reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hej
I ja się witam z dużym optymizmem:-):-):-) choć jeszcze zakatarzona to po woli zdrowieje. A mam mega humor bo dziś byłam na pierwszej lekcji angielskiego zapisałam się na lekcje nie powiem bo długo się zbierałam całe 2 lata i trzymajcie kciuki bym dobrze się wyedukowała english....Grupkę mam fajną polacy :-p:-pale takie nerwy miałam jak na egazamin a tu gadać trzeba i nie po swojemu nic ważne że do przodu nawet prace domową mam :-p:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
W domu poprane bo lubiczanka wczoraj wspomniała że pogoda ma być nie halo więc dziekuję kochana dzięki Tobie mam dziś wolne.
kasieńko witaj słonko miło znów Cie tu widzieć.
Nic glodek łapie więc lecę coś zjeść.
Miłego i równie fajnego dzionka Wam życzę.;-):-D:-D
 
reklama
witam się i ja sobotnio, dzisiaj sama ze szkrabem w domku, pogoda się chyba psuje, mały dzisiaj tak samo senny jak mamusia;-), zrobił sobie dwie 2h drzemki, ale tak długo drzemie tylko z mamusią, zazwyczaj są to drzemki pół godzinne, czasem zdarzy się godzinka

tak się zastanawiam, od kiedy pozwalacie swoim szkrabom zerkać w tv, to pytanko zwłaszcza do mam zaprawionych już w boju

my mamy praktycznie cały dzień wyłączony telewizor, bo mały zaraz go namierza, a nie chcemy raczej, żeby już spędzał przed nim czas ;-) ale ostatnio zaczęłam się zastanawiać czy na jakąś miłą bajeczkę mogą już dzieci półroczne pozerkać przez parę minut

co wy na to?
 
joasik im później tym lepiej.Mówi się,że dziecko do 3 lat nie powinno wogóle bajki oglądac a 3 latek tylko 20 minut dziennie.
Mój antek jak miał 10 miesięcy już trawił tv bo jak widac teoria nie równa się praktyce :-D
 
anineczko dziękuje:))
juz prawie wszystko gotowe:)) a do 20 jeszcze daleko:/ a ja bym winka juz sie napiła:))))
Szymek tez ogląda bajki:)))
 
Witam laski
Ja juz po pracy jeszcze 6 dni musze pracowac do naszego weekendu:/
Pogoda średnia wiec leniu****emy w domu...
Obiadu mi sie nie chce gotowac wiec wstawilam na szybko pizze:)

Witam Cie KAsiu tesknilismy za Toba:) Oby Wam sie wszystko ułożyło!!

Andzia słuchaj mówiecie pewnie o hydrocotizanie tez używałam i gów... pomogło tylko chwilowo ale problem dalej jest ten silkbase tez uzwyam ale średnio, teraz próbuje Calamine lotion i zobaczymy czy pomoze na AZS Oliviera

Pauletta ty sie oszczedzaj pracusiu!

Lewcia zawsze możesz dojechac do nas 2 maja:)
Niewiem co mialam jeszcze pisac do póżniej..:)
 
dzien doberek...
Czytam i czytam jak juz w koncu zaczeloma odpisywac to komp sie zawiesil...ja juz mam dosc jak nie komp to net:angry::baffled:.
Lubiczanko tak pani nie wiedziala gdzie jest dom....:baffled:
Dla mnie to jakies wsio podejrzane...bo niby czekala na texaco zdala od centrum b.blisko tego osiedla anie wiedziala gdzie dalej jechac:sorry2:
Jakby w ogole nie wiedziala to by stanela w centrum i dopiero dzwonila....noa le nic ,ogolnie pozniej pani powiedziala ze ona jest z Agencji spod Dublina:angry:a przez telefon mowila ze z Carlow:angry:.
Na dafcie bylo zdjecie chaty nr 85 a ta nam chciala wcisnac 38:angry::baffled:.....
Znajomi sie napalili bo nawet tanio chca za wynajem ale mnie to odstraszyl sam fakt ze to agencja nie z Carlow no i ze babka kreci....no ale not my biznes:no:.

AKsiu a pewnie ze Cie pamietamy....
Niech Was szybciutko opuszczaja te chorobska....jak tylko bedziesz miala neta to zagladaj czesciej:tak:


Lubiczanko ale sie usmiala z tego piekarnika:-D:-D:-D
Ja ogolnie lubie syrop z cebuli,ale n alyzeczke wciskam zawsze troszke soku z cytryny i juz lepiej smakuje:tak:

Agusiekdla Was tez zdriowka zycze....ja na szczescie nie wiem co to bol zatok(oby nie zapeszyc)

Marta do 20 tuz,tuz wiec jeszcze wytrzymaj z tym winkiem.

Margaritta juz pomalowalas pokoj?jaki efekt?
M nie musi poprawiac:-D

No i nien wiem co jeszcze komu:sorry2:

U ans wlasnie zaczyna mrzyc....wczesniej bylam z mlodym na dworzu i strasznie dizs wialo....
Pranie siedzio w pralce...jak m wroci to dopiero rozwiesze....
Mialam peda rano wiec go wykorzystalam bo teraz mam lenia...mlody sam sie na razie bawi ,ale juz slysze ze cos kombinuje....ech nic nowego:dry:
 
done :happy: i zdązyłam zanim Niki wstała...przyniosłam ją do pokoju i czekam na jej reakcje... a tej sie zrenice az powiekszyły i mowi " o maj got" - to jej wychodzi 1-sza klasa:-D mam nadzieje,ze w dobrym tego słowa znaczeniu :baffled::-D

Teraz sie własnie zachmurzyło jakoś:dry: i jak anineczka wspomniała zimnawo czy cuś..

lubiczanko malowanie pokoju kochana- siebie nie mam w zwyczaju ;-) rzesy tylko :cool2::-D

ewelcia Ci zara dam ! niech by spróbował coś tknąc w ogole:-D

jo_asik i moja Niki sie gapi w TV :zawstydzona/y: ale to są kanały muzyczne i tanczy przy tym to niech jej bedzie:-D

Kasia :happy: oć do nas no:sorry2: niech Ci się poukłada po Twojej mysli tam... albo wracaj :-p;-) i obby dzieciaczki juz swoje odchorowały:tak: a pytanie Twoje uznam jako"niebyłe":dry::-p

anineczka sie fochneła czy jak ?:nerd::-D

I co tu z resztą dnia począc?
 
ewelcia dwa razy nie mow- zawsze to jakś pretekst :-p swoje zdjąc lete , bo jak zacznie padac.. chociaz długo juz tak pochmurno jest ,ale nie pada;-)
 
reklama
no i popadało :baffled:

Margaritta ja fochnięta? eeeee nie :rofl2:
tyle się przecież napisałam,ale w przerwach naleśniki nawet usmażyłam :szok::-D:-D

Pan nam wymienia klapy do kibelków,bo przecie latały i się nie trzymały otwarte.Antek omało siusiaka nie stracił za pierwszym razem :szok::-D:-D
Dziś była znowu matka landlorda.Pokazała nam fakturę jaką agencja wystawiła landlordowi za koszenie trawy...200 euro :szok: a ani razu nie byli kosic :angry::angry:
 
Do góry