reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hey Girls

Anineczko, ja ci powiem, ze mój Eryk czasem jeszcze jeździł w wózku jak był w wkieku Mata, wiec sie nie dziwię, ze twojemu sie podoba, az taki duzy to on jeszcze nie jest ;-)

Ciekawe jak tam nasza Andzulinka w Pl sie miewa :-)

CrazyGirl hejoo?? co u was?? zaklimatyzowałaś sie juz?

Agusiek to juz w ogole zapomniała o nas :sorry2:

Kasiun80 super kierunki studiujesz, na jakiej uczelni, w weekendy?
Fajnie ze masz czas na nauke przy Molly
daj znac jak przebiegła dzisiejsza wizyta :tak:

Emma lezy w łóżeczku i nie spi, standard :baffled:
Zamówilismy dzis olej bo wieczory i poranki zimne brr
Oki ide delektowac sie moją herbatką
 
reklama
może i masz rację moniadan,wcale nie taki duży ten mój syn jak mi się wydaje :sorry2:
ale on już tak dawno bez wózka popitalał,no tylko czasami,do sklepu by utrzymac go w ryzach :tak:
no ale zażyczył sobie by pójśc po Antka do szkoły z wózkiem i nie ma mowy,jakieś 3km mam do centrum i Antek na bank nie będzie zachwycony by iśc taki kawał :blink:
 
Asieńko-to tak jak ja-dzień bez skypa z Mamusią dniem straconym;)))
Anineczko-no czegóż Ty od maluszka swojego chcesz-jak zmajstrujecie dzidzię,to zobaczy,że z niego chłop jak dąb;)))
Monidan-moje dziecię też jakoś ostatnio nie chce sypiać...jakiś cud się zdarzył,że dziś 30min spał:/
Madbebe-jaki rozkoszny suwaczek-a raczej ta dziewunia na nim:))))
Pytanie spoza tematu-czy obliczając na BtS nasze zarobki biorą pod uwagę wszystkie dzieci -tzn w moim wypadku Danielka też czy tylko te,które się już uczą???
 
moniadan faktycznie kiepskoz temperaturą już rano i wieczorem:sorry2: musze tylko dokryc jak tu sie ustawia ogrzewanie:baffled:
lubiczanko myśle , że całą trójke musisz liczyc;-)
 
Sandrulińska-zapomniałam pogratulować szybkiej i sprawnej przeprowadzki:)))
Monidan-my już od kilku dni dogrzewamy-wieczorkiem i rano po półtorej godzinki:/co to będzie w lutym????
 
hello w poludnie ehhh co za pogoda:wściekła/y:leje i leje i przez ten deszcz czasem programy w tv mi zanikajá.
Kasiun80 ooooo podziwiam podziwiam ze nauke podjelas, w Pl to latwiej jest dziecko moze do babci powendrowac a tutaj mozna liczyc tylko na mezowskiego ze sie dzieckiem zajmie( ojj u mnie to odpada teraz mi ciezko bylo bo moglam sie pouczyc dopiero o 21 gdy mala zasnela- a o tej godzinie to juz czlowiek wykonczony jest, a traf chcial ze M w delegacji calotygodniowej) A teraz postanowilam mój english podszlifowac i musze sie rozejrzec za jakoms dobra ksiazká do nauki.
Hi hi a jesli chodzi o skarbonké to Olivka sie niá zajela i powrzucala do niej full cenciaków a M bedzie dopilnowany w piatek gdy z wyplatá wróci :-D:-D:-D

Anineczko Twoj szkrab odzwyczail sie juz od wózka i dla niego teraz to cos nowego... ja na wszystkie spacery czy to na plac czy do sklepu wozek biore (tylko ze my jeszcze bez autka)bo sobie nie wyobrazam ze Oliva cala droge maszeruje owszem w jedna strone rade by dala ale z powrotem:dry: raczej nie.Gdy tylko wozek zniose na dol mloda juz swoje 4litery sadza w nim.:-D
Madbebe sliczny avatarek .

ehhh a my siedzimy, mloda bajki oglada, ja kawusie dopijam ,czy u was tez tak pi....dzi w domku bo ja juz 3 raz ogrzewanie zalanczam.
 
Ostatnia edycja:
kasiuleczka25 nie załamój mnie tą pogodą. Nie dość że tu zimno i pada to i tam na wyspie też niczego sobie widzę.
sandrulińska gratuluje przeprowadzki to kiedy parapetówa ;-):-D ależ bedziesz mieć teraz fajnie.
A mi się jakieś zachciewajki robią na wardze od tej pizgawy za oknem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nie pamiętam kiedy ostatnio gościły umnie chyba jak była mroźna zima i jak byłam dzieckiem. Jejku jak to boli musze sobie w aptece cos zakupić normalnie masakra:angry:
 
lubiczanko-tylko 2razy dziennie grzejecie i cieplo macie?Tez bym tak chciala..Ze mnie zmarzluch:baffled:Poza tym troche u nas minie zanim sie mury nagrzeja.A Wy w takim wolnostojacym czy w otoczeniu innych chatek?
 
reklama
Hej dziewczyny.
wlasnie pol chalki wciagnelam z maselkiem i popilam ciepla herbatka:-) mniam mniam.
Ja jak narazie nie musze mieszkania ogrzewac mimo ze mam ogromniaste okna na cala sciane w salonie i w obydwu sypialniach:tak:. wrecz przeciwnie to nawet mam uchylone okno w salonie. ale to inaczej jak sie ma dzieciaczki w domu. naszczescie zeby daly mi juz spokoj i spie cala noc.

Milego popoludnia
 
Do góry