reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

Witam wszystkich, od czasu do czasu tu zaglądałam, ale raczej nie udzielałam sie zbytnio. Ostatnio zauwazyłam że cichutko się tu robi. Jeszcze muszę sie rozeznać ja sie tu wszystko obsługuje, emotikony i te suwaczki itp. Sama mam 2 letniego synka. Czy ktoras z Was była ze dzieciaczkami na basenie w Armthorpe? Jakie są tam warunki dla dzieci?
Zamierzam zarejestrowac sie jako opiekunka dla dzieci tzw childminder, czy ktoras z Was moze cos podobnego zrobiła, dużo z tym biurokracji ? Slyszałam ze nie mozna sie tu opiekowac dziecmi bez rejestracji w odpowiedniej instytucji, wiecie cos na ten temat. Opiekuje sie jeszcze jednym chlopcem ale jego rodzice przeprowadzają sie pod Londyn a mnie spodobalo sie takie zajęcie i zaczynam myslec zeby bardziej to zalegizowac, mam nadzieje ze uda mi sie znalezc kogos na jego miejsce, zwlaszcza ze Świeta idą i rodzinny budżet sie nadwyręży :-). Chętnie spotkam sie z Mamami moze jakas kawa zapoznawcza. pozdrowienia dla wszystkich czytających
 
reklama
hej mamuśki.

mieszkam w Conisbrough od 5 mc i nudze się cholernie. Siedzę całymi dniami z moja 10 mc córeczka w domu i juz fioła dostaje, bo nie mam tu zadnych znajomych,,,, :(((( a mąż w pracy
jesli któraś mamuśka miała by sie ochote spotkać na jakis spacer i pogadac o dziecięcych kupkach to piszcie i ratujcie moje zdrowie psychiczne:))) heheh pozdrawiam Ewelina:-):-):-)
 
no hej, ja jestem z Doncaster, nie jest to tak daleko, bywasz czasami w Doncaster? Nie zawsze mam auto zeby gdzies podjechac ale jak wczesniej zaplanuje to moge miec, wtedy sie mozemy umowic i isc z maluchami na spacer albo jakąs kawusie. Jak bys wolała, moze ktos jeszcze jest chętny? choc sama nie wiem czy ktos jeszcze czyta to forum :-)
Ja mam synka lekko ponad 2 latka.
 
witam wszystkie mamy i przyszle mamy. zaglada tu ktos jeszcze na to forum? ja w tym tygodniu dowiedzialam sie ze zostane mama w okolicach pazdziernika:)
 
Witam wszystkie mamy :-))) Chetnie bym sie spotkala pogadac o kupkach ale jszcze niamam dzieci oprocz tego w brzuchu ;-)))

Termin mam na lipiec wiec lato, chetnie sie wtedy przejde na spacerek :-)) conisborough bliziutko, pociagiem ok 5 minut i bilet taniutki takze wpadne :-)))

Pozdrawiam mamy :-)))
 
czesc Redka, tez mieszkasz w Doncaster? bylas z wiztya u GP, napisalabys mi jakie badania mialas robione? wyznaczyli CI jakis plan wizyt albo testow? To moj pierwszy dzieciaczek-z reszta tak jak Twoj- i nie za bardzo wiem od czego zaczac. NA roznych forach wyczytalam, ze tu lekarze nie za duzo ingeruja w pierwszych trzech miesiacach. no ale na wizyte z GP sie umowilam-wiadome. Napisz jak Tobie mija ten blogoslawiony stan. pozdrawiam
 
reklama
Hejka :) Bylam u GP na nastepny zien po zrobieniu testu ale nie potrzebnie bo po krotkiej rozmowie itak wyslala mnie do recepcji zebym sie umowila z midwife ;)) no wiec z midwife mialam pierwsza wizyte w 8tc i mi pobrala pare fiolek krwi na wszystkie badania, zwazyla mnie, zmierzyla cisnienie i przeprowadzila wywiad na temat chorob w rodzinie. Pozniej dostalam list na pierwsze usg ktore mialam w 12 tygodniu. Znowu mi pobrali krew, mocz, powiedzieli jaka mam grupe i po tygodniu dostalam wyniki ze dziecko ma niskie szanse posiadania zespolu downa. Jutro mam swoja druga wizyte z polozna gdzie bedziemy omawiac wyniki krwi z pierwszego badania i zapewne pobierze wiecej brrr.. Drugie usg mam za tydzien 20ego lutego, nie moge sie doczekac az sie dowiem czy chlopiec czy dziewczynka :)

Czuje sie ok teraz. Poczatki byly dosc ciezkie, musialam wziasc dziekanke w szkole na rok bo nie bylam nawet w stanie sie uczyc do egzaminow. Mdlosci, krecenie w glowie, niskie samopoczucie, wymioty po witaminach, ogolnie nie za ciekawie. Od jakich 2 tygodni juz czuje sie lepiej a od tygodnia znowu biore witaminki i jest spoko wiec maluch dostaje wszystko czego potrzebuje, z czego sie ciesze :)

W ktorym jestes tygodniu i jak ty sie czujesz?

Rowniez pozdrawiam, zycze powodzenia i przesylam buziaki :*
 
Do góry