reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witajcie

nadrabiam Was i patrze a tu juz jest najmniejsze z dzieciatak bb:-)
Barmanko- ogromne gratulacje z okazji narodzin coreczki:-):-)
musze sie Wam pochwalic, ze wczoraj J odprowadzal z Natanielem Norberta do przedszkola i co?? moja najmlodsza latoros zostala w przedszkolu, tak sie poplakal jak J chcial go zabrac do domu ze nauczycielka pozwolila mu zostac i dzisiaj tez byl juupi:-) Ciesze sie jak nie wiem, bo do tej pory niechcial wogole patrzec na nauczycielki i balam sie jak to bedzie w przyszlym roku,ale mu sie spodobalo i kazal sobie lunch box kupic:-D
Lece bo chlopcy przyszli z sasiadami :dry:
 
reklama
Marcysiu-o jak milusio...Fajnie,że J bierze czynny udział w takich sprawach:)))
Czy ja już kiedyś pisałam,ze nie znoszę Dublina???podtrzymuję-myślałam,ze dziś wyjdę z siebie!!!Echh...w dodatku paszportu biometrycznego nie mam ino tymczasowy,bo się moje własne odciski palców nie zgadzały-ło zgrozo:szok:
Teraz lecę,bo niedawno wróciliśmy(a po 3ciej wyjeżdżaliśmy:wściekła/y:)Miłego wieczorku Wam
 
lubiczanko-jak sie moga Twoje odciski palcow nie zgadzac:confused::baffled::szok: Dublin pewnie zakorkowany??

Znowu sie chwale- kupilam bilety do Pl na wakacje:-):-) :cool2:Szkoda tylko, ze tak krotko bedziemy, ale lepszy rydz niz nic :-)
Zmykam do wyrka,spokojnej nocki kobietki :-)
 
Hejka a ja wciaz chora zyletki z gardla wypluc nie moge:(juz 4 dzien boli mnie na maxa a nocki to sa katastroficzne i sie zastanawiam czy moze anginy sie nie nabawilam.nikus jut tez tydzien smarkaty i musze sue wam pochwalic ze zaczal wczoraj raczkowac,bo takto tylko pelzal na brzuchu jak jego starszy brat:b
Jak dobrze ze dzis piatek tak b mi sie nic nie chce robic:(
R jedzie do pl w srode na 2tyg wiec zostaje z dziecmi sama,troche ciezko bedzie jezeli pogoda sie nie zmieni:(
Ok lece sie szykowac do szkoly...
 
Marcysiu-a żebym to ja wiedziała:/Ale dobrze,że chociaż ten tymczasowy od reki wydali:)To na ile lecicie do tej Polski?
Biola-brawo dla Nikosia:)No ja sobie nie wyobrażam zostać z dziećmi sama na dwa tygodnie:sorry:I zdrowiej nam wreszcie!;)
Miłego dnia Dziewczynki
 
Hej hej

Niech was nie złudzi ta ładna pogoda za oknem,ma się popsuc.
A w Polsce 25 stopni :baffled:

Młody śpi a ja spijam kawkę.
Zaraz wstawię pomidorową :-)

Lubiczanko ale heca z tym paszportem :eek:
Przygotowania jakieś do podróży są? Jak jedziecie? Promy,eurotunell?

marcysiu super,że Nataniel chce zostawac w przedszkolu.:tak:

Matt wczoraj miał spotkanie w swojej przyszłej szkole,takie zapoznawcze i oprowadzające po salach,tylko,że on już tam zna wszystkie kąty i nauczycieli,a już się mnie dopytuje kiedy pójdzie do szkoły.:tak: Fajnie,że chłopaki będą razem w szkole,już się nie mogę doczekac.A i wożenie w inne miejsca mi odpadnie.

Biola ty lec do lekarza,to na pewno angina :sorry:
Ja też sobie nie wyobrażam zostac sama z dziecmi,no ale jak mus u Ciebie to mus.Oby tylko R był zdrowy,co nie?

Kasiuleczka to jest postal order,poczytaj na stronie anpost.ie :tak:
Ja nigdy nie wysyłałam kasy,ani nie otrzymywałam w tej formie,jakaś niepewna mi się wydaje :sorry:


Czy ktoś wie jak córcia Barmanki ma na imię???
 
reklama
Anineczko,Barmanko corcia to Alicja:-)
Lubiczanko niezle z tym paszportem wyszl:eek:kiedy wyruszacie do PL?
Biola lec do lekarza...pewnie antybiotyk potrzebny....

Milego dnia...
 
Do góry