reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

...dzieci lubią misie, misie lubią dzieci... :)

Kamcia - w takim razie może być jutro - resztę dogadamy sms'em:)

spadam, bo brak słodyczy wyraźnie wpływa na mój mózg... same głupoty mi w głowie...
dobranoc Laseczki:) jeśli jakieś jeszcze buszują po BB :p
 
reklama
A ja jeszcze buszuje a co ! Hej mamcie.Dawno znow tu nie pisalam ale poczytujecod czasu do czasu.Zawsze obiecuje wpadac czesciej i lipa hihhiGratuluje nowych dzieciatek i wszystkich fasolek!!! U nas wsio oki.Malenkie pocieszki rosna bardzo szybko.Smieja sie,piszcza,potrafia juz dobrze wymuszac sa przekochane i kazda jest inna.Zaczely jesc normalne jedzonko i jak narazie rosna mi glodomorki.StarAm sie im gotowac czasem wtracam sloiczek.Wogole wszystko gra.Pozdrawiam serdecznie:-))
 
buszują buszują :-D:-D:-D:-D
ej ja w poniedziałek będę w Galway Wiktorek o 11 ma pobranie krwi i moczu aż się boję... może któraś mnie wesprze hmm??:sorry2::sorry2::sorry2: a później będę wolna i też bym się chciała gdzieś wprosić czy cuś na kawkę choć nie pijam ale taką symboliczną czemu nie :-):tak::tak::tak:
z P dzisiaj świętowaliśmy jego zmianę kodu 3 z przodu :-) on zajechany ja niedojechana echhhh :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ale i tak zadowolniona :-D:-D w sobotę mała imprezka dla jego fumfli więc trochę roboty mnie czeka ;-)
sorki że tak tylko o sobie ale vodka + red bull trochę miesza :-p:-p:-p i nie pamiętam co komu :zawstydzona/y::-D:-D:-D DOBRANOC :***
 
A jednak jestem zasnąć nie moglłam:)
Pauletta sto lat dla P:)) I oczywiscie zapraszam cie jako pierwsza na latte np , wogóle mozna zrobic wieksze spotkanko u mnie(tylko schowam choinke bo kupe miejsca zajmuje hihihi)

Andzia to jutro be in touch:)
 
A może wpadniecie wszystkie do mnie do Klubu Mam na jakieś małe inauguracyjne spotkanie ? Zapraszam na kawę i cisto.Zaczynamy już działać i chciałam się tez pochwalić tym sukcesem bo udało mi się zrealizować marzenie ale bez mam to tylko połowa sukcesu zadzwońcie do mnie lub napiszcie sms-a pozdrawiam wszystkie mamy w Galway i okolicach
 
Witam...
Od godzinki juz na nogach jestem,ale musiałam zrobic towarzystwu sniadanka do pracy i szkół:)W nocy mi się panie rozszalały-ładnie to tak?
Aniu-Mika-witam serdecznie...mniemam ,że pytałaś o suwaczek...no więc wczoraj już chyba o tym było,ale...jak juz stworzyłaś swój suwaczek właśnie to na górze strony masz"Twój Profil"dalej musisz wcisnąć "panel kontrolny"-niemalże w tym samym miejscu potem po lewej stronie będzie edytuj sygnaturkę i juz tam wklejasz kod ze swym suwciem:)
Kamcia-no brawo!!!Bestyjka,bestyjka:)
Ewelcia-odpukałaś?Pewnie,że zdrowy rośnie,a niby czemu miałby chorować:)))
Pauletta-najlepsze życzenia dla mężusia:)))))I nie szalej mi tam z tym red bullami-jeszcze mi gdzieś odfruniesz;)
No i brykam-poszalalam,a co...trzeba nastawiać wodę na kawusię-dla J,a dla mnie miętka:)Udanego dnia Dziewczynki
 
Ostatnia edycja:
dziendobry

basiulka nie zazdroszcze ale tez mnie sie wydaje ze sprawa jest do wygrania A co ci lekarz powiedzial bo mialam juz wczesniej pytac ale jakos mi wylecialo z glowy

ania mika witaj i rozgosc sie Gratuluje fasolki Czemu boisz sie zostac w IE po porodzie?? napisz cos o sobie wiecej

milego dnia babeczki
 
ciekawy pomysl Ja osobiscie nie bardzo jestem za posiadaniem swierzaka w domu Nigdy za dzieciaka nie mialam wiec tak jakos mi zostalo Ale bede podczytywac bo zapewne dowiem sie wielu ciekawych i przydatnych rzeczy nt roznych zwierzaczkow i ich plusow i minusow i moze jak patryk podrosnie to dostanie jakies zwierzatko (o ile bedzie chcial oczywiscie)
 
reklama
Do góry