reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam
Barmanko tak wyprobowany narazie poki co w domu bo Lenuska chora
Biola witaj w klubie u mnie to samo dzis jak J wroci z pracy i z niemieckiego bedziemy dzwonic do przychodni Lenka kaszle smarki leca oczka ropieja na szczescie mniej

Zmykam bo juz placze
Milego dnia
 
reklama
Katrina-my już całe stado różności na ugryzienia wypróbowaliśmy...jak na razie żaden nie okazał się jakiś super skuteczny:/
Aaniu-zdrówka Lenusi!!!!!!!!
Gliwa-uwielbiam takie świeżusie.pachnące firanki..
Biola-ło Jesssu-jak nie urok,to...trzymaj się!!!
 
Witam

Czasem zastanawiam sie z kąd moje dziecie bierze tyle energii. wczoraj wstała o 7 rano, potem po 13 miała drzemke (zasnęła bo byłysmy na spacerze, a w domu nie chce chodzić spać, ale ja usypiam), pospała godzine a potem wariacje do 20. O 20 położyliśmy ja do łózka i zasnęła dopiero przed 21 a dzisiaj juz wstała o 6:30.

Aniaa zdróweczka dla Lenki
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry
I po ładnej pogodzie
AsienkoM ja widziałam coś chyba z Syoss albo coś podobnego, jak sobie przypomnę to Ci napiszę. A co do energii to Ania od 18 do 20 bawiła się z kolegą, ale już biedna padała i chciała spać, dzisiaj pospała do 8.30, bo ostatnio późno chodziła spać. Ale zwykle to energia ją rozpiera, szaleje, między 17 a 19 żeby dobrze spać to tak się wygłupia:szok:, a potem pada w sekundzie
 
reklama
Do góry