reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Madbebe jak wydam 1euro na znaczek a chyba nawet nie to nie zbiednieję :-D:-D:-D a skoro mogę pomóc to czemu nie;-) także dawaj mi tu zaraz ten adress bo nie długo wychodzę z doma i nie będzie jak :confused2::tak:
Tichonek Ty ciepłe kluchy?? ja to się poryczałam jak czytałam o tym że się poryczałaś :eek::-D:-D
 
Witam :-)
widzę humorki dzisiaj o niebo lepsze niż wczoraj... ;-)
Pauletta - super wieści - oby tak dalej
Madbebe - na te kupki to raczej nic nie poradzisz... ja tam swojemu dawałam jagody i ryż. musicie przeczekać
Asieńka - dobrze, że dawna Ania "wróciła"
Tichonek - oho - czyżby hormonki się odzywały ;-)
a my wczoraj też nie mieliśmy zbyt dobrego dnia - tzn dziecię moje - zwalam to na pogodę...:eek: myślałam, że wyjdę z siebie. sam nie wiedział czego chce i przez to jego marudzenie do 14 w pidżamie chodziłam. no nic - dzisiaj lepiej, więc zaraz jakiś obiad wciągniemy i pędzimy do Busy Bees (Kasiuleczka - bądź ready), coby dziecko trochę się wyszalało...
miłego dnia;-)
 
Tichonek,Pauletta-a cóż to za nastroje nostalgiczne-zamiast ballad zapuśćcie sobie'Życie jest piękne"!!!;)))
Madbebe-tak,do nabycia w aptece,ale jak się dawkuje nie mam bladego pojęcia:(((I jeśli masz np.taki deserek z jagodami to chyba też oki:)Albo dżemik może:)
A powiedzcie mi-gdzie ogę kupić ciacho francuskie???Tzn.takie surowe do upieczenia.pOMOCY!!!
 
Lubiczanko aj tam od razu nostalgiczne...ja bynajmniej takowego nie mam :-D wręcz przeciwnie z tym że nie iwele mi do łez potrzeba ;-) co do ciasta nie mam żelaznego pogięcia a sama z chęcią się dowiem bo nie raz szukałam :sorry2:
 
Pauletta-eureka!!!!mAM!!!!Zadzwoniłam,popytałam się,wyruszyłam do Tesco i znalazłam.Jest w takich jasnozielonych foliowych opakowaniach-coś jak żółty ser ino ciut większe.Nazywa się(jeśli zapytasz w sklepie to puff pastree-to ichnia nazwa ciacha francuskiego)to konkretne "JUS-ROL"i pod spodem mniejsze PUFF
 
reklama
asienko-Ania nadrobi z jedeniem jak dojdzie do siebie..;-):tak:spokojnie
dzieki raz jeszcze za wszelkie rady!kochane jestescie!
Tichonek-ja nie musze byc w ciazy zeby plakac przy smetach,filmach,programach rozrywkowych..:eek:-przy czym sie da;-)
a tego ciasta nie ma gdzies w PL sklepach?takie z serii tych kretow,i innych sernikow..?
:sorry2:
 
Do góry