reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Właśnie sprawdziłam statusy spraw paszportowych i Matta statu się zmienił,ale jeszcze nie ma paszportu a Radek już ma gotowy paszport do odbioru:szok:Szok,jak szybko:-)A miałam przewidywalną datę odbioru podaną na połowę maja...No to czekam na ładniejszą pogodę i robię wycieczkę z Mattem do Dublina:-D
Lubiczanko Wy byliście tydzień przed nami składać podanie,macie już paszport?
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie :-)
barmanko-sliczna fryzurka i w czerwieniach Ci do twarzy:-) Nie stresuj sie tak kochana bo urodzisz :-D:-D:-D

lubiczanko-dobre ptysie byly??
margaritta- przeciez lubisz jak sie duzo dzieje, nie??;-)
asienkoR-jeszcze tylko tydz Ci zostal wow jak to szybko zlecialo, pomyslnych zalatwien :tak:

wszystkim chorowitkom duzo zdrowka i oby nocki juz lepsze byly tzn przespane ;-)

Masakra sprawdzalam wczoraj bilety do pl i nosz k..de troszkie drogie, myslicie, ze dadza jeszcze jakas promocje na wakacje?? wiem wiem o bilecie za 1e mozemy juz tylko pomarzyc:-D:-D:-D milego dnia:-)
 
Tichonek-:no:dzwoniłam w piątek i mi pani powiedziała,że w przyszłym(tzn w tym )tygodniu powinny dojść-z tym,że my biometryczne robimy:sorry:
Marcysiu-a no można zabić dla tych ptychów;-)co do cen-trzeba poprostu pilnować na stronce przewoźnika-czasem walną promocję ni z gruszki...ale to tak trzeba rano i wieczorem śledzić:sorry:
 
Anineczko welcome back:-)

babcia zabrała młodą na dwór to chwilka spokoju, bo dzisiaj to przegina normalnie z wygłupami
confused8gj.gif
 
Hejka

Ostatnio nie miałam weny na pisanie ale Was ciągle podczytywałam.
U nas Zuzia robi postępy. Pozbyliśmy się pieluchy, jak na razie w domu, chodzi w majteczkach i jak chce siku to woła. Oczywiście jak się zabawi to zdarzy jej sie zapomnieć ale to sporadycznie. Jeszcze na noc ma pampka bo przed snem wypija 220ml mleka i czasem nie wytrzyma całej nocki.
W sobote byliśmy na urodzinach w play center, młoda pobawiła sie w kulkach, pozjeżdzała z mama na ślizgawce i pojeżdziła na kładzikach.

Tichonek, Aniaa buziaki dla Waszych maluchów na 11 miesiączków, a współczuje nocek, Zuzie tez zęby męczą ale na szczęście nie mam takich przebojów.
Asienka_r oj jak szybko zleciało, ale fajnie, że juz nie długo wracasz bo Zuzia chyba się już stęskniła bo na zdjęciach Anie ciągle pokazuje
Lubiczanka fajnie, że ucieszył Cie sms ode mnie.
Margaitta ty lubisz takie zajęcia.
Barmanka super fryzurka a kolorek bomba.
Anineczka witaj i oby ospa szybko minęła.
Kamcia jak zawsze przelotem
Ewelcia widze, że mam tak samo jak Ty jeśli chodzi o tydzień i zabieranie się za coś.

Nie pamiętam co komu jeszcze, pozdrawiam
 
Dzionek dzis ogólnie minął dobrze,po obiadku bylam z Igorkiem na spacerku:tak:.M dzis szybciej był w domku i zabral nas do Swords.Wczesniej upatrzył dla synusia do ogródka lokomotywe dmuchana z kulkami no i kupiliśmy.Musze sie pochwalić,Igorek ma ząbka:-)Ale sie cieszyłam,jak znalazłam.
Tichonku ucałuj Mateuszka na ten 11miesiąc,jak to zleciało.
AsienkoM sobota widze sie udała,fajnie :tak:
Dobra zmykam kąpac małego.Miłego wieczorku.
 
hejka
Gliwa gratuluje pierwszego zabka no i chyba mezowski kiecke musi ci zakupic skoro zabek pierwsza znalazlas;-)
Lubiczanko jesli chodzi o twe pytanko dlaczego sie nie widze w sukni otoz - mam grube dolne konczyny :baffled:
Anineczko witaj na Zielonej Wyspie, no i oby ospa szybko sobie poszla.
Barmanko fryzurka sliczna. i jak tam placuszek kupiony czy jednak pichcilas?:-D

Tichonku Aniu oby zebulki waszym maluchom szybko powychodzily .

u nas nic nowego mloda nadal nie chce zebym wychodzila i ja zostawiala w przedszkolu- dzis sprawe zalatwilam szybko przytulasek buziak i odwrot na piecie do drzwi. ehhh na dodatek po przyjsciu z przedszkola pyskuje coraz wiecej wiec od 13 do wieczora cisnienie mi buzuje:baffled::angry: tak ze hejjjj, wczoraj z tych nerwow sobie zamowilam koraliki do bizuterii na poprawe humoru.:-D:-Dco bym miala przy czym sie uspokajac:-D
 
reklama
Do góry