reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

dzień doberek:-)
Tichonek ja też się dzisiaj wzięłam za sprawy łazienkowe:-) kibelek odświeżony,prysznic i zlew też.w ogóle całą górę przeleciałam bo młody śpi a Lola męczy Kubusia Puchatka więc była okazja:tak:
mam nadzieję że się trochę ociepli i wypogodzi bo mój cały dzień w pracy to żeby tak kołkiem w domu nie siedzieć poszłabym na jakiegoś spacera
a tymczasem mykam na kawuchę,miłego dzionka
 
reklama
Czy inne foremki też nie widzą mojego nowego suwaczka?
Ja go mam,przysięgam:-DI widzę go:tak:
U Anineczki też jakiś czas temu nie widziałam suwaczka owulacyjnego ale jakoś na drugi dzień już mi się ukazał:tak:
A propos Anineczki,kiedy wraca?
A gdzie WolfiA?
 
Nie mam zielonego pojęcia:no:Jakies zakłady fotograficzne tu są ale nigdy nie korzystałam z usług żadnego z nich,nie pomogę:no:

Aha, no nic, pewnie u nas zrobię

Tutaj mi nie wywołają jak sama zrobię, już pytałam

Zimno:wściekła/y:, mała właśnie wstała z drzemki, obiadek podszykowany. Pewnie potem do sklepu trzeba iść
 
Tichonku ja widze Twoj nowy piekny suwaczek:tak:
Anineczka chyba na jakims wygwizdowie mieszka ze nawet nie zajrzy:rofl2:
A Wolfia to nie miala czasami gdzies na wakacje jechac???
Asienko u nas w aptece tez normalnie wywoluja jak sie samemu zrobi:tak:
Mlody kima ....wreszcie chwila spokoju.
Robi strasznie rzadkie kupy i czesto....przez jakis czas nie chcial pic mleka w ogole aod paru dni na noc pije i tak mysle czy to nie po mleku? albo na zeby??/
Chyba kupie inne mleko i zobacze.
 
bry!
ja to sie balam zagladac,w sensie czy zdarze nadrobic;-)ale nie jest zle:happy:
-nooo.I teraz będę wiedziała o co prosić siostrę kiedy przyjedzie-a maść;)
Ależ się wyspałam:)))))Banan na twarzy od samego rana:)Daniel jeszcze śpi...tralalala:)))Miłego dnia

Okazalo sie ze mam ja na stanie,ale dzis juz nozka lepiej.I tak posmarowalam:tak:
wiedzialam ze sie wyspisz bo slodkich snow Ci zyczylam wczoraj;-):-D

AsienkaM1986
-dobrze ze sie tak zainteresowal.Przypilnujcie go z tym dobrze:tak:bo to straszliwe cholerstwo:crazy:

ewelcia
-ja bym wywiesila-zawsze to troche przewieje:tak:Wazne ze nie pada,ale zimno..brrrr:baffled:

asienka
-potwierdzam-najlepiej w jakiejs maszynie wywolac-poprosic kogos o pomoc,to Ci je dobrze wycentruja itp.:tak:
Tichonek-daje po oczkach żółciutki suwaczek,a jakze!:tak::-D
Milego dnia!Dziecie wstalo wiec lece zupke zapodac;-)
 
bry!
AsienkaM1986-dobrze ze sie tak zainteresowal.Przypilnujcie go z tym dobrze:tak:bo to straszliwe cholerstwo:crazy:

ja sobie tego przypilnuje bo siedze w domku, a wiem ze to cholerstwo bo mam alergie na plesn, a nie chce zeby znowu mi zatoki ropa zaszly przez to cholerstwo.


ale pogoda, nic sie nie chce najchetniej to caly dzien w lozku przelezec z goraca herbatka.

Tichonek szalejesz z suwaczkami, ale to dobrze, widac ze sie cieszysz, popieram.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry