reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Anineczko-jaka ładna pogoda?Gdzie?;)))a no w ten weekend mamy się spakować...chyba;)potem w tygodniu juz nie bedzie czasu:/a płyniemy promami...zdecydowanie taniej niz tunel,a tylko godzina różnicy w dotarciu;)Mati pewnie zadowolony i dumny,ze i on wkrótce zasili grono uczniaków?
Ewelcia-w piatek startujemy:)))
 
Lubiczanko no u mnie świeciło słońce rano,co prawda juz sie chmurzy,ale nie leje jak z cebra,tak jak wczoraj.
Pewnie załapiecie się na piękną pogodę w Polsce,a o Egipcie to już nie wspomnę :tak:
No my musieliśmy eurotunelem ze wzgledu na czas,a i tak fajnie,bo wjechaliśmy do pociągu o 2,5h wcześniej niż mieliśmy rezerwacje.Zresztą z powrotem też nas wpuścili wcześniej.

Ano Matt już się nie może doczekac.

kurka,młody już się do siadania podnosi :eek:

ViKamcia Sto lat dla Emci :-)
 
helloł

Lubiczanko nawet nie skomentuję pobytu Waszego w Dublinie... :confused2:

Vikamcia
mnóstwo zdrówka i szczęscia dla córci Twej

Fenix a Ty gdzie zwialaś? ;-)


Ciasta popieczone, flagi narodowe naszykowane tylko wbic na kije trza :cool2: wiecie, ze mam w domu flagi ściągniete z masztu sprzed Ambasady :eek::-D nie zebym je sama ściągała :confused2:
Oby tylko nie padało:sorry:



udanego dnia laseczki
 
Ostatnia edycja:
Anineczko-nie wiem jak z pogodą bedzie,ale na pewno lepiej niż tu-no cieplej przynajmniej;)Kiedy wpadacie na kawke?
Margaritta-no już Cię widzę skaczącą po masztach za flagami:-DDlatego nie dzwoniłam nawet(żeby nie bylo,że dzwonię jak coś chcę;)),bo ten nasz pobyt to było "krzyk i zgrzytanie zębów";)korki,korki i przekleństwa;),ale,ale-my czekamy na Wasze odwiedzinki:tak:
Vikamcia-Emmie z okazji roczku wszystkiego najpiękniejszego
images
 
Witam
Barmanko piękne imię!:)
Anieczko zawsze może być Alicjusz hehehe
Sto lat dla Emmy.
A mnie dziś coś koło serca boli i tak jakoś ciężko:/
Strasznie zimny wiatr, ale nie odstraszy mnie ostatnio trzymam forme i się ruszam na dworze hehe
Miłego popołudnia
 
reklama
witajcie

lubiczanko, AsienkoM- do Pl lecimy tylko na 2,5 tyg :)) i juz sie nie moge doczekac :)
biola- idz do lekarza ale juz;-)
Vikamcia-wszystkiego najlepszego dla Emmy:-)
ide sie poszwedac po domu, sprzatnac by sie przydalo ale nie mam sil :confused2:moze kawka pomoze:unsure:
 
Do góry