reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Hejooo!\
Widze ze nasza Matka {Polka jeszcze w dwupaku;-):tak:
Lubiczanko i jaki paczusie?zapodaj przepis:)
Tichonku oby znosnie Matt przeszedl ta ospe...u Szyma jak narazie zadnych objawow ospy

Wrocilismy nie dawno z malej gosciny....milo i przyjemnie tak posiedziec z milymi goscmi:-D:-D:-D;-):cool2:

wiecie co?
strasznie zle sie czuje...wsio mi smierdzi,glowa boli,mdli mnie jakos....juz ranoi jakos dziwnie sie czulam,a teraz to juz masakra.
Nawet mieso z obiadu kazalam m wyrzucic,albo gdzies schowac bo mnie skreca normalnie:eek::eek::eek:
ciekawe co mnie dopadlo??
 
Lubiczanko kochana- no nie traktuję te febry niczym muszę się przyznać- plastry są w domku zawsze (zapasy po Martynie) ale mnie one tak wqrzaja ze.... zaden zovirax nie działa.Ale to oxy musze wypróbować - dzia ;-)

Tichonku 11-stego . mam nadzieje do tego czasu Was nawiedzić ;-) a mieliśmy jechać pare dni temu G marudził :confused2: i jednak dobrze ,ze nie bo poki co Niki bez ospy:tak: zebym nie wypowiedziała w złą godzinę:sorry:

ewelcia no ciekawe???:-p:-D:-D
 
Hej,
Ja szybciorem, bom padnieta...
Lubiczanko ja sie chetnie z Toba zamienie i z kazda inna ciezarowka, ktora ma juz dosc :D Jak jechalam na cc to im powiedzialam, ze za szybko, ze ja jeszcze ze 2 miesiace chce byc 2w1 :D nadziwic sie nie mogli hehe zobaczymy jak bede gadac w drugiej ciazy ;]

Tichonku
wspolczuje! Oby Ciebie nie rozlozylo!

Barmanko nie mam pojecia jaka ma date, moze jutro kupie, to sprawdze i Ci napisze. Ale obstawiam, ze dluga, bo nie stoi w lodowkach.
A w jakim wieku robilas Marcelkowi testy??? Bo mi wszyscy mowia, ze do 3 roku zycia to za wczesnie i badz tu madra :/ A ciekawa jestem na co Al uczulony... Jak takie testy wygladaja? Bardzo bolesne?

Lady Zgaga
czyli miecho zmiksowac powiadasz? Ja mam plan jutro na pomidorowa :p a od kad robie ze swiezych to niebo w gebie :pP

Wspolczuje opryszczek. Moj M czasem ma, a mnie nic nie bierze na szczescie.

Co komu jeszcze? Nie wiem,przepraszam, wpadne jutro.

Aha, moze macie jakas sprawdzona stronke, zeby zarezerwowac apartament na wakacje???
 
Margaritta bym sie chyba pociela ....a m w drzwiach scisnal............
niby nie mozliwe:cool::eek:

Edit:
a to jest jeszcze nic,bo ja @mialam slaba,przez tydzien sie rozkrecala:(
 
Ewelcia niby nie możliwe?:laugh2:Jak jest bzyk to wszystko jest możliwe:sorry::-D
A ja mam 38,9 st.C to mi gorąco,to mi zimno:confused2:Sił nie mam kompletnie,ledwo dzieciaki wykąpałam a mokra jak szczur potem byłam:confused2:
No,Lubiczanko pół godziny juz dawno minęło;-)
Margaritta no mam nadzieję,że wpadnieta:tak:No chyba,że nas choróbska nie opuszczą:confused2:
 
reklama
ewelcia nie chcesz nastepnej dzidzi? sorki ze pytam:zawstydzona/y: nie chcesz nie pisz :sorry:bo ja to bym chciala juz, tylko te 9 miesiecy chodzic trzeba:-D:rofl2: troszke dlugo ale jak przyjemnie :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry