja:
Fajnie że spotkanie Wam się udało :)
Nasze wyjścia do groty również udane, byliśmy tam drugi raz. Kubuś bawił się w soli prawie jak w piasku :)

Może następnym razem uda się nam z Aneczką do Was dołączyć:)
Aneczka, zawsze wchodzę od głównego wejścia, czyli przy "Promenadzie" i "Warzywniaku" :) Czasami zatrzymujemy się przy tym placu zabaw co jest chyba koło "Malagi", tym w dole, wyłożonym tartanem. Może tam uda nam się spotkać? :)
 
A w Alejach albo parkach koło Jasnej Góry nikt nie spaceruje? Bo my głównie tam.

Asiu, gdzie byliście w tej grocie? Wybrałabym się chętnie z Marcelem.
 
Lili, byliśmy w grocie na kościuszki, koło Gawrońskich.

Póki co nie spacerujemy koło jasnej góry bo mamy za daleko, ale jak się zrobi już naprawdę ciepło to i tam będziemy bywać :)
 
reklama
Asiu my spacerujemy głównie tam przy placu zabaw obok malagi i w stronę lasku bo na nóżkach Niko za daleko nie zajdzie :) No może uda nam się spotkać.

Lili my czasami spacerujemy w alejach więc możemy się umówić któregoś dnia na spacerek :)
 
Do góry