reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dzisiaj nie pojechalam na spotkanie bo moja miala wlasnie skonczyla roczek i spedzalismy rodzinny dzien:)
Larcia jak jedziesz do galway to po prawej stronie mijasz moje osiedle ( charakterystyczne zolto niebieskie domki i kilka bialych) ja tam mieszkam numer na priva ci wysle ....ale zapraszam - w srode jestem caly dzien poza domem:)
Didi nie jestem wizazystka aczkolwiek potrafie zrobic dobry make up dobrany kolorystycznie itp itd na pazurki zapraszam- full wypas po znajomosci z upustem :blink:

Dziewzyny z innej beczki czy w irlandii jest jakis odpowiednik LOPERAMIDU albo LAREMIDU wiecie anty kupka dla doroslych ?

i jesli mozecie mi napisac gdzie dokladnie w orranmore jest busy bee? mam ochote jechac z moja mala a nie wiem konkretnie gdzie......
 
reklama
Hej dziewczynki
Widac , że spotkanie się udało :tak:
A my wszyscy chorzy, poza tym w Polsce jak to w Polsce fajnie i rodzinnie :-)

śniegu jak na razie nie widac
Pozdrawiam
 
Swietne fotki,widac ze spotkanie udane.

asia nicola a gdzie mieszkasz?napewno sie jakos uda Nam zobaczyc, ale to juz chyba po Swietach.

3razyM chyba wiem o ktore domki Ci chodzi. Powiedzialabym Ci teraz, ze czwartek lub piatek, ale...nie wiem czy auta nie bede oddawala,zeby zderzak wymienili mi po tym wypadku pare dni temu i nie jestem pewna, czy odrazu dostane zastepcze auto. Jeszcze cie poinformuje.A tobie w jakich godzinach pasuje?Bo tak jak juz pisalam, mi pasuje spotkac sie na ok 11-12-13. Busy bees jest hmmm jak masz rondo na oranmore(w oranmore skrecasz w prawo na rondzie), to bierzesz pierwsze wyjscie na tym rondzie, czyli pierwsze w lewo(jak na hotel) i zaraz za rondem skrecasz w lewo, kawalek prosto i w lewo i w prawo i juz jestes.My napewno bedziemy jechac po Swietach tam, moze 27.
 
Witam juz sie z Wami z Galway

pogoda tu jak w Pl..hehe...wczoraj dojechalam zmeczona na miejsce ale cala i zdrowa...oczywiscie z Martuska musialam sie przywitam i odwiedzic ja na chwilke:-D
 
reklama
Do góry