reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Hejoo laski :-( przeżyłam dziś chwilę grozy :no: Wiktor skakał sobie na trampolinie obok była Zuzka jak zwykle bo go prawie na krok nie odstępuje a temu coś do łba strzeliło i podniósł przód trampoliny i z całym impetem spuścił ją w dół..a po drodze była ręka Zuzi:szok::no: na szczęście nie przycisnął jej nóżkami od trampoliny do podłogi bo pewnie z palców by miazga została ale dość mocno uderzył w locie :no: wynikiem czego Zuzka ma 3 palce stłuczone :-:)-:)-( na początku to tylko się modliłam aby złamane nie były ale spokojnie rusza palcami :tak: długo nie mogła się uspokoić nie mogła raqczkować takie trochę spuchnięte te paluszki były czerwono sine teraz już dużo lepiej nawet spała ale calpol poszedł w ruch :sorry2: teraz przy raczkowaniu trochę jęczy i ogólnie taka marudząca no ale nie dziwię się musi ją boleć :-:)-:)-( biedactwo moje :no: zmykam szykować dzisiaj P imprezka :tak:
Lubiczanko wszystkiego co najlepsze dla Ciebie i Twej rodzinki i udanej imprezki ;-)
 
Lubiczanko najlepsze zyczenia urodzinowe i udanej imprezki:-)
Pauletta tulkam. Najwazniejsze ze nie stalo sie nic powazniejszego poza stuczonymi paluszkami Zuzi.
AsienkoM znam twoje obawy z autopsji moj W tez nie za bardzo sie najadal i nie zawsze umial zlapac dobrze cyca. Ja zdecydowalam sie i przeszlam na butelke. Trzymam kciuki aby nastapil przelom w karmieniu
Tichonek ale syncio ci duzy rosnie:-) Super ze jestes taka zadowolona z USG no i ze maluszek zdrowiutki.

Dzien okropny szary, ponury, nic sie nie chce:cool:
 
Ostatnia edycja:
Aaniu nocka w miarę, myślę, że jest coraz lepiej, bo o ile w dzień nie mogła usnąć to na noc usnęła w 20 minut, co prawda płacze przez sen, ale to może nadmiar emocji, bo za smokiem chyba nie, bo nie szuka go w łóżeczku, tak jak to miała miejsce do tej pory

Dzielna Anusia :-)oby tak dalej...

Pauletta wspolczuje takich przezyc ...dobrze ze nie stalo sie nic powaznego

Lubiczanko udanej imprezy :-)
 
Zapraszam wszystkie mamy z Galway i okolic do Klubu Mam od poniedziałku ruszamy pełna parą .Pierwszy tydzień to sporo niespodzianek dla wszystkich ,Mamy nowych sponsorów którzy ufundowali nagrody i prezenty.Przeznaczyłam je dla pierwszych członkiń klubu sa to np zestawy kosmetyków z AVONU I ORIFLAME ,karty podarunkowe do Dunnes Stores,darmowa sesja fotograficzna dla całej rodziny ,3 karty znizkowe na sesje komunijne lub inne okolicznościowe,pierwsze 15 mam otrzyma zestwy kubek mis i koszulke klubową lub ze zdjeciem swoich dzieci ,3 wejściówki na miesięczna opieke w afterschool dla dziecka ,i wiele innych drobiazgów bo ciagle dostajemy nowe prezenty LOSOWANIE zaplanowałam na 14 lutego żeby było miło na WALENTYNKI pozdrawiam i zapraszam Bożena
 
reklama
Hellol mamcie :-) Wpadam tylko na chwilunie...nawet nie mam kiedy dobrze poczytac:-(
Lubiczanko spelnienia marzen!!!!:-)
Pauletta buziaczek dla Zuzi bidulka malutka:-( A Twoj P ma jakies swieto dzis? jesli tak to wszystkiego dobrego :-)

Pozdrawiam wszystkie;-)

Gdzie to slonko????:-(
 
Do góry