reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

julia28 oczywiscie ze zapraszamy, fajnie jakby bylo nas duzo:D
Tylko nie wiem gdzie jeszcze, wolalabym zeby godzine i miejsce ustalily dogodnie dla siebie mamuski ktore maja juz pociechy, bo ja nie mam jeszcze swojej to sie jakos dostosuje:-D
 
reklama
ale tu ruch :szok:

Po USG wszytko OK, maly jest juz NIETOPERZEM
new_splash.gif
wcisna na glowe tam na dole, ale naszczesie wsyztko OK
Badania Krwi ok, moczu tez... nastepna wizyta 12 marca ciekawe jak to bedziec czy pojde na nia czy juz bede z synkiem w domu
new_tongue.gif


na wiecej nie mam sily bo clay dzien po za domem a jeszcze mamy jechac do znajomych...
 
Mniam ale tu u Was smakowicie :-)
Widze ze szykuje sie Wam big spotkanko:-)
Przyznam sie ze czasem Was sobie podczytuje bo wciaz sa mi bliskie Wasze sprawy. Mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko temu. Pozdrawiam serdecznie, zmykam wsunąc jeszcze jednego pączka a od jutra dieta ;-)
 
julia28 oczywiscie ze zapraszamy, fajnie jakby bylo nas duzo:D
Tylko nie wiem gdzie jeszcze, wolalabym zeby godzine i miejsce ustalily dogodnie dla siebie mamuski ktore maja juz pociechy, bo ja nie mam jeszcze swojej to sie jakos dostosuje:-D
dzieki za zaproszenie ja mieszkam w Athenry kawalek za Galway ale to nie przeszkoda:-)pozdrawiam
 
No mam nadzieje że o mnie nie zapomniałyście:)
Mam prośbe żeby to spotkanie było po 15 bo ja pracuje do 2.30 w weekendy co wy na to? Busy bees o 15 lub jakby było ślicznie na dworze to może park w Oranmore tam jest fajnie? Bedzie grupowe zebranko mamusiek i dzieci sie wybawia.
Anieczka super że bedziesz w Galway.
Ja się dziś średnio czuje cos mnie serce boli ale zmobilizowałam sie i zrobiłam faworki hi słyszałam że w papu były dobre pączki ale juz mi sie nie chciało jechac:)

pozdrowienia
 
:-)ja jak najbardziej sie pisze na spotkanko ale moze w Galway a nie Oranmore.;-) Tak zeby kazej z nas pasowalo bo pewnie nie kazda z nas jest zmotoryzowana. Zreszta ja sie dostosuje. :tak:Wiec czekam na konkrety:happy:
 
Ja się dostosuje.Czy to Oranmore czy Galway.Ale sporo pewnie jest mamuś bez prawka.:sorry2:
Moze byc po 15:00 Kamcia ;-)

W Galway też jest coś na kształt Bussy Bee :tak:
 
reklama
Do góry