reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

hejka

co za paskudna pogoda...wrr...a ja musze do miasta kupic jakies bolerko do sukni i buty..bo czasu malo no i muszeumowic sie z fryzjerka...najlepiej aby przyszla do mnie do domu ale nie wiem czy w tym polskim saonie sie na to zgodza...a nie mam prywatnego teleonu do tej fryzjerkic o chcialam aby mi zrobila.. tam pracuja 2 Basie a ja chce ta wysoka bo tamala ostatnio tak mnie sciela ze heja...i nie jestem zaowolona..a ta wyoka o super i jak ona mnie scinala to naprawde bylo suuuper..moze ktoras z Was wie o ktora mi chodzi i ma o niej numerek
 
reklama
hejka jest u mnie rodzina wiec nie mialam czasu załaczyc zdjec z naszego udanego spotkania w poniedziałek ale robie to teraz i dziewczyny wybralam zdjecia najfajniesze :)
 

Załączniki

  • IMG_0spotkanie444042.jpg
    IMG_0spotkanie444042.jpg
    105,6 KB · Wyświetleń: 39
  • IMG_spotkanie1110011.jpg
    IMG_spotkanie1110011.jpg
    81,6 KB · Wyświetleń: 36
ciąg dalszy:)
 

Załączniki

  • IMG_spotkanie4440007.jpg
    IMG_spotkanie4440007.jpg
    69,5 KB · Wyświetleń: 35
  • IMG_spotkanie33330026.jpg
    IMG_spotkanie33330026.jpg
    75,5 KB · Wyświetleń: 28
  • IMGspotkanie222_0020.jpg
    IMGspotkanie222_0020.jpg
    86,8 KB · Wyświetleń: 27
W Betlejem na sianku Zbawiciel się rodzi,
niech wam jak najlepiej w życiu się powodzi,
zaś w Nowym Roku o każdej godzinie,
niechaj nic co dobre was w życiu nie minie!
najserdeczniejsze zyczenia Bozonarodzenowe zyczy Kacperek z rodzicami:)
Dziewczyny trzymajcie sie cieplutko i udanych wypieków:):):)
 
reklama
Wpadłam złozyc Wam Kochane zyczonka:


*************************************************
Niech się spełnią świąteczne życzenia, te łatwe i trudne do spełnienia. Niech się spełnią te duże i te małe, te mówione głośno lub wcale. Niech się spełnią wszystkie krok po kroku, niech się spełnią w Nowym Roku ! Całą Rodzinką życzymy Wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

 
Do góry