reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Larcia, ale jaki film masz na mysli?? Mi sie Changeling tez podobal, ale gdyby nie glowna rola Angeliny, to nie wiem czy w ogole skusilabym sie aby go obejrzec

Ja dzis sie czuje troszke lepiej...
 
reklama
Hej mamuski:-)
Ale wam dobrze ...filmy sobie ogladacie, do kina chodzicie a ja juz w domu nie wyrabiam, a zeby sie gdzies wybrac nie mam ani siły ani checi. Wczoraj nie mialam nawet sily nic napisac:-( straszny ten ostatni miesiąc, człowiek traci normalnie chęc na wszystko...wszystko mnie boli i denerwuje...sama ze soba nie wyrabiam. I kolejna nieprzespana noc...Ach niech sie to skonczy juz .....
Dzis kolejny nudny dzien urozmaiciła mi wizyta w Polmedzie i jedyne co mnie ucieszylo to widok malutkich rączek i nóżek bo nic innego nie widzialam:tak:hihi
Mój Nikoś wazy juz ponad 2500 g, a ginka powiedziala ze daje mi jeszcze max dwa tygodnie, więc mam nadzieje ze wytrzymam:baffled::baffled::baffled:

Ej dziewczyny a gdzie są zdjecia ze spotkanka ???? Bo ja albo nie moge znaleść ale chyba nie mam tez dostępu do wątku zamknietego jesli to tam....więc Panie moderatorki pomóżtaaaaaa:tak::tak::tak:
 
agusiek jeśli jesteś cierpliwa to za kilka dni,może kilka godzin dostaniesz dostęp do zamkniętego a tam jest kilka fotek.Tylko administrator musi dostac liste osób do zamknietego.A jeśli jesteś niecierpliwa to daj maila to ci wyśle wieczorkiem ;-)
Piec naprawiony,ale jestem happy :-D
 
Chyba jestem niecierpliwa hihihih wiec podaje maila: agusiek@onet.eu

Dzieki anineczka :-) ale jak cos to nie zawracaj sobie glowy, wyslij jak znajdziesz chwilke

Szybki ten Twoj landlord, fajnie ze juz cieplutko macie, bo pomimo ze na dworzu cieplo to te irlandzkie domy.....a niech je sz... trafi hihihih
 
Ostatnia edycja:
Witam i pozdrawiam

Czy ja moge miec dostep do watku zamknietego czy niemam juz tam wstepu ? :no:
Wlasciwie to forum jest dla Mam z Irlandii i zamkniety watek tez...A Ciebie juz tu nie ma..
Ej dziewczyny a gdzie są zdjecia ze spotkanka ???? Bo ja albo nie moge znaleść ale chyba nie mam tez dostępu do wątku zamknietego jesli to tam....więc Panie moderatorki pomóżtaaaaaa:tak::tak::tak:
Pomozemy :) Tylko musisz sie regularnie pojawiac na forum i spotkaniach towarzysko kulturalnych... Obiecujesz?? :-):-):-)
Co trzeba zrobic żeyby móc wejśc na wątek zamkniety?
Trzeba zglosic chec przynaleznosci do takowego no i oczywiscie musisz sie regularnie pojawiac na forum i spotkaniach towarzysko kulturalnych... Obiecujesz?? :-):-):-)
 
Kasia Irlandka czy to Twoja decyzja czy wszystkich dziewczyn? Nie ukrywam jest mi przykro. Mieszkalam jakis czas w Irlandii, poznalam kilka dziewczyn z forum osobiscie, wasze sprawy sa mi nadal bliskie, pomagalam, odpowiadalam na pytania... nadal czasem to robie. Wrocilam do Pl zaledwie miesiac temu... wiem ze sa dziewczyny na tym forum, ktore tez kiedys wrocily a potem jednak wrocily z powrotem. do IE.. wydaje mi sie to torszke niespawiedliwe... ale nie bee sie upierala ....Porostu zrobilo sie mi przykro.


Chcialam zapytac czy wszystkie dziewczyny uwazaja ze nie powinnam pisac na tym forum, tylko dlatego ze wrocilam miesiac temu do Pl?

 
Ostatnia edycja:
reklama
No własnie mnie tez zatkało poniewaz salome jest na naszym watku od jakiegos czasu i jest super mama a to że wyjechała do Polski styuacja ja zmusiła mimo wszystko mysle że mogla by ogl tez nasz zdjecia na watku zamknietym bo nas zna i pewnie za nami troche teskni ja przynajmniej nie mam nic przeciwko zeby moje zdj byly ogladane.Może da sie zrobic wyjatek:)? W konu nalezała do mamus z Galway i sie spotykałysmy:)
pozdro
 
Do góry