reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam
Mam pytanie do was czy wiecie cos na temat lekcjii angielskiego w Galway (darmowe lub w miare tanie)poziom podstawowy
Dzięki za informacje
Pozdro
 
reklama
kamcia darmowe sa w headford gdzie ja mieszkam, a w galway nie mam pojecia

misia jak bylam wysoko w ciazy to akurat bylo upalne lato, wiec jak moj maz pil piwko, to ja czasem bralam lyczka od niego.troszke nikomu nie zaszkodzi!

magda HA wiem o ktorym lumpie mowisz, przypomnialas mi, bylam tam kiedys i wykopalam cala kupe zajefajnych ubranek dla dziecka, moze przejade sie tam znowu. A swoja droga to jak juz jestes w galway to do headford na kawke moglabys juz dojechac te 15 minutek!Nie obrazilabym sie :-)
 
Widzisz Larcia, tylko że ja zawsze z kierowcą, jako że jeszcze prawka nie mam. A ciagnąc mojego A lub Tatę na babskie pogaduchy... :confused: O nieee :-) Mam nadzieję, że się w tym roku wyrobie z prawkiem, i tak już jeden provisional mi przepadł :baffled:. A dopóki prawka nie będzie to jak już się ładniej troszkę zrobi umówimy się na kawę w mieście, co Ty na to? Hmmm, albo może nawet na pifko jakieś :-)... (zróbmy smaka Ciężarówkom :-D )
 
Magdalena- wrrrr....ja tez bym chciala troche pifkaaaaa....:wściekła/y:;-)

Jak sobie pomysle, ze dzis znow do roboty musze isc, gdzie nie ma NIC do roboty....to mi sie odechciewa wszystkiego. Dziewczyny robcie zakupy w Smythcie to przynajmniej sobie cos pokasuje...:-D Caly dzien siedze na tylku albo kraze miedzy polkami jak zjawa....brak ludzi, brak pracy....dobrze, ze chociaz placa...

Milego dnia dziewuszki :-)
Moj A. mowil ,ze dzis bedzie piekna pogoda, a ja widze za oknem...NIC....bo wszystko jakby w mleku plywalo...no nic, moze cos sie zmieni. Zazwyczaj jego prognozy sie sprawdzaja. Dobra lece..paaaa....:-)
 
Hej
My już w Galway, podróż w porządku, Eryk spał większośc lotu, tylko wkurza mnie to że cały czas było duże oświetlenie i przez to te dzieciaki nie mogły zasnąć

Kamcia są darmowe lekcje angielskiego w Galway, mój M ostatnio rozmawiał na ten temat w FASie jak był ze znajomym, który właśnie nie zna ang. napiszę ci więcej jak chłopaki wrócą ze spacerku

Misia to chyba taki martwy okres zabawkowy, bo święta, wyprzedaże się skończyły...
a ty masz zamiar pracowac do konca ciązy?

Nasze auto u mechanika, a lodówka pusta, Eryk dziś nie poszedł do przedszkola, ale mam nadzieję ze dzis już będzie gotowe
Miłego po południa pa
 
Witam i pozdrawiam:-)

Kamcia ja kiedys chodzilam na kurs angielskiego do VEC Adult Education. Na Merchants Road (tam w kierunku Dockow). Bylo zupelnie za darmo.
 
magda jak ja mialam provisional to jezdzilam ciagle sama, nigdy nikt mnie nie zatrzymal!A potem stwierdzilam,ze zdejme L i jezdzilam bez L i tez jakos mi sie upieklo :-D Teraz to juz mam full, wiec problem z glowy. A ze spotkaniem, to jak najbardziej, daj znac jak bedziesz w galway i bedziesz miala chwile. Piwko to niestety musze odmowic, jako ze tylko ja prowadze!Ale kawke jak najbardziej!
 
Dziewczeta - musze napisac do Ryanaira wniosek czy tam prosbe o zwrot kosztow za niewykorzystany bilet.Powod - odwolany lot. Pisalyscie juz takie cos ? Nie wiem jak sie z to zabrac, czy pisac normalnie tzn poczta papierowa czy e-mailem, co trzeba zalaczyc... i jeszcze - za lot placilam za pomoca karty 3V..i czy oni ewentualnie zwroca mi kase na normalne konto czy na konto 3v...
 
reklama
Ja slyszalam plotki ze do Rajanera ciezko sie dodzwonic. A mam zabukowany bilet na 10 marca. Mam nadzieje ze nie bede miala takich niespodzianek:no:. Ale jesli kturas ma sprawdzony kontakt do nich to tez bym skozystala:tak:.
Dziewczyny jak to jest z tym waszym zamknietym forum? Nie bedziecie sie juz pokazywac na tym?:sad:
Bo ja nie chcialabym sie narzucac, ale zkim ja bede wtedy gadac i kogo o rady prosic?
 

Załączniki

  • IMG_0105.jpg
    IMG_0105.jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 14
  • IMG_0138.jpg
    IMG_0138.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 16
Do góry