reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Wlasnie anineczko tez sie zadtanawialam za co bo zadnego posta nie widzialam co nylby nie na miejscu ;)
A powiedzcie mi mamy czarodziejki ile jeszcze dni ma byc tak pieknie?kto odprawi jakies czary mary zeby ja zatrzymac
 
reklama
hejka
widze,ze nie tylko ja leniuchowalam na plazy :happy:pieknie dzisiaj grzalo:-)
barmanko, Tichonku, ewelcia- hahahahaha malpki na pewno lubia te banany :-D:-D:-D
tichonku-o sklepy to ja sie pytalam dla siebie ;-)
A jak ktos bylby zainteresowany ta promocja to te banany mozna zakupic tylko do 2 tyg czerwca a kupon wazny do grudnia News zawsze to dycha w kieszeni;-)

Gliwa- to zoo jest duze nam zajelo cale zejscie ok 5h oczywiscie z przerwami na male conieco no a park jest ogromny,super miejsce na odpoczynek:-)

anineczko-ale Ci sie trafilo z tym basenem, super:tak:
oj padam na pysk a moi chlopcy wyspali sie w samochodzie i nie chca isc do lozek :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no nic spadam polezec na kanapie, spokojnej nocki kobitki:tak:
 
Witam z rana

Miłego słonecznego dnia :-D nie spalcie się ...Ewa wczoraj tak się spiekła że spała od 16:30 z małymi przerwami na picie oraz mycie :-D i poszła spać dalej ....jeszcze śpi :)
 
Hejka, dziś też słoneczko ma być prawda? Do niedzieli chyba taka pogoda, co? I co dalej? Zna ktoś dalsze prognozy? Będą jeszcze takie tempki w tym roku?

Mam pytanko, jeśli chcę wysłać dokumenty o paszport dla dwójki dzieciaków to mogę wszystko wysłać w jednej kopercie, czy dla każdego osobna koperta ma być?

Spijam kawkę. Obiadzio częściowo mam z wczoraj, reszte szybciutko się dogotuje.
 
reklama
Hejka.Dzis szybko wstałam,Igorek wypił mleczko i zasnął.Jak wstanie planujemy isc nad morze.Śniadanko koncze jesc i kawulke spijam.A po południu idziemy na roczek do Lenki.:-)
Barmanko jak patrzalam pogode wczoraj to ma byc ładnie.No zobaczymy czy sie sprawdzi.Jesli chodzi o paszporty,to niewiem.Bo my osobiscie skladalismy.
Miłego Dzionka.
 
Do góry