reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

jak juz jestesmy przy opiece medycznej nad dziecmi to musze zapytac bo gdzies ostatnio przemknelo mi przed oczkami ze dzieci do 6 roku zycia maja opieke za darmo..powiedzcie jak to jest..bo ta moja 2 polowa nic a nic sie nie dowiaduje w tej sprawie ..a jak mu mowie to on tylko a po co lekarz..no co za ciolek patentowy przeciez dziecko musi miec lekarza...

witaj 2 polowo anineczki..:)
 
reklama
weronisia dzieki za odpowiedz.no tak tamtejsza pogoda ::)
dzis bylismy z malym u fotografa po zdjecie do paszportu-ale sie umeczylam................zeby synia obudzic ;)

pozdrawiam slonecznie ;)
 
Swieta prawda Weronisiu, swieta prawda (kalendarz szczepien)!
Poraz n-ty o szczepieniach:
http://www.immunisation.ie/en/ChildhoodImmunisation/Timetable/
Hmm man nadzieje ze zadziala link  ::)
Jak macie jakiekolwiek watpliwosci -"druknijcie se" czy dajcie linka Waszemu pediatrze i poproscie o opinie.
U nas zwariowac mozna - raz paskudnie  "zabami rzuca" a teraz slonko wychodzi... :o
Isc czy nie isc na spacerek o to jest pytanie....


 
TAK,tato Antosia!!! Dobrze trafiłeś. To chodzi o mnie.
Mam nadzieję,że uda nam sie wreszcie umówić i spotkać.Zapraszamy do nas do Cavan!!!!
Pozdrawiam!!!
 
Adusia to mow kiedy, tylko jakos tak przy niedzieli, bo Ania poki co pracuje w soboty. Jak sie tylko zgracie z wolnym to ja moge jechac, w Cavan mnie jeszcze nie bylo ;) ;) :laugh:
 
OK Anineczka!. Myślę,że jak sie postaramy,to może uda nam sie spotkać w czwórkę-a raczej w szóstkę z naszymi pociechami! HA!.
Ja też pracuję ruchomo-w soboty i niedziele też. Jak tylko dostanę nowy grafik,to dam znać.
Cieszę sie ogromnie!!!
Pozdrawiam!
 
Witam:)
Ja tylko chciałam się pochwalić, że tort irlandzki wyszedł super:)) a moje dziecię już starsze o rok ;D ;D

Pozdrawiam ciepło!!
 
reklama
Happy Birthday Szymonku!!!!
No,no...Kansia.....Zazdroszcze zdloności kulinarnych!!!
Ja wole nie ryzykować...chociaż chętnie bym kawałek zjadła!
Pozdrawiam!
 
Do góry