reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hejoo,
na razie słonko ładnie świeci, ciekawe czy się utrzyma pogoda. Mnie jakoś febra trzęsie, zimno mi, mam na sobie dwie bluzki z długim rękawem :sorry2: psiapsióła się śmieje że to ze strachu przed porodem :-pśmieszne bardzo ha-ha-ha:evil:

Ewelcia, ja miałam taki gotowy deserek z proszku panna cotta (z pl sklepu) i powiem Ci że jak dla mnie to było obrzydliwe:baffled: Może taki robiony samemu od początku do końca jest lepszy.. kiedyś spróbuję, na razie muszę zapomnieć o tym wstrętnym smaku tego proszkowego :baffled:

Fenix, a co jadłaś na kolację? Ja zauważyłam że jak zjem sytą kolację to mi się właśnie takie pierdoły śnią;-)

Gliwa, no w razie czego pofarbuje sobie sama, ale wtedy to będzie tylko jeden kolorek, a tak to bym miała pasemka:sorry2: echhh wiesz jak baba się na coś napali to nie ma mocnych:nerd:

Biola, a widzisz czyli nie ma u Was skazy białkowej:tak: Z ciekawości zapytam, na ile alergenów robiłaś testy? Rozumiem że z krwi były, tak? Jaki jest teraz koszt tych testów?

Lubiczanka, a swędzące dłonie to na co u Ciebie? Kasa? Witanie się? Czy walenie po pysku?:-D U mnie na witanie ;-)
Mój dziadziuś zawsze miał pewne sny "na kase", śniło mu się - zawsze jeden i ten sam schemat - że się zesrał w majtki :rofl2::-D Boszzz jaki my z babcią miałyśmy z niego ubaw :-D
Fajnie Ci w tej nowej fryzurce, bardzo Ci pasuje:tak:

Aniaa, w pon rano mam wizytę w szpitalu, nie wiem jak potem się będę czuła. Poza tym, chłopakom pewnie sporo czasu zajmie to co mają zrobić, a ja nie chce Ci siedzieć na głowie tyle czasu :no:

Ja chce włoski ściąc na bardzo króciutko, podoba mi się tak jak ma Lubiczanka...ale.. w ciązy wiadomo jak się wygląda, pysk napuchnięty jak po mordobiciu, po ciąży zastaną nadprogramowe kg, a takie włoski ładnie się prezentują na szczupłej buzi. Więc myślę że korzystniej będę wyglądać w czymś takim co Ewelcia pokazała. Zobacze co fryzjerka mi zaproponuje. Ja jestem otwarta na propozycję, poza tym nie mam sentymentów do włosów - uważam że włosy to nie zęby, i odrosną :)))
 
reklama
witam

wpadlam sie przywitac,bo jeszcze Was nie nadrobilam z zeszlego tyg,:zawstydzona/y:jakos czasu mi braklo, dni zdecydowanie sa za krotkie:-D

lubiczanko-slicznie Ci w nowej fryzurce :-)
ewelcia-w tamtym roku mialam taka fryzurke i teraz tez mnie kusi ale powiem Ci ze w blondzie wyglada zdecydowanie lepiej ;-)ja mialam wtedy braz
biola-dobrze,ze wiesz juz co dzieciaczkom dolega. Zobaczysz, ze za niedlugo bedzie poprawa u malego a alergie ma jak moj starszy wiec odstaw mu przedewszystkim jajka( moj dopiero niedawno zacza je jesc a ma prawie 5lat) a kurczaka staraj sie w jak najmniejszych ilosciach albo wogole przez jakis czas a zupki gotuj na wolowinie.
tichonku-glowa do gory, bedzie dobrze ba musi byc dobrze ;-)

jejku pospalismy dzisiaj do 10:szok::szok: no ale wczoraj bylismy u sis na grilku i wrocilismy przed 23wiec nie dziwne ze dzieci pospaly hehe. Piekny dzien sie zapowiada i co tu robic??? Milej niedzieli :-)

barmanko-hmmm alergia na jaja to tez skaza bialkowa bo to uczulenie na bialko kurze ;-)
 
Ostatnia edycja:
barmanko zjadłam płatki z mlekiem ;)
zwykle nie jadam o 20 ;)
tez mysle o krotkiej fryzurce,ale jakos tak odwagi mi brak.
w zeszlym roku mialam dw kolorki na wlosach i dosc ostre sciecie. powiem Ci,ze bylam bardzo zadowolna,dopoki nie poszla drugi raz do fryzjera. nikt nie umial mnie sciac drugi raz tak samo :( nawet ta sama fryzjerka co za pszym razem :( i tak zapuszczam az sie na cos zdecyduje :)
tyle,ze ja mam okragla twarz i chcialabym ja sobie wyszczuplic jakos.
Lubiczanko popieram ;) ladnie Ci w tych wloskach. fajny masz kolorek ;)

u mnie tez poki co sloneczko swieci. ale cosik czuje ze niedluzo zacznie padac :/
 
Fanix, no to lekka kolację miałaś ;-)

Marcysia, w sumie masz rację :tak: Choć wiesz, jak dla mnie uczulenie na jajka "to pikuś";-)

Ja przy ścięciu włosów muszę też wziąśc pod uwagę kolor na jaki chce potem ufarbować włoski, żeby to miało też ręce i nogi:tak:
 
lubiczanko wyglądasz rewelacyjnie!!!! normalnie tak Cię odmłodziła ta fryzurka.... super po prostu !

mi się też podobają krótkie włoski ale ja mam kręcone z lekka i musiałabym co rtano wstawać prostowac modelować i duperele robić :eek: a mi się nie chce..
miałam kilka razy krótkie i mimo że fjanie wyglądało po modelowaniu to musiałam się nasiedzieć przed lustrem :sorry:
dlatego się nie ścinam ...

 
Barmanko jak juz Ci przejdzie wstrend do tego cuuda z PL sklepu,zafunduj sobie takie:dzis jeszcze lepsze niz wczoraj:)
 

Załączniki

  • P4151101.jpg
    P4151101.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 34
Ewelciu-sadystka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dzięki dziewczynki za komplementy:zawstydzona/y:Właściwie od zawsze miałam długie włosy,ale teraz sie czuję rewelacyjnie:tak:
Marcysiu-ale rozpusta-pospać do 10(marzenie ściętej głowy;))A Siostra blisko Ciebie gdzies mieszka?
Barmanko-u mnie jak lewa swędzi to na kase,a prawa na witanie-89% sprawdzalnosci:tak:I Ty mi nie gadaj o swoim looku,bo gorzej ode mnie chyba nikt nie wygladał:sorry2:
Fenix-a dziękuję...kolorek naturalny...Nigdy nie farbowałam i dopóki siwizna mnie nie dopadnie to nie zamierzam;)
Vikamcia-moje też podatne na skręcanie(zwłaszcza w tutejszym wilgotnym powietrzu),ale z tak krótkimi nie ma problemu:)))
A my dziś aktywnie dzień spędzalismy-od rana właściwie w Thurles bylismy-u znajomych,u brata,potem po sklepach szlajanie,po powrocie obiad-nie powiem gdzie,bo mi wstyd,po powrocie do domku poszliśmy na plac zabaw i w kosza pograć i już wieczór się zbliża-szok jak ten weekend zleciał:/
 
lubiczanko-gdybym miala taki ladny naturalny kolorek jak Ty to pewnie tez bym nie farbowala ale ze ja szara myszka to juz kupe lat farbuje:elvis:a moja siostra mieszka w Galway czyli 30km odemnie;-)

My wybylismy na basen, 3 godz charcow w wodzie i nie mam dzieci :-D:-D:-Dnawet caly obiad wtracily bez marudzenia:-) :-)
 
reklama
Do góry